Ζάκυνθος Πληροφοριες για Ζακυνθο

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εισητιριο για καραβι να τα κλεισω απο interntet η οταν παω απ το λιμανι
εξαρτάται πότε πας. σε υψηλη σαιζον παρε ένα τηλ ένα από τα πρακτορεια της Κυλλήνης και κανε κρατηση, ετσι να υπάρχει..
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
αν δεν έχεις όχημα δεν χρειάζεται να κάνεις καμιά κράτηση,ακόμη και όχημα να έχεις είναι εξαιρετικά σπάνιες οι περιπτώσεις που δεν υπάρχει χώρος και μένουν αμάξια στην Κυλλήνη.
 

loukis

Member
Μηνύματα
23
Likes
6
γεια σας παιδια . για ζακυνθο μηχανακι ή αθτοκινητο ? θα ειμαστε 2 ατομα και θα μενουμε μποχαλι
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
για να νοικιάσεις εννοείς? με το μηχανάκι άνετα μπορείς να κινηθείς στα κοντινά και μέσα στην πόλη δεν θα ψάχνεις πάρκιν αλλά θα προτιμούσα την ασφάλεια του αυτοκινήτου.Αν θέλεις να μετακινήσαι από μπόχαλη προς βασιλικό έχει αρκετές στροφές και είναι σχετικά επικίνδυνα.Επίσης για να πας προς μακρύ γιαλό , βολίμες έχει πάλι στροφές και με το μηχανάκι θα είναι μια ώρα άβολης διαδρομής
 

loukis

Member
Μηνύματα
23
Likes
6
Ναι φιλε για να νοικιασω μηχανακι , τα αυτοκινητα ειναι λιγο ακριβα . βρισκω να νοικιασω μηχανη κοντα στο λιμανη ?
 

alisaxni

Member
Μηνύματα
77
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Ολόκληρη η υφήλιος...
και τα δυο εξυπηρετουν καθως οι δρομοι ειναι καλοι και πας παντου. διαλεγεις και παιρνεις :)
 

italianos

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Ναι φιλε για να νοικιασω μηχανακι , τα αυτοκινητα ειναι λιγο ακριβα . βρισκω να νοικιασω μηχανη κοντα στο λιμανη ?
Εχει μεσα στην πόλη ,κοντά στην πλατια μαγαζί που νοικιάζει και επίσης σε όλες τις τουριστικές περιοχές .
 

VICTORY

Member
Μηνύματα
9
Likes
1
Θελω να νοικιασω μηχανακι φτανω στο αεροδρομιο αρχες αυγουστου,συμφερει να το κλεισω απο το τηλ να το παραλαβω απο το αεροδρομιο για να γλιτωσω το ταξι η να ψαξω απο κοντα?στο Αργασι θα μεινουμε πηρα κανα δυο τηλ για 150cc η 200cc μου ειπαν περιπου 22ευρω την ημερα για μια εβδομαδα το θελω μου φανηκαν πολλα λετε να βρω καλυτερη τιμη απο κοντα?
 

italianos

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Δεν ξέρω τις τιμές που παίζουν στα ενοικιαζόμενα αλλα μες τον Αύγουστο με δυσκολία θα σου κανει κάποιος κατι καλύτερο .
 
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας!!και εγω θελω να παω στην ζακυνθο τον ιουνιο!!και ειμαι απο κρητη πως θα παω απο αθηνα και μετα κυλληνη???
 

marizasterias

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
hi to the members! φετος σκεφτομαστε να μπαμε διακοπες 10 μερες στη ζακυνθο με το αγορι μου. θα παμε οδικως μεχρι κυλληνη και απο εκει ζακυνθο.εχω βρει με 20 ευρω στο κερι διαμερισμα με κουζινακι κλπ. το μαραθωνονησι αξιζει σαν εμπειρια? εμαθα πως ειναι απεναντι. ποσο κοστιζει στη χαμηλη περιοδο? (θα παμε τον αλλο μηνα). Το ναυαγιο ειναι οντως μια ξεχωριστη εμπειρια ? ποιες ωρες ειναι λιγοτερο πολυσυχναστο? ποιες παραλιες ειναι ελευθερες και εχουν φυσικη ομορφια? κυνηγαμε κυριως ηρεμια και φυσικες ομορφιες στο τοπιο εχετε να προτεινετε κατι με λιγοτερη βαβουρα που να κερδιζει ποντους απο την αληθινη ποιοτητα του νησιου? thank's προκαταβολικα σε ολους!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.505
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom