ΗΠΑ Πληροφορίες για Newark

marie_bon

Member
Μηνύματα
28
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα σε όλους!!!:clap:
Θα χρειαστώ την βοήθεια σας...Ψάχνω εισητήρια για Νέα Υόρκη για τώρα τον Αύγουστο.(Δεν έχω ξαναπάει πρώτη φορά) και είναι πανάκριβα!!!!
Βρήκα κάποια λίγο πιο νορμάλ αλλά με τελικό προορισμό το Newark και όχι το New York... :D Εχει παει κανείς?Καμία πληροφορία για το πως πάω μετά Νέα Υόρκη??
Ευχαριστώ να είστε καλά!!!
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Καλησπέρα σε όλους!!!:clap:
Θα χρειαστώ την βοήθεια σας...Ψάχνω εισητήρια για Νέα Υόρκη για τώρα τον Αύγουστο.(Δεν έχω ξαναπάει πρώτη φορά) και είναι πανάκριβα!!!!
Βρήκα κάποια λίγο πιο νορμάλ αλλά με τελικό προορισμό το Newark και όχι το New York... :D Εχει παει κανείς?Καμία πληροφορία για το πως πάω μετά Νέα Υόρκη??
Ευχαριστώ να είστε καλά!!!
μια διόρθωση μονο! το newark είναι το επίσημο αεροδρόμιο του Νιου τζέρσευ. αεροδρόμιο new york δεν υπάρχει. τα αεροδρόμια της Ν.Υ ειναι το John F. Kennedy και το la guardia! Όσο για τα εισητήρια δε νομίζω να βρεις και κάτι φθηνό τώρα που άρχισες και συ το ψάξιμο! για τη μεταφορά σου από το αεροδρόμιο στην πόλη απλά google it!
 

marie_bon

Member
Μηνύματα
28
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ναι τα αεροδρόμια της Νέας Υόρκης τα ξέρω :) !!!Το διατύπωσα λάθος...Για το Newark δεν είχα ιδεά...χαχα Τα πιο φθηνά που βρίσκω είναι με 1600 κάτι ευρώ τα δύο άτομα.Αλλά πάρα πολλές ώρες ταξίδι..Τεσπά ευχαριστώ όπως και να χει για την απάντηση
 

thessaris

Member
Μηνύματα
599
Likes
871
Το Newark μπορεί να είναι το αεροδρόμιο του New Jersey, αλλά η πρόσβαση από αυτό προς το Manhattan είναι αρκετά εύκολη και σίγουρα ευκολότερη από το JFK. Υπάρχει τρένο απ' ευθείας από το αεροδρόμιο που φτάνει στο Penn Station στο Manhattan σε μισή ώρα. Ψάξε στο site του αεροδρομίου θα βρεις αρκετές λύσεις για να προσεγγίσεις το Manhattan με το τρένο. AirTrain - Ground Transportation - Newark Liberty International Airport - Port Authority of New York & New Jersey
 

kostas_sam1

Member
Μηνύματα
82
Likes
61
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη?
Ταξίδι-Όνειρο
Κωνσταντινούπολη
Καλημέρα παιδιά,
Απο αεροδρόμιο newark για manhattan 77th street με ταξί είναι ακριβά?
χρεώνουν διαδρομή ή με τα άτομα, βαλίτσες έξτρα?
έχουν στάνταρ ταρίφες ή μπορείς να παζαρέψεις?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.827
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom