Γενικά Ποια είναι η χαμηλότερη τιμή Αθήνα-Θεσσαλονίκη που ταξιδέψατε; (Αεροπορικώς)

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ποιό κάθε πέρσυ και καλύτερα κορίτσι μου? Είπαμε μια φορά έβγαλε η Athens 60? που έκλεισε και μια φορά είπε κάποιος έβγαλε η Α3 στα 55?... η Ο.Α φέτος έβγαλε στα 68?... αυτό που λες πως βρίσκεις τώρα είναι 83?, αν το ψάξεις και κάπου αλλού θα το βρεις και 78-79?... στην πολύ καλύτερη των περιπτώσεων, δηλαδή αν τρελλάθει πάλι η Α3 ή η ΟΑ να το βγάλουν πάλι 68?... πιό κάτω δεν πάει... δηλαδή θα γλιτώσεις το αστρονομικό ποσό των 10? στο πήγαινε έλα... σιγά τα αυγά και σιγά την απόφαση...
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
ATH-AXD-ATH στην πρώτη πτήση της Athens με 27?
ATH-KVA-ATH πριν από 3-4 χρόνια 59? με ΟΑ ή Α3 δεν θυμάμαι
 

elle81

Member
Μηνύματα
43
Likes
7
Ok traveller μην βαράς... Είναι και μία ευκαιρία όμως να δούμε που κυμαίνονται οι τιμές τα τελευταία χρόνια σε μία διαδρομή μεγάλου ενδιαφέροντος. Απο ότι φαίνεται αυτο δεν αρκεί στο να συγκρατήσει τις τιμές ή να τις ρίξει προς τα κάτω...Θα πρέπει να παραδεχτώ όμως οτι η καθαρή τιμη της αεροπορικής ήταν πολυ χαμηλή και μια ακόμη φορα διαπιστώνουμε οτι οι φόροι εκτοξεύουν τις τιμες...
 

kasiotis

Member
Μηνύματα
116
Likes
164
Ταξίδι-Όνειρο
Roadtrip στις Η.Π.Α.
Αν και δεν είναι Αθήνα-Θεσσαλονική ας το γράψω...

Οκτώβρης του 2009 με νεοσύστατη Olympic Air.. Πήγα με 26 ευρώ HER-SKG-HER...

Η καλύτερη τίμη που έχω πετύχει ποτε για αεροπορικο εισητήριο..
 

AlexG

Member
Μηνύματα
144
Likes
51
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα γίνονται...
Ενδοξες εποχές που δεν ξέρω αν θα ξαναρθούν:

Δεκεμβριος 09:
ΑΤΗ-SKG-ATΗ: 41? με Α3 (round trip)

Δεκέμβριος 09:
SKG-ATH: 13? με ΟΑ (one way)
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
υ.γ. Η ιστορικά χαμηλώτερη τιμή όπως είπε ο πράκτωρ ThanasisU2 είναι τα 60? με την Athens... ε τέτοια έκανε και έκλεισε...
Είσαι σίγουρος;; Εγώ ετοιμαζόμουν να γράψω ότι το φθηνότερο που έχω πετάξει είναι με 52 ευρώ με την A3. Και, προφανώς, δεν το ονειρεύομαι.

ΥΓ. Έκλεισε η Athens Airways?
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Ενδιαφέρον θα ήταν να πούμε και για την ακριβότερη που έχουμε πληρώσει. Επειδή κατεβαίνω στην Αθήνα για δουλειά εντελώς απρογραμμάτιστα και ακανόνιστα καταλαβαίνετε τί ποσά έχω πληρώσει ο έρμος. Την χαμηλότερη δεν τη θυμάμαι, η ακριβότερη ακόμη με τσούζει!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.464
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom