Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

Bellem

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Το L'Ouest πάντως πιστεύω θα σας βολέψει σαν περιοχή καλύτερα. Και είστε μια χαρά σε θέμα ασφάλειας. Σε μερικά σημεία δεν είναι και το γραφικότερο κομμάτι αλλά είστε αρκετά κεντρικότερα.
ηταν αυτο στο οποιο ειχα καταλήξει στην αρχή . Απλα εχει καποιες περιεργες κριτικές οπότε ειπα να παω λιγο πιο μακρια , και να ειναι καθαρα και να εχω το κεφαλι μου ησυχο . Βεβαια δε εχω καταλήξει ακομη
 

Joan02

Member
Μηνύματα
24
Likes
3
Καλησπέρα, βρήκα ένα ξενοδοχείο και θέλω να με βοηθήσετε.. θεωρείται ασφαλής περιοχή το 13ο διαμέρισμα; Η οδός είναι: 50 Av. des Gobelins, 75013 Paris "oops! Latin quarter by Hiphophostels.."
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.114
Likes
45.513
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλησπέρα, βρήκα ένα ξενοδοχείο και θέλω να με βοηθήσετε.. θεωρείται ασφαλής περιοχή το 13ο διαμέρισμα; Η οδός είναι: 50 Av. des Gobelins, 75013 Paris "oops! Latin quarter by Hiphophostels.."
Εξαιρετική κατά τη γνώμη μου και πολύ βολική. Έμενα 500 μέτρα πιο πάνω, στη Latin quarter, δεν αντιμετώπισα το παραμικρό.
 

Joan02

Member
Μηνύματα
24
Likes
3
Καλησπέρα! Έκλεισα με επιστρέψιμη τιμή την περασμένη εβδομάδα το παρακάτω ξενοδοχείο: hotel des Ecrivains
8 rue Coypel, 13ο - Πλας ντ'Ιταλί, Παρίσι, Γαλλία 75013 ψάχνοντας όμως σήμερα βρήκα και κάποια άλλα που ίσως είναι σε καλύτερη τοποθεσία.. κάθε βοήθεια καλοδεχουμενη. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

1. New hotel Saint Lazare, 53 rue d'Amsterdam, 8ο - Ηλύσια Πεδία, Παρίσι, Γαλλία 75008

2. Htel Victoria Paris, 2 bis Cite Bergere, Opera, Παρίσι, Γαλλία 75009

3. Hotel Leonard de Vinci ll, 31 rue Mademoiselle, 15ο - Πύργος του Άιφελ - Πορτ ντε Βερσάιγ, Παρίσι, Γαλλία 75015

4. Porte de Versailles Hotel, 11 Boulevard Victor, 15ο - Πύργος του Άιφελ - Πορτ ντε Βερσάιγ, Παρίσι, Γαλλία 75015

5. Hotel Antin Saint- Georges, 21, rue Notre Dame de Lorette, Opera, Παρίσι, Γαλλία 75009
 

taver

Member
Μηνύματα
12.522
Likes
29.374
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εξαιρετικά καλή (αλλά οι τιμές όχι - αν βρεις κάτι φτηνό εκεί, κάποιο πρόβλημα θα υπάρχει).
 

Nitrous

Member
Μηνύματα
155
Likes
124
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
Καλησπέρα

Ψάχνω ξενοδοχείο για οικογένεια με ένα παιδί για 2 βραδιά τι προτείνετε??

Τα περισσότερα που βρίσκω είναι δίκλινα χωρίς 3ο κρεββάτι...
 

manina71

Member
Μηνύματα
35
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλημέρα και καλό φθινόπωρο σε όλους!
Εχω κλείσει αεροπορικά για τετραήμερο (3 βράδια) στο Παρίσι μαζί με μία φίλη μου για μέσα Φλεβάρη. Επειδή είναι λίγες οι μέρες αυτό που θέλουμε είναι βόλτες και καλό φαγητό. (Εγω εχω ξαναπάει στο Παρίσι πριν πολλά χρόνια κι έχω επισκεφτεί τα βασικά αξιοθέατα). Εχω βρει και κλείσει με δωρεάν ακύρωση τα παρακάτω ξενοδοχεία και θα ήθελα τη γνώμη των ειδικών. Γνώμονας η ασφάλεια για δυο γυναίκες μόνες και η ευκολία στις βραδινές βόλτες μας.

★★★★ Hotel Observatoire Luxembourg, Paris, France
★★★ Hôtel A La Villa des Artistes, Paris, France
★★★ Hotel Bastille Speria, Paris, France
★★★★ Hotel Louvre Saint-Honoré, Paris, France

Περιμένω τις γνώμες σας!!
Ευχαριστώ πολύ!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.114
Likes
45.513
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλημέρα και καλό φθινόπωρο σε όλους!
Εχω κλείσει αεροπορικά για τετραήμερο (3 βράδια) στο Παρίσι...
Γεια χαρά και σε σένα. Μου φαίνονται καλές επιλογές όλα, πολύ κεντρικά και με εύκολη πρόσβαση στα μέσα, αν προτιμούσα κάτι ίσως από άποψη θέσης θα ήταν το τελευταίο.;)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.812
Μέλη
39.003
Νεότερο μέλος
Emalin

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom