Ουγγαρία Πληροφορίες για ξενοδοχεία Βουδαπέστη

ayreonliv

Member
Μηνύματα
67
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΙΤΑΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
Καλησπέρα σε όλους,
Επιτέλους το ταξίδι για Βουδαπέστη κλείστηκε αφού βρήκα φτηνά εισητήρια για αρχές Απριλίου. Μένει να κλείσω ξενοδοχείο και χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Είμαι ανάμεσα στο Eurostars budapest center, Continental hotel zara και Marmara. Αν κάποιος έχει μείνει σε αυτά τα ξενοδοχεία θα ήθελα να μου πει τη γνώμη του. Με ενδιαφέρει να είναι κοντά στο κέντρο ώστε να περιορίζεται η χρήση των ΜΜΜ. Επίσης αν έχει πάει κανείς Βουδαπέστη Απρίλιο θα ήθελα να μάθω πως είναι ο καιρός αυτή τη περίοδο εκεί.
 

Suis

Member
Μηνύματα
46
Likes
8
Στο Eurostars έχω μείνει πρόσφατα και συστήνεται ανεπιφύλακτα.Τα δωμάτια είναι όπως ακριβώς φαίνονται στις φωτό του ξενοδοχείου.Απέχει 200μ από τον σταθμό μετρό ferenciek και άλλο τόσο από τον astoria.Όπως καταλαβαίνεις εξυπηρετούνται 2 γραμμές.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
εχω μεινει στο continental zara...ανοιξε τον ιουλιο...εχω τις καλυτερες εντυπωσεις...10-15 λεπτα με τα ποδια απ το κεντρο
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Έχω μείνει στο Marmara. Ότι βλέπεις στη σελίδα τους. Από τα καλύτερα value for money που έχω πετύχει για ξενοδοχείο (40 ευρώ το δίκλινο). Καθαρό, νορμάλ πρωινό και όλοι οι χώροι περιποιημένοι-προσεγμένοι. Το μόνο αρνητικό δεν έπιανε το wifi στον όροφο μου και καθόμουνα στο Lobby.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Ρίξε μια ματια και στο Mercure Budapest City Centre, ειναι πολύ καλο και σε κάλο κεντρικο σημειο στη Vaci utca.
 

smetanagr

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλησπερα

Έχω μείνει στο Marmara. Ότι βλέπεις στη σελίδα τους. Από τα καλύτερα value for money που έχω πετύχει για ξενοδοχείο (40 ευρώ το δίκλινο). Καθαρό, νορμάλ πρωινό και όλοι οι χώροι περιποιημένοι-προσεγμένοι. Το μόνο αρνητικό δεν έπιανε το wifi στον όροφο μου και καθόμουνα στο Lobby.

θα ηταν ευκολο να μου στειλεις καποιο site ωστε να κλεισω το ξενοδοχειο που αναφερεις,καθως οπου και να εχω ψαξει μου το δεινουν με τιμη ΑΠΟ 65 ευρω τη βραδια χωρις πρωινο.ευχαριστω πολυ εκ των προτερων
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
ειχα παει αρχες απριλη, ο καιρος ηταν καλος για περπατημα...πηγαμε ανετα εκδρομες και σε γυρω χωρια και καθομασταν και εξω σε μαγαζακια την ημερα...μπουφανακι χρειαζεσαι ακομα αλλα δε ξεπαγιαζεις...
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
marmara hotel

το φτηνοτερο ειναι 93 ευρω τη βραδια με πρωινο..πιο κατω δε το βρηκα.Αν θες μπορω να σου βρω κατι φτηνοτερο φτηνοτερο
 

anahoritis

Member
Μηνύματα
25
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ΕΛΠΙΖΩ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΟΛΑ
To Marmara που εμεινα ηταν παρα πολυ καλο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.278
Μηνύματα
886.182
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom