Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.748
Likes
50.921
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ε ένα πενηνταράκι το' ριξα στην πρόκριση του Βελγίου, ένα μαμημένο ματς δε θα μου κάτσει σε αυτό το @$#%$@ άθλημα;
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.531
Ούστ να μου χαθείτε καφετέρος ...αντε στις καφετιέρος.....σαν υπνωτισμένοι μέχρι το 2-0 μετά ξυπνήσαν αλλά ήταν αργά..εντάξει βοήθησε και η διαιτησία λίγο αλλά δεν νομίζω, σύμφωνα με την είκόνα του αγώνα, ότι άξιζε να περάσουν...

Οι Γάλλοι λίγοι τελικά χωρίς τσαγανό απέναντι στους όχι και πολύ καλύτερούς τους Γερμανούς ....αλλά είπαμε οι Γερμανοί και μεγάλη μπάλλα να μην παίξουν έχουν τον τρόπο τους και φθάνουν μέχρι τελικό...

Τέλος το μουντιάλ για Νεϊμάρ απ' ότι φαίνεται.....αλλά δεν νομίζω ότι δεν έχει ελπίδες η Βραζιλία..... καλό ματσάκι το Βραζιλία Γερμανία ...άντε να δούμε ποιός θα πάει τελικό;;
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
450
Likes
1.678
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ε ένα πενηνταράκι το' ριξα στην πρόκριση του Βελγίου, ένα μαμημένο ματς δε θα μου κάτσει σε αυτό το @$#%$@ άθλημα;
Άσε, καταλάβαμε, πάει το Βέλγιο. Κρίμα.....
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.090
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Πολυ ξύλο χθες σε ένα ματς που θα επρεπε να εχει αποβολές ενθεν και ενθεν αλλα ο διαιτητης δεν εβγαζε καρτες με τιποτα.
Και τελικά την πληρωσε ο Νειμαρ, ο παικτης που θα μπορούσε να μας προσφέρει λιγο θέαμα
 

gianni1966

Member
Μηνύματα
211
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
Λατρεμενη Αβανα...
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερικη(Περου,Βολιβια)
Τελικα, δικαιωθηκα απολυτα, στα προγνωστικα μου, για χθες....
Η Γερμανια, προκριθηκε απεναντι στους loosers Γαλλους και η Βραζιλια απεναντι στους Κολομβιανους. Για σημερα, τα προγνωστικα μου λενε, Αργεντινη και Ολλανδια. Για τους ημιτελικους, θα σας γραψω την επομενη φορα....
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.090
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μπράβο στο Βελγιο που πάλεψε και σίγουρα έπαιξε καλύτερα απο Κολομβία και Γαλλια, τις λοιπές ηττημενες.
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Τι εννοείς πάλεψε? Τις γιόμες? Και οι δύο ήταν χάλια σε αυτό το ματς. Κακοποίηση του αθλήματος (δεδομένου ότι βλέπουμε προημιτελικά παγκοσμίου κυπέλλου).
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.090
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ναι ολα τα ματσ των προημιτελικων ηταν χαλια εκτός του πρωτου ημιχρονου της Βραζιλίας. Το Βέλγιο απλα εβγαλε μια αντίδραση εχασε ευκαιρίες, η Γαλλία καμια και η Κολομβια μονο στο τελευταίο δεκαλεπτο. Αυτο εννοούσα οχι οτι επαιξε μπαλαρα
 
Last edited:

YIANNIS2008

Member
Μηνύματα
23
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Πολλα γκολ αποψε για Ολλανδια και Κοστα Ρικα.. Βλεπω ημιχρονο με 2+ γκολ
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.748
Likes
50.921
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Χειρότερο Μουντιάλ δε θυμάμαι. Όχι για την τσέπη μου, γενθκώς εννοώ. Η Κόστα Ρίκα είναι στους 8, η Βραζιλία πιο αμπαλαούα από ποτέ, Ισπανία, Πορτογαλία αίσχος, η Αγγλία δε θα θυμόμαστε αν πήγε καν, η Αργεντινή κακοποιεί το άθλημα, οι προημιτελικοί για τα μπάζα, μια Ολλανδία το σώζει και η Γερμανία είναι η απλώς σταθερά αξιόπιστη ομάδα χωρίς να παρουσιάζει τίποτε το ιδιαίτερο. Για τη διαιτησία τι να πεις, χάλι μαύρο, ούτε στην Κορέα τέτοιος χαμός.

Σας λέω τι έχω παίξει για να ξέρετε ότι δε θα έρθει:
Ολλανδία στον τελικό
τελικός Ολλανδία-Γερμανία
Ολλανδία πρώτη ομάδα σε γκολ στη διοργάνωση
κάτοχος κυπελλου ευρωπαϊκή ομάδα

Τώρα πια ξέρετε, δεν έχετε διακιολογίες.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.090
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Yorgos εισαι υπερβολικος οι προημιτελικοι ηταν σούπα αλλα στους ομίλους ειδαμε πολλα και καλά ματς.
Για την διαιτησία αστο της Κορέας δεν το φθανει ουτε στο ελάχιστο.
Οσο για το στοιχημα σου κριμα για την Ολλανδία που ηθελα να το σηκώσει!!!
Παντως τριτη συνεχομενη φορά να το σηκωσει ευρωπαϊκή ομαδα. Χλωμο.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.090
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Πολλα γκολ αποψε για Ολλανδια και Κοστα Ρικα.. Βλεπω ημιχρονο με 2+ γκολ
Ο κουβάς παει σύννεφο στο φόρουμ.
Δεν αντέχω αλλο ξενύχτι ας τι βαλουν οι Ορανιε
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.144
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom