Ντουμπάι Πληροφοριες για ντουμπαι!

Dim69

New Member
Μηνύματα
3
Likes
1
Καλησπέρα στην παρέα,
φεύγουμε παρέα 4 άτομα το Σάββατο για Dubai έως Τετάρτη και έχω διαβάσει και θα συνεχίσω να διαβάζω τα ποστ για να καταλήξω στο πρόγραμμα. Το ζήτημα που με ΄΄καιει΄΄ είναι το θέμα της επικοινωνίας , ισχύει τελικά ότι κλήσεις μέσω viber ή messenger δεν περνάνε ?
 
Μηνύματα
422
Likes
1.377
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Καλησπέρα στην παρέα,
φεύγουμε παρέα 4 άτομα το Σάββατο για Dubai έως Τετάρτη και έχω διαβάσει και θα συνεχίσω να διαβάζω τα ποστ για να καταλήξω στο πρόγραμμα. Το ζήτημα που με ΄΄καιει΄΄ είναι το θέμα της επικοινωνίας , ισχύει τελικά ότι κλήσεις μέσω viber ή messenger δεν περνάνε ?

Πηγα πριν λιγους μηνες ειχα ακουσει,τα χιλια δυο και ειχα τρομαξει. Και με messenger μιλουσα κανονικα,videoκλησεις μεσω messenger full εδειχνα live το burj khalifa,viber μυνηματα οπως Ελλαδα(λιγο στο viber χανοταν η βιντεοκληση)social media fb ,insta ,gmail,youtube ολα.Κλησεις κανονικα με περναν απο Ελλαδα απλα δεν το σηκωνα μην με χρεωσουν ,οπως και γω αντιστοιχα αυτους.Απλα ολα αυτα επειδη ειχα το ελληνικο νουμερο και δεν εβαλα τοπικη sim.Επισης πιανει και το google meet.Ο μονος στην παρεα που εβαλε sim για ιντερνετ και ειχε πλεον αραβικο νουμερο οντως ειχε θεματα .Ενας στην παρεα να βαλει μονο ,αλλα και παλι μονο για ταξι uber πχ που μαλλον θα χρειαστειτε η να βρειτε κανα εστιατοριο πχ η δρομο.Κατα τα αλλα εχει παντου,παντου,παντου ιντερνετ σφαιρα free wifi dowtown ,burj khalifa ,στα mall και οποτε θα ειστε ονλινε για να επικοινωνειται με τους δικους σας Ελλαδα.
 
Last edited:

spyros91

Member
Μηνύματα
886
Likes
807
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καλησπέρα στην παρέα,
φεύγουμε παρέα 4 άτομα το Σάββατο για Dubai έως Τετάρτη και έχω διαβάσει και θα συνεχίσω να διαβάζω τα ποστ για να καταλήξω στο πρόγραμμα. Το ζήτημα που με ΄΄καιει΄΄ είναι το θέμα της επικοινωνίας , ισχύει τελικά ότι κλήσεις μέσω viber ή messenger δεν περνάνε ?
Μια χαρά περνάνε!! Αλλά θα πρότεινα να δώσετε όλοι από 3 ευρώ και να πάρετε και μια αραβική σιμ ώστε να έχετε και ιντερνετ
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.396
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom