Πληροφορίες για μετακίνηση από/προς αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος

Samion

Member
Μηνύματα
10.398
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Επανέρχονται τα ενιαία δρομολόγια Αγία Μαρίνα - αεροδρόμιο και αντίστροφα. https://www.lifo.gr/now/greece/2141...erxontai-ta-eniaia-dromologia-pros-aerodromio
Δεν δίνεται όμως ημερομηνία.
Τι ημερομηνια να δοθει? Απολυσης του συγχυτικου αρθρογραφου? Αιτημα εκανε ο γ.γ...ουτε καν απαντησε η εταιρεια ακομα.. Κ γραφουν επανερχονται...
Παντως το μπερδεμα ανευ προηγουμενου.. Φτανει ο συρμος κ οι ξενοι μενουν ολοι μεσα στη Δ. Πλακεντιας.. Οι δε μισοι ξαναβγαινουν στην Παλληνη. Greek style.
 

GALERA

Member
Μηνύματα
85
Likes
96
Καλησπέρα
Τα ξημερώματα πρέπει να φτάσουμε στο αεροδρόμιο για ταξίδι. Στα σαιτ
δείχνει χιόνι εκείνη την ώρα.
Πώς θα μπορούσα να μάθω εκείνη την ώρα αν θα μπορέσω να περάσω η να πάμε με μετρό.
Είμαστε δύο αυτοκίνητα με παιδιά και άρα λίγο δυσκίνητοι.
Αττική οδό δεν λειτουργεί το τηλέφωνο εκείνη την ώρα αποτι είδα.
 

pipis78

Member
Μηνύματα
67
Likes
475
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Καλησπέρα
Τα ξημερώματα πρέπει να φτάσουμε στο αεροδρόμιο για ταξίδι. Στα σαιτ
δείχνει χιόνι εκείνη την ώρα.
Πώς θα μπορούσα να μάθω εκείνη την ώρα αν θα μπορέσω να περάσω η να πάμε με μετρό.
Είμαστε δύο αυτοκίνητα με παιδιά και άρα λίγο δυσκίνητοι.
Αττική οδό δεν λειτουργεί το τηλέφωνο εκείνη την ώρα αποτι είδα.
1024 το τετραψήφιο της Αττικής οδού. λειτουργεί όλο το 24ωρο
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Γεια σας! Αθηναίοι βοήθεια !πεταμε στις 7 Ιουνίου , Παρασκευή, ευρωεκλογές στις 11,30 από Ελευθέριος Βενιζέλος. Ξεκινάμε από Πάτρα κ μου το βγάζει 2,30 ώρες... Υπάρχει περίπτωση να μας τύχει κινηση; Αν ξεκινήσω 7 ώστε να είμαστε 9.30 ,είναι καλά; Έχουμε κ να παρκάρουμε... Με φοβίζει το σ.κ αυτό και η ώρα αιχμής Παρασκευή... Η άλλη λύση είναι να μείνουμε σε κάποιο φτηνό κατάλυμα,πχ Μαρκόπουλο... αν έχετε να προτείνετε κανένα πείτε κιόλας! Αν κ δεν νομίζω να χρειάζεται
IMG_20240520_163524.jpg
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.120
Likes
1.979
Γεια σας! Αθηναίοι βοήθεια !πεταμε στις 7 Ιουνίου , Παρασκευή, ευρωεκλογές στις 11,30 από Ελευθέριος Βενιζέλος. Ξεκινάμε από Πάτρα κ μου το βγάζει 2,30 ώρες... Υπάρχει περίπτωση να μας τύχει κινηση; Αν ξεκινήσω 7 ώστε να είμαστε 9.30 ,είναι καλά; Έχουμε κ να παρκάρουμε... Με φοβίζει το σ.κ αυτό και η ώρα αιχμής Παρασκευή... Η άλλη λύση είναι να μείνουμε σε κάποιο φτηνό κατάλυμα,πχ Μαρκόπουλο... αν έχετε να προτείνετε κανένα πείτε κιόλας! Αν κ δεν νομίζω να χρειάζεται View attachment 462410
Σε επαρχιακες οδους δε ξερω αν θα χει κινηση αλλα μεσα στη Αθηνα απο τις 7-8 μεχρι τις 9 θα εχει λογικα σιγουρα διοτι ειναι η ωρα που πηγαινει ο κοσμος στις δουλειες του...εγω για να μη με πιανε πανικος θα εκλεινα να μεινω Αθηνα,κοιταξτε και Λουτσα για καταλυμα ειναι κ αυτη σε κοντινη αποσταση απο το αεροδρομιο...εκτος αν ξεκινησετε αξημερωτα απο Πατρα αλλα πολυ ταλαιπωρια...
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Αυτό σκέφτομαι.... Έχετε να προτείνετε κάτι οικονομικό;
 

Billouk

Member
Μηνύματα
499
Likes
1.634
6.30 να φύγετε και θα είστε αρκετά άνετοι, αρκεί να λάβετε υπόψη ότι το παρκινγκ ενδεχομένως να έχει αυξημένη κίνηση και θα πρέπει να έχει γίνει κράτηση από πριν. Στα συν ότι τα δημοτικά σχολεία θα είναι κλειστά την Παρασκευή, οπότε αυξημένη κίνηση που παρατηρείται στην Αττική όδο 7.30-8.30 εξαιτίας και των σχολικών λεωφορείων δεν θα σας επηρεάσει πολύ.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.320
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Μμμμ σωστά!!!! Ναι! Θα έχω κλείσει από park around.... Κ στο κάτω κάτω έχουμε χρόνο για κάτι που θα πάει στραβά....ίσως δεν είναι τραγικό....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.144
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom