Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
το τοπικ ειναι ποδοσφαιρικο:bleh:

για τα χαλια μας φταιει ο χοντρος και οι υπεροχες μεταγραφες που δεν εκανε

Α ξεχασα του εφταιγε ο Ζαρντιμ
 
D

Delmem9770

Guest
ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Ο Ολυμπιακός βρήκε στον δρόμο του μία μικρομεσαία ομάδα της Ισπανίας, τη Λεβάντε, από την οποία «έφαγε» συνολικά τέσσερα γκολ σε δύο αγώνες. Ο Ολυμπιακός δέχτηκε στο «Γ. Καραϊσκάκης» έξι κίτρινες κάρτες. Σε 22 αγωνιστικές του ελληνικού πρωταθλήματος, σε κανένα παιχνίδι δεν έχει δεχτεί πάνω από τρεις κίτρινες κάρτες. Ο Ολυμπιακός δέχτηκε στο πρώτο παιχνίδι στην Ισπανία πέντε κίτρινες κάρτες. Σε 22 αγωνιστικές του ελληνικού πρωταθλήματος, σε κανένα παιχνίδι δεν έχει δεχτεί πάνω από τρεις κίτρινες κάρτες. Ο Ολυμπιακός έκανε δύο πέναλτι στον πρώτο αγώνα με τη Λεβάντε. Σε 22 αγωνιστικές του ελληνικού πρωταθλήματος, δεν έχει υποπέσει ποτέ σε πέναλτι. Ο Ολυμπιακός είδε στο πρώτο ματς με τη Λεβάντε, παίκτη του να αποβάλλεται με κόκκινη κάρτα. Σε 22 αγωνιστικές του ελληνικού πρωταθλήματος, δεν έχει αποβληθεί ποτέ παίκτης του Ολυμπιακού.


ΕΕΕΕΕΕ ΟΟΟΟΟ ΑΛΛΙΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΛΑΓΟ!!!!
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Οσο οι Ολυμπιακοί θα ικανοποιούνται με το να κατακτούν πρωταθλήματα χωρίς ανταγωνισμό και να κάνουν καζούρα στους απέναντι, ο Ολυμπιακός δν θα μεγαλώσει σαν ομάδα. Και τις κακές πορείες στην Ευρώπη θα τις πληρώσει με τη συμμετοχή στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ σε αντίθεση με την άνεση της απευθείας συμμετοχής στους ομίλους
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.899
Πες μας πως ονειρευεσαι τον ολυμπιακο ? με σπαθα κ αρετοπουλο να πατε τελικο?[/QUOTE
Φίλε Stolt.
Οι άνθρωποι κάνουν όνειρα στον ύπνο τους και όταν είναι ξύπνιοι.
Εγώ προσωπικά όταν είμαι ξύπνιος ονειρεύομαι ότι δεν έχουν
κόψει την σύνταξη του πεθερού μου,ότι πήγε η μάνα μου στο νοσοκομείο
και μπόρεσε να κάνει την εγχείρηση της χωρίς να χρειαστεί να της στείλω
χρήματα,ότι τα νοσοκομεία στην Ελλάδα έχουν φάρμακα,ότι ο κόσμος
δεν απλώνει τα χέρια για να πάρει ελεημοσύνη δυό πορτοκάλια,ότι κατάφερα
και ήρθα στην Ελλάδα και βρέθηκα με τον Μαλτακια την Κυριακή και τ άλλα
παιδιά και πίναμε τα κρασάκια μας,ότι βρέθηκα στην Θεσσαλονίκη με την
γαλανομάτα ,την βαλιτσούλα τον Μπαμπα την Ιβάνα την/τον.....
Στ ορκίζομαι δεν ονειρεύομαι τον ολυμπιακό.Το ποδόσφαιρο είναι χαβαλέ,
δεν είναι για όνειρα.Είναι ανώνυμες εταιρίες.Αν δεν σ αρέσει το προιόν
που πουλάνε,μην πας γήπεδο αλλά ούτε απο την τηλεόραση.
Έτσι θα πάρουν το μήνυμα τους η θα κλείσουν.
Αυτά τα όνειρα κάνω που λες ξύπνιος.
Τώρα στο ύπνο μου αν είμαι τυχερός βλέπω κανένα γκομενάκι. :bleh::bleh:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.451
FIFA: Εκλεισε η συμφωνία για την «τεχνολογία γραμμής»

Στο ρολόι του διαιτητή θα μεταδίδεται το σήμα για το αν η μπάλα πέρασε ή όχι τη γραμμή..



Η γερμανική Cairos είναι τελικά η εταιρεία που προκρίθηκε από τη FIFA να κατασκευάσει και να θέσει σε εφαρμογή το σύστημα με το κωδικό όνομα «τεχνολογία γραμμής» μέσω του οποίου οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στο Παγκόσμιο Κύπελλο της Βραζιλίας το καλοκαίρι του 2014 θα λαμβάνουν την απάντηση στο ερώτημα... «πέρασε η μπάλα τη γραμμή του τέρματος ή όχι;».

Συνέχεια ΤΟ ΒΗΜΑ - FIFA: Εκλεισε η συμφωνία για την «τεχνολογία γραμμής» - αθλητισμός
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.612
Likes
9.907
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Χαχαχαχαχαχαχααχα αυτος ειναι σπικερ ...!

 
Last edited by a moderator:

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.451
Και μην ξεχάσετε σήμερα στις 22:00 οι ενδιαφερόμενοι ....έχουμε classico πριν το... άλλο Clasico του Σαββάτου στις 17:00 ...
Μπαρτσελόνα - Ρεάλ λοιπόν με έπαθλο το εισιτήριο για τον τελικό του Copa del Rey ...στον επαναληπτικό του 1-1 ...

Ακούω (η μάλλον βλέπω) προβλέψεις....

Εγω θα πω Μπάρτσα στον τελικό αν και διακρίνω μια κόπωση στις τελευταίες εμφανίσεις αλλά και η έλλειψη προπονητή ίσως επηρεάσει κάποια πράγματα...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.899
Το πνίξαμε το κουνέλι.Μπράβο στην Ρεάλ.Εμείς για τα μπάζα.
Φαίνεται η απουσία του προπονητή.Έχουμε κάνει μεγάλη κοιλιά.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.451
Η εκδίκηση του Ρονάλντο...Μπάρτσα -ΡΕΑΛ 1-3...
Η Ρεάλ έχει βρεί τρόπο όχι μόνο να μη χάνει αλλά και να κερδίζει την Μπάρτσα και μέσα στο Μπερναμπέου.....απο την άλλη βέβαια οποιωσδήποτε άλλος στο Ισπανικό πρωτάθλημα είναι ικανός να την κερδίσει...

Στον τελικό του Copa del Rey λοιπόν η Ρεαλ αλλά δεν είναι σίγουρα ότι θα το πάρει...
Λέτε να έχουμε τα περσινά απο την ανάποδη...:D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.483
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom