Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
M

member 18228

Guest
Ελα ξεκολλατε.Ο κυρ Σαββας,ο Καραπαπας και οι φοιτητες του αμερικανικου πανεπιστημιου αποφασισαν οτι ειναι πεντακαθαρο το πρωταθλημα.Δε σας λεει τυχαια ολη η ελλαδα προβατα
 

psithyros

Member
Μηνύματα
7
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία - Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά του Ειρηνικού
Κάνουν μπαλώματα για να κερδίσουν χρόνο μέχρι να πάρουν τον έλεγχο αυτοί; !!! και άντε και πήρανε τον έλεγχο του παρασκηνίου, μετά τι θα κάνουν; θα ρίξουν χρήμα; θα επενδύσουν δηλαδή; ρε παιδιά βλέπουμε ποδόσφαιρο 40 χρόνια στην Ελλάδα, έλεος πια...
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Ελα ξεκολλατε.Ο κυρ Σαββας,ο Καραπαπας και οι φοιτητες του αμερικανικου πανεπιστημιου αποφασισαν οτι ειναι πεντακαθαρο το πρωταθλημα.Δε σας λεει τυχαια ολη η ελλαδα προβατα
Φίλε αλήθεια, θα παρακαλούσα κάποιον mod να διαγράψει τα μηνύματά σου, νομίζω ότι μπορείς να μπεις και σε άλλα sites να μιλάς έτσι με ομοίους σου.
Αν δεν μπορείς να συζητήσεις χωρίς χαρακτηρισμούς και εντός ορίων, ας μη χαλάσεις το topic έτσι ουρανοκατέβατος.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.381
Likes
14.298
Ποια στραβά ρε φιλαράκι;;; Είναι επιχείρηση, μέρος ξεπλύματος χρήματος, πώς αλλιώς να το πω; Απλά σε μικρότερες κατηγορίες συμβαίνουν σε μικρότερη κλίμακα, σε μεγαλύτερες εξαρτάται από τον "πόλεμο" τον οικονομικό μεταξύ επιχειρηματιών, σε πιο μεγάλη κλίμακα διαβάζεις και για δωροδοκίες για στελέχη παγκόσμιων ομοσπονδιών και συμφωνίες δισεκατομμυρίων. Μην το βλέπετε στενόμυαλα, αν πάλι σας χαλάει για οποιονδήποτε λόγο και δεν μπορείτε να κάνετε κάτι για να το βελτιώσετε, κάντε κάτι άλλο, ας πούμε ταξίδια :rolleyes::welcome2:.
Και έχω τον άλλον να λέει για μπούφους και κουκουβάγιες... :D
Τα στραβά είναι αυτά που λες πιο πάνω.

Αφού λοιπόν είναι επιχείρηση με ξέπλυμα,στημένα,διαφθορά κτλ. γιατί είστε τόσοι περήφανοι για τα πρωταθλήματα σας και καμαρώνετε για αυτά;

Προσωπικά τα ίδια θα έλεγα και για άλλους και δεν θαυμάζω κανέναν.Αλλά κανείς άλλος δεν τα έκανε στην Ελλάδα τόσο πολύ και για τόσο μεγάλο διάστημα.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.783
Σε μια πρόταση απαξιώνεις το Ελληνικό(
Εσύ απαξίωσες το Σκωτσέζικο.

Μπαλώματα κάνουν με τις μεταγραφές και τους προπονητές για να κερδίσουν χρόνο μέχρι να ελέγξουν το παρασκήνιο και αυτοί.
Και τότε θα γίνουν όλα ρόδινα.Θα έχουμε τίμιο πρωτάθλημα ε;
 
M

member 18228

Guest
Οταν διαγραψουν και του "ομοιου μου" που ειπε για δικεφαλες κοτες ας διαγραψουν και τα δικα μου ευθικτε γαυρακο.Παιζει η ομαδα σου κατσε δες την.Ακυρωσανε και γκολ του αστερα.Τι φοβαστε,μηπως σας ανατρεψει το 5-0?Παρακαλα κανεναν mod λοιπον οπως παρακαλουσες τον Παππα να μην αρχισει το ματσακι στη λεωφορο
 

psithyros

Member
Μηνύματα
7
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία - Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά του Ειρηνικού
Εγώ θα έλεγα να μη διαγράψει κανείς τίποτα. Ο καθένας είναι υπεύθυνος για όσα γράφει αλλά καλό είναι να υπάρχουν όλα τα μηνύματα για να μπορούν να τα διαβάζουν όλοι και να βγάζουν τα συμπεράσματά τους
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Οταν διαγραψουν και του "ομοιου μου" που ειπε για δικεφαλες κοτες ας διαγραψουν και τα δικα μου ευθικτε γαυρακο.Παιζει η ομαδα σου κατσε δες την.Ακυρωσανε και γκολ του αστερα.Τι φοβαστε,μηπως σας ανατρεψει το 5-0?Παρακαλα κανεναν mod λοιπον οπως παρακαλουσες τον Παππα να μην αρχισει το ματσακι στη λεωφορο
Χεχεχε, φίλε είσαι θεούλης.. Βλέπεις επαναληπτικό κυπέλλου τον αχώνευτο Ολυμπιακό;; Και μου λες για το ματς στη λεωφόρο; Κι εκείνο κάθισες να το δεις;;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.381
Likes
14.298
Εσύ απαξίωσες το Σκωτσέζικο.


Και τότε θα γίνουν όλα ρόδινα.Θα έχουμε τίμιο πρωτάθλημα ε;
Τίμιο πρωτάθλημα όχι.Αλλά πιθανόν να βάλουν κάποια λεφτά,να φέρουν καλύτερους παίκτες,καλύτερο θέαμα,κάποιος ανταγωνισμός τέλος πάντων για να ξεφύγουμε από τον σημερινό βάλτο.Και φυσικά θα προτιμούσα να γίνουν ανάποδα(πρώτα οι επενδύσεις) αλλά δεν το κάνουν με την λογική ότι θα πετάξουν τα χρήματα τους.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.783
Χεχεχε, φίλε είσαι θεούλης.. Βλέπεις επαναληπτικό κυπέλλου τον αχώνευτο Ολυμπιακό;; Και μου λες για το ματς στη λεωφόρο; Κι εκείνο κάθισες να το δεις;;
Τον έβαλα στην μπλακ λίστ και ησύχασα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.578
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom