Ποιο ειναι το πιο extreme πραγμα που σας ετυχε σε ταξιδι? Η το πιο extreme μερος που επισκεφτηκατε?

sirley_22

Member
Μηνύματα
92
Likes
43
Ταξίδι-Όνειρο
Νεβαδα, Νησια Σολομωντα
Θεωρω πως δεν εχω παει σε κανενα εξτριμ προορισμο αν και πολυ θα ηθελα....Θα ηθελα ομως να ακουσω δικες σας 'εξτριμ' εμπειριες απο ταξιδι ή εξτριμ προορισμο. Ο,τι θεωρειτε εσεις εξτριμ, καθως τα στανταρ διαφερουν απο ατομο σε ατομο :)
 

Grerena

Member
Μηνύματα
1.319
Likes
17.397
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Tromso, Las Vegas
Το ότι μπήκα φυλακή (ενα βράδυ μόνο ευτυχώς) στη Ζάρκα της Ιορδανίας μετράει??
Μάλλον μετράει. Αλλά δεν μας λες και καμιά λεπτομέρεια για να προσέχουμε και εμείς που θα πάμε να μην την πάθουμε; Εκτός αν πέρασες καλά, οπότε να επιδιώξουμε να την πάθουμε.
 

sirley_22

Member
Μηνύματα
92
Likes
43
Ταξίδι-Όνειρο
Νεβαδα, Νησια Σολομωντα
Μάλλον μετράει. Αλλά δεν μας λες και καμιά λεπτομέρεια για να προσέχουμε και εμείς που θα πάμε να μην την πάθουμε; Εκτός αν πέρασες καλά, οπότε να επιδιώξουμε να την πάθουμε.
φυλακη? πώς εγινε? midnight express μου θυμιζει!
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Αυτο ειναι "το πιο εξτριμ πραγμα που σου ετυχε"? Μιλαμε για τυχη βουνο δηλ....
Ναι υπαρχουν και ατομα που εχουν κανει ελαχιστα ταξιδια οποτε τι μπορει να εχει τυχει ??
 

vasilis_emm

Member
Μηνύματα
62
Likes
50
Επόμενο Ταξίδι
το ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Μάλλον μετράει. Αλλά δεν μας λες και καμιά λεπτομέρεια για να προσέχουμε και εμείς που θα πάμε να μην την πάθουμε; Εκτός αν πέρασες καλά, οπότε να επιδιώξουμε να την πάθουμε.
Όταν έχει λήξει η άδεια εργασίας και σου κάνουν έλεγχο απο το υπουργείο και σου λένε για να δω τα χαρτιά σου και του λές όχι δείξε μου εσύ τα δικά σου...πας φυλακή...

Ονειρεμένο ταξίδι Ιορδανία????
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ναι υπαρχουν και ατομα που εχουν κανει ελαχιστα ταξιδια οποτε τι μπορει να εχει τυχει ??
Οι πιτσες δεν τυχαινουν....τις παραγγελνουμε συνηθως..εκτος αν επεσαν απο τον ουρανο στο τραπεζι σου. Κουλ, χιουμορ.
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Οι πιτσες δεν τυχαινουν....τις παραγγελνουμε συνηθως..εκτος αν επεσαν απο τον ουρανο στο τραπεζι σου. Κουλ, χιουμορ.
Μαλλον Black θα ελεγα...! Προφανως και δεν τυχαινει, γι αυτο κανω πλακα στη συγκεκριμενη περιπτωση...
Και ναι δεν τις παρηγγειλα εγω...εγω απλα τις ετρωγα για να μην μεινουν :haha::haha:
 
Last edited:

ANGELINABORA

Member
Μηνύματα
6
Likes
5
Τα δικά μου δεν τα λες και extreme ...μάλλον ταλαιπωρία !!! Το οτι μείναμε 14 ωρες αποκλεισμένοι νύχτα στο αεροδρόμιο της Βενετίας λόγω ισχυρής χιονόπτωσης ,σε ενα μικρό κομμάτι του αεροδρομίου με χιλίαδες ατομα χωρίς καρέκλα να κάτσεις ,χωρίς τίποτα ανοικτό να φας ,με κρύο ...και δυο μικρά παιδιά!!! Επίσης πάλι αποκλεισμός λόγω ισχυρής βροχης στο αεροδρόμιο του Μαιαμι μιας και είχε κλείσει το JFK σχεδόν μια ολόκληρη μέρα ...που απο στιγμη σε στιγμή όλο φεύγαμε και όλο μέναμε....Α και αλλος αποκλεισμός σε πούλμαν λογω χιονιά στη διαδρομή Καρλο βιβαρι- Πραγα ,για 7 ώρες με δίπλα το χιόνι βουνό ,με κρυο και ενα τριχρονο να θέλει μαμ ,κακα,και νάνι....και κίνδυνο να χάσεις και την πτήση!!! Αχ τι μου θυμίσατε....εχω και ωραία όμως και είναι τα περισσότερα!!!!
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Το πιο extreme που έχω κάνει είναι να αψηφήσω τα μπλόκα των αγροτών, και να ξεκινήσω από Δημητσάνα για Αθήνα την ημέρα της πανελλαδικής απεργίας.
Ε δεν έγινε και τίποτα. 6 ώρες αντί για 2.5 με περιπλάνηση στην μισή Ελλάδα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom