Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ναι πήρε ο Μαρίνακης και τους απείλησε με βόμβα.
Μήπως μάθαμε τι έγινε με τις πρόσφατες απολύσεις έξι δημοσιογράφων στον σπορ φμ ιδιοκτησίας Αλαφουζου;;;
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Εγώ ένα ξέρω, σε όλη την Ευρώπη κι όχι μόνο γελάνε με το ελληνικό ποδόσφαιρο και τις ομάδες του, μηδεμίας εξαιρουμένης, κι εσείς εδώ παθιάζεστε και σφάζεστε μεταξύ σας. Έχει πλάκα το θέαμα
Μια μικρή διόρθωση :
Παθιάζονται μόνοι τους, οι υπόλοιποι κάνουμε πλάκα...:D
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Ναι πήρε ο Μαρίνακης και τους απείλησε με βόμβα.
Μήπως μάθαμε τι έγινε με τις πρόσφατες απολύσεις έξι δημοσιογράφων στον σπορ φμ ιδιοκτησίας Αλαφουζου;;;
Αυτό το πράγμα να ταυτίζονται οι οπαδοί με τα αφεντικά των ομάδων και να τους υποστηρίζουν σε ότι κάνουν, ποτέ δεν το κατάλαβα... :rolleyes-80::rolleyes-80:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ούτε παθιαζόμαστε,ούτε σφαζόμαστε.
Αλληλοπειραζόμαστε.
Αυτό το πράγμα να ταυτίζονται οι οπαδοί με τα αφεντικά των ομάδων και να τους υποστηρίζουν σε ότι κάνουν, ποτέ δεν το κατάλαβα... :rolleyes-80::rolleyes-80:
Η αλήθεια είναι ότι ταυτίζομαι τρελά με τον Βαγγέλα. Μπορείς να ανατρέξεις κάποιες σελίδες πίσω να δεις πόσο τον γουστάρω.
Τόσο πολύ που εκ του επαγγέλματος μου σκέφτομαι να αναλάβω δωρεάν την υπεράσπιση του σε όλες του τις υποθέσεις.

Καλά δε το ποσό παθιαζόμαι με την μπάλα άστο. Αφού χθες είπα στη γυναίκα μου ότι θα κάνω να της μιλήσω 3 ημέρες όσα τα γκολ που έβαλε η Μπαγερ επειδή μου ευχήθηκε και με τη νίκη που το θεωρώ γρουσουζια.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
αν πω οτι δεν καταλαβα πως ακιριβως εχασε ο αξιοσεβαστος Σπυροπουλος την δουλεια του στον οτετιβι μαλλον θα ειμαι ο χαζος του τοπικ.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.372
Likes
6.870
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ευχαριστω πολυ για το link καλε μου συνφορουμιτη, τωρα ξεστραβωθηκα.

καποτε τον ακουγα κ τον διαβαζα τον Αλέξη Σπυροπουλο κ τον ειχα σε μεγαλη εκτιμηση.
τελευταια χρονια που σταματησα να ασχολουμαι εκτενως με το ελληνικο ποδοσφαιρο δεν μπορω να εχω αποψη για τον αθλητικογραφικό του λόγο.
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Τι σχέση έχει ο αθλητικογραφικός του λόγος σε ένα άσχετο σάιτ με το να τον απολύσουν από την δουλειά του στον ΟΤΕ
Η' μάλλον τι ακριβώς παίζεται και τελικά έχει σχέση;

Επίσης οι νόμοι δεν ισχύουν για τον Μαρινάκη, που μπήκε στον αγωνιστικό χώρο ενώ έχει απαγόρευση εισόδου;
 
Last edited:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Από ποτέ ο Μαρινάκης έχει απαγόρευση εισόδου στα γήπεδα; Σιγά να μην έχει και απαγόρευση να βλέπεις τους αγωνες από την τηλεοραση. Απαγορευση ενασχολησης με το ποδόσφαιρο έχει, δηλαδή να μην ασκει διοίκηση.

ΟΤΕ και Σπυροπουλος ουδεν εχουν πει για τους λόγους απόλυσης.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Σιγά ....0,30 του βρήκανε ....και σιγά τον νταλκά που έχει για τις ήττες του ΠΑΟ...
έτσι όπως το βλέπω ζήτημα να παίξει φέτος....άν παίξει καθόλου...

Απορώ με τους περισσότερους που κάνουν σαν τρελοί με τα μεγάλα ονόματα που έρχονται στο ελληνικό πρωτάθλημα στη δύση της καριέρας τους... πλήν εξαιρέσεων τι να προφέρει ένας παίκτης στα 34 η 35 ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω ... Πήγε και ο Σαββίδης να πάρει τον Μπαρμπάτοφ που λέει και ο Μπουτάρης..να κάνει τι ;;; εντάξει μεγάλη παιχτούρα ήταν αλλά πόσο μπάλα να παίξει ακόμη;; 1000 φορές με τα λεφτα αυτά να πάρει 4-5 19χρονα η 20χρονα ταλαντούχα παιχτάκια και να σου βγεί ένα παρά αυτό το πράγμα...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
πλήν εξαιρέσεων τι να προφέρει ένας παίκτης στα 34 η 35 ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω
Σωστά,θα πρέπει να ελεγχθεί ο φάκελος του, η εξωγηπεδική ζωή,ιστορία τραυματισμών κλπ.
Γκογκιτς,Κοβάσεβιτς,Καρεμπέ,Ριβάλντο,Μέλμπεργκ,Ντομίγκες,Ιμπαγάσα,Κάρολ,
Νικοπολίδης κάποια από τα ονόματα που μου ήρθαν πρόχειρα.
Ο Μπερμπάντοφ είναι πραγματικά μεγάλο όνομα,αλλά μου κάνει μεγάλη εντύπωση
που είχε μείνει στ' αζήτητα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom