Ισπανία Πληροφοριες και σχετικα για Tαξιδι

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
παντως να ξερεις οτι μεχρι τοτε προλαβαινεις να μαθεις και Ισπανικα!
 

splanis

Member
Μηνύματα
43
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρκελώνη, Καμπ Νόου
δεν νομιζω να μιλανε και πολυ ισπανικα στην βαρκελωνη...ξερω καποια λιγα παντως :D

μπορειτε να μου πειτε τι εννοει ο Traveller γιατι δεν ξερω αν εχει καποιο προβλημα το παιδι μαζι μου...εχω αγχωθει
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Untitled-2.jpg

βρες τις διαφορες, δεν τιθεται θεμα προβληματος
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
δεν νομιζω να μιλανε και πολυ ισπανικα στην βαρκελωνη...ξερω καποια λιγα παντως :D

μπορειτε να μου πειτε τι εννοει ο Traveller γιατι δεν ξερω αν εχει καποιο προβλημα το παιδι μαζι μου...εχω αγχωθει
μιλανε βρε ισπανικα στη βαρκελωνη. Αλιμονο! και εισαι μικρος για να αγχωνεσαι!
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
εχει σχεση αυτο? το θεμα ειναι οτι αν εκλεινα μεσο vueling ειχε 175 και τωρα θα δωσω στην iberia 212
μην αγχωνεσαι! θα δωσεις λιγα παραπανω , αλλα είναι πολυ πιο πιθανο να εισαι στην ωρα σου!
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
γιατι αν το εκλεινα απ την vueling τι διαφορα θα ειχε?
καλη εταιρεια ειναι και η vueling, αλλα κανει κατα καιρους αλλαγες της τελευταιας στιγμης που μπορει και να σου σπασουν τα νευρα. Δεν ξερω, ίσως να έτυχε!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
καλη εταιρεια ειναι και η vueling, αλλα κανει κατα καιρους αλλαγες της τελευταιας στιγμης που μπορει και να σου σπασουν τα νευρα. Δεν ξερω, ίσως να έτυχε!
Θεέ μου μην ποστάρεις ακατάπαυστα για να ποστάρεις... δεν έχεις μυρουδιά απο το θέμα, σταμάτα πια...

Ρε φίλε δεν ξέρω με τι σου είπαν ότι θα πας και πόσα έδωσες αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι η ΙΒ δεν πετάει το BCN-ATH... με άλλα λόγια θα πετάξεις θες δεν θες με Vueling
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Θεέ μου μην ποστάρεις ακατάπαυστα για να ποστάρεις... δεν έχεις μυρουδιά απο το θέμα, σταμάτα πια...

Ρε φίλε δεν ξέρω με τι σου είπαν ότι θα πας και πόσα έδωσες αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι η ΙΒ δεν πετάει το BCN-ATH... με άλλα λόγια θα πετάξεις θες δεν θες με Vueling
μονο η Vueling παει Βαρκελωνη ή μονο η Βαρκελωνη έχει αεροδρομιο στην Ισπανια?

Πειραζει να αναφερω ενα αρνητικο περιστατικο με τη Vueling προς ενημερωση του μικρου? Μιλησα για τη συγκεκριμενη εταιρεια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom