Περί ποδοσφαίρου

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Οχι που μου ελεγε Δακης οτι ειναι κανονισμενα αυτα και θα το παρει ο Παναθηναικος.
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Οχι που μου ελεγε Δακης οτι ειναι κανονισμενα αυτα και θα το παρει ο Παναθηναικος.
Να σου πω την αληθεια και γω ετσι πιστευα φετος λογω των 100ων γενεθλίων του ΠΑΟ.
Απο το ματς με τον Ηρακλη και επειτα ομως καταλαβα πως ειστε ικανοι να αυτοκτονήσετε..!
Πλακα θα χει να το σηκωσει η ΑΕΚ στο τέλος..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έριχνα στάχτη στα μάτια. Τώρα, αφού έβγαλα το βάζελο εκτός μάχης, λέω ότι θα το πάρει σίγουρα ο γάβρος. :LOL:
 

Doug

Member
Μηνύματα
518
Likes
2
Έριχνα στάχτη στα μάτια. Τώρα, αφού έβγαλα το βάζελο εκτός μάχης, λέω ότι θα το πάρει σίγουρα ο γάβρος. :LOL:
Αν περασει απο την Ξάνθη!
Εσεις παντως θα περασετε σιγουρα απο την Τουμπα, εμεις ετσι & αλλιως 3-4 αγωνιστικες αμα ειχε ακόμα το πρωτάθλημα προλαβαιναμε τα πεσουμε...:D
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Μα κανονισμένο ήταν να το πάρει ο βάζελος, αλλά κι έτσι ...
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Να φανταστείς είχα προπαραγγείλει τις σαμπάνιες και τα βεγγαλικά.

Τα πουλάω αχρησιμοποίητα στη μισή τιμή:D. (Γιατί τα βλέπω να σαπίζουν στην αποθήκη)

Όποιος πιστεύει ότι θα πάρει το πρωτάθλημα ας κάνει bid.
Η προσφορά ισχύει μέχρι ΚΑΙ την επόμενη αγωνιστική.
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Και οι τρεις είναι τόσο άχρηστοι, που κάνουν ότι μπορούν για να το πάρει άλλος. Γκελάρουν όπου βρουν. Σαν τις τρίσποντες ένα πράγμα.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Aν το πάρει ο γαύρος θα είναι γιατί ήταν καλύτερος στα χαρτιά.
( Βλέπε ηττα στο γήπεδο απ την Καλαμαριά, που μετατράπηκε σε νίκη)
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.887
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Αν και δεν είμαι του ποδοσφαίρου άκουσα σήμερα μια είδηση που αφορά έμμεσα το ποδόσφαιρι αλλά άμεσα τους ταξιδιώτες και όχι μόνο. Ανακοινώθηκε λοιπόν ότι οι ποδοσφαιριστές και οι φίλαθλοι που θα πάνε στην Αυστρία για το ΓΙΟΥΡΟ οτι υπάρχει κίνδυνος από ένα έντομο ή κάτι τέτοιο που προκαλεί ένα είδος εγκαιφαλοπάθειας και γιαυτό καλούνται όσοι θα πάρουν μέρος να φροντίσουν να εμβολιαστούν!!!!:shock:Άκουσε κανείς άλλος την είδηση ή κάτι σχετικό γιατί είναι πράγματι πολύ ασχημη όχι μόνο για τους ταξιδιώτες αλλά γιατι σ'αυτά τα πράγματα δεν υπάρχουν σύνορα και τελωνεία. Ελπίζω όπως όλοι να είναι μόνο υπερβολή της είδησης και των δημοσιογράφων.
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Δεν το άκουσα, αλλά έχω την αίσθηση ότι είναι υπερβολή. Μιλάμε για την Αυστρία όπου δέχεται μεγάλο πλήθος Ευρωπαίων και όχι μόνο, ανεξάρτητα από από το Euro (και πολλούς Έλληνες). Αν υπήρχε θέμα, γιατί θα έπρεπε να εμβολιαστούν οι επισκέπτες του Euro και όχι κάποιος που φεύγει αύριο για διακοπές; Το κουνούπι έχει κάποια ιδιαίτερη γαστρονομική προτίμηση στους ποδοσφαιρόφιλους; :)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:shock:κουνουπι Μαραντονα!!!:haha:
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
ντοπαροντε τα κουνουπια στην αυστρια....

εγω παντος πρωτη φορα το ακουω.....

μαζι με το εισητηριο η επο θα δινει δωρο το πρωτο κυκλο εμβολιου:shock:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.508
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom