Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

christos258

Member
Μηνύματα
8
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
London baby...
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Γαλλία , Κολομβία, Αργεντινή και Ολλανδία , βάσει όσων είδαμε από την αρχή της διοργάνωσης πρεπει να είναι στην τετράδα. Το ΄΄πρέπει΄΄ όμως δεν υπάρχει στο ποδόσφαιρο....τουλάχιστον να μην παίξουν ρόλο οι διαιτητές, ειδικά στο Βραζιλία- Κολομβία....αν είναι τυχεροί οι Βραζιλιάνοι ας περάσουν, γιατί μόνο αν τους βοηθήσει η τύχη έχουν ελπίδες..........overakia όλα τα βλέπω πάντως!!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ποντάρετε στις παρατάσεις... λίγα, για πολλά...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.090
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ρισκάρω και λεω οτι θα περάσει η Βραζιλία κάνοντας το καλύτερο της παιχνίδι και η Γαλλία ( μαλλον στην παράταση).
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.090
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Η Κολομβία αποφάσισε να παίξει μετά το 2-0.Μεχρι τοτε η Βραζιλία ήταν φανερά καλύτερη σε ενα σκληρο μάτς. Αν εδινε την κόκκινη στον Σεζαρ ισως και να ισοφαρίζε αλλα η Κολομβία νομιζω οτι παρουσιαστηκε κατώτερη των περιστασεων. Η Βραζιλια μπηκε δυνατά στο πρωτο ημιχρονο δεν ηταν κακή. Στο δεύτερο επαιξε καθαρά για το αποτέλεσμα.

Γαλλία Γερμανια σουπα το μάτς.
Οι Γερμανοί παρουσιαζονται ολο και χειροτεροι και μαλλον πανε φουλ για μικρο τελικο.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.748
Likes
50.921
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ρισκάρω και λεω οτι θα περάσει η Βραζιλία κάνοντας το καλύτερο της παιχνίδι και η Γαλλία ( μαλλον στην παράταση).
Σαν κι εμένα είσαι και συ κουβανός απ τον Κουβά. Δεν είδα το ματς αλλά μου είπαν ότι ακυρώθηκε κανονικό γκολ των καφετέρος και ότι η Κολομβία ήταν καλύτερη. Όπως και να' χει πλέον είμαστε με την Ολλανδία, εγώ κάτι αργεντινοβραζιλιάνους ποδοφαιρικά δεν τους συμπαθώ, άσε να το πάρει και κανένας άλλος και είμαι και κατά των διοργανώτριων χωρών.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ε τι να δεις, καθαρή αποβολή στο πέναλτυ δε τη δίνει, είπαμε ας τους παίζουν έδρα αλλά όχι και τόσο απροκάλυπτη παράβαση των κανονισμών. Αηδία πια. Ελπίζω να φάνε 5 γκολ στον ημιτελικό.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.090
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Το γκολ της Κολομβιας ηταν οφσαιντ.
Η Βραζιλια ηταν καλύτερη και στο πρωτο ημιχρονο ηταν μάλλον το καλυτερο της. Σίγουρα εβγαλε πολυ παθος..
Για την κοκκινη τα ειπαμε.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Πάει ο Νέιμαρ.....
Τώρα νομίζω επίσημα η Βραζιλία πάει για τον μικρό τελικό.
 

YIANNIS2008

Member
Μηνύματα
23
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Για απόψε λοιπόν, τι λέτε για Αργεντινή Βέλγιο στα λίγα γκολ; under 2,5;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.143
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom