Γαλλία Περιοχή διαμονής/Οικονομικά ξενοδοχεία στο Παρίσι

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Μη το κουνησεις απο κει. Τελεια!
Mα δεν ειναι και πανεμορφο;
Παω να τσεκαρω κι αλλες ημερομηνιες για χειμωνα, ετσι να το εχω υποψιν μηπως και βγει κι ενα 3ημερο σε καποια φαση.
EDIT: τζιφος, 2,5 φορες πανω η τιμη τον χειμωνα.
 
Last edited:

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Εκλεισα εδω και να μην το αλλαξω. Νομιζω οτι ειναι πολυ κεντρικο, σωστα; Τριγωνο με Καρτιε Λατεν και Κηπους του Λουξεμβουργου.
Hotel De Fleurie (hotels.com)
Τέλεια πράγματι, τοποθεσία για βόλτες στην Saint-Germain και τις εκκλησίες της - δεν βαριέσαι ποτέ.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
Τέλεια πράγματι, τοποθεσία για βόλτες στην Saint-Germain και τις εκκλησίες της - δεν βαριέσαι ποτέ.
Ηθελα να το δω και για χειμωνα, αλλα παει στα 270 χωρις πρωινο :eek:.
Αρα οκ για φετος τον Αυγουστο και το ξαναβλεπουμε για του χρονου.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.559
Likes
4.014
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Mα δεν ειναι και πανεμορφο;
Παω να τσεκαρω κι αλλες ημερομηνιες για χειμωνα, ετσι να το εχω υποψιν μηπως και βγει κι ενα 3ημερο σε καποια φαση.
EDIT: τζιφος, 2,5 φορες πανω η τιμη τον χειμωνα.
Ειναι τιμη last minute μαλλον η τιμη που βρηκες γι αυτο...
Πολυ γαλλικο ξενοδοχειακι. Άι λάικ!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.052
θα ειμαι στο πισω στενο αρχες αυγουστου
Δεν σε προλαβαινω, εκτος αν γινει κατι που περιμενω και μπορεσω να μεταφερω τα εισιτηρια με μιλια μια μερα πιο πριν και βγει λιγο Παρισι ακομη. Αυτη τη στιγμη εχει διαθεσιμοτητα σε εισιτηρια, αλλα θα το ξερω 2 μερες πριν, και φυσικα θα ειναι πολυ αργα για εισιτηρια με μιλια.
10 χρονια τωρα κλεινω 6 μηνες πριν αλλα λογω του οτι με πανε περιεργα οι υποχρεωσεις φετος, βρισκω προσφορες σε τρυπες απο ακυρωσεις στο παρα 5.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Δεν σε προλαβαινω, εκτος αν γινει κατι που περιμενω και μπορεσω να μεταφερω τα εισιτηρια με μιλια μια μερα πιο πριν και βγει λιγο Παρισι ακομη. Αυτη τη στιγμη εχει διαθεσιμοτητα σε εισιτηρια, αλλα θα το ξερω 2 μερες πριν, και φυσικα θα ειναι πολυ αργα για εισιτηρια με μιλια.
10 χρονια τωρα κλεινω 6 μηνες πριν αλλα λογω του οτι με πανε περιεργα οι υποχρεωσεις φετος, βρισκω προσφορες σε τρυπες απο ακυρωσεις στο παρα 5.
μεχρι 9 θα ειμαι :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Γεια σας! Προγραμματίζουμε ένα ταξίδι στο Παρίσι για 2-7 Οκτώβρη και έχουμε βρει αυτά τα Airbnb [γενικά το budget είναι χαμηλό, τύπου να μας βγουν γύρω στο 300αρι διαμονή και μεταφορά (έχουμε βρει αεροπορικά στα 100)]. Θα ήθελα να μου πείτε εάν είναι σε καλή/ασφαλή περιοχή καθώς θα είμαστε 5 κορίτσια ή αν προτείνετε άλλες περιοχές γενικά οικονομικές
Συγκρότημα ενοικιαζόμενων καταλυμάτων · Παρίσι · ★Νέο · 1 υπνοδωμάτιο · 3 κρεβάτια · 1 μπάνιο
Συγκρότημα ενοικιαζόμενων καταλυμάτων · Παρίσι · ★4,38 · 1 υπνοδωμάτιο · 3 κρεβάτια · 1 μπάνιο
Σε καλές περιοχές είναι και τα 2, αλλά ασυζητιτί καλύτερο το πρώτο, είναι και πολύ κοντά σε nightlife.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.880
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom