Τουρκία Πληροφοριες για Κωνσταντινούπολη

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Γεια σε ολους.Θα παω για ενα τριημερο στη Κωνσταντινουπολη (δυστυχως με πρακτορειο) και ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανενας να μου πει που να παω για χαμαμ, φαγητο , ψωνια και οτι αλλο σημαντικο πρεπει να κανω που δε το προσφερουν τα ταξιδιωτικα.
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Σοφια να πας στην περιοχη Nisantasi για ψωνια, βολτα και καφεδακι, ειναι το "Κολωνακι" τους..
Επισης στο μπαρ 360, πανω στην Ιστικλαλ για ποτο το βραδυ, φοβερη ατομοσφαιρα και καταπληκτικη θεα
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Ευχαριστω πολυ για τις ιδεες σας.Απο καιρο πως ειναι αυτη τη περιοδο?
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
τι να σου πω.. νομιζω οτι ειναι σαν την Ελλαδα..
εχω παει Οκτωβριο και ημουν με το φανελακι, Πρωτομαγια εβρεχε και εκανε κρυο, Ιουνιο όμως ηταν υπεροχα,
νομιζω πας σε καλη εποχη αλλα τη ζεστη να την περιμενεις
 

pesto

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Must: Καπαλι Τσαρσι, ειναι μια τεραστια σκεπαστη αγορα, οπου μπορεις να βρεις τα παντα. Να πας οπωσδηποτε στο "τμημα" των μπαχαρικων, ειναι απιστευτο, σακια ολοκληρα με οτι μπαχαρικο μπορεις να φανταστεις. Το αγαπημενο μου μερος στην Κωνσταντινουπολη!
 

ΣΟΦΙΑ

Member
Μηνύματα
106
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Υ.
Ταξίδι-Όνειρο
μπορα μπορα
Must: Καπαλι Τσαρσι, ειναι μια τεραστια σκεπαστη αγορα, οπου μπορεις να βρεις τα παντα. Να πας οπωσδηποτε στο "τμημα" των μπαχαρικων, ειναι απιστευτο, σακια ολοκληρα με οτι μπαχαρικο μπορεις να φανταστεις. Το αγαπημενο μου μερος στην Κωνσταντινουπολη!
ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!εχεις καποιο να μου προτεινεις?μπορω να ψωνισω αφοβα?
 

pesto

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!εχεις καποιο να μου προτεινεις?μπορω να ψωνισω αφοβα?
Ολα τα ιδια ειναι σχεδον. Βασικα, φαντασου ενα δρομακι γεματο σακια με μπαχαρικα κλπ. Μπορεις να βρεις τα παντα και αρκετα φτηνα μαλιστα. Εγω αγορασα -εννοειται- και δεν ειχα κανενα προβλημα. Γενικα, να ξερεις οτι στο Καπαλι Τσαρσι παιζει και πολυ παζαρι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom