Πολυ social δεν πεφτει;;

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι, το έχω ΚΑΙ αυτό στο πλάνο μου, κάτι σαν blog, που θα ενημερώνουμε τον κόσμο για δίαφορες λειτουργίες του φόρουμ. :)

Οι συναντήσεις μεταφέρθηκαν κάτω από το "περί του travelstories" :)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.711
Likes
6.345
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Έχει πολύ καιρό αυτό που έχει φτιαχτεί, μήπως δεν είναι αρκετά εμφανές/ξεκάθαρο;

Για τις συναντήσεις, θα τις βάλουμε στο "περί" αλλά πάλι θα φαίνονται μόνο από μέλη. ;)
εμφανές ξεκάθαρο και το χρησιμοποιώ.
μάλλον θα παραδίδω μαθήματα...σε κάποιους μεγαλύτερους...;)
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Είμαι μέλος ένα χρόνο και ΠΟΤΕ δε χρησιμοποίησα το κουμπάκι "αδιάβαστα μηνύματα". Ας ενημερώσω όποιον μπορεί να απάντησε κάποτε σε κάποιο ποστ μου και να περίμενε ανταπάντηση, ότι τα θέματα τα ελέγχω με τον τρόπο της γιαγιάς. Πάω και ψάχνω τα τελευταία δικά μου μηνύματα και βλέπω αν υπάρχει καμιά απάντηση.
Σκέτος χάκερ δηλαδή.
Τρομάρα μου.

Σημ. συντ.: Καλά δηλαδή που δεν είμαι κανένας τράβελερ ή τάβερ και να περιμένουν μέλη σημαντικές πληροφορίες από μένα :) :)
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ας ενημερώσω όποιον μπορεί να απάντησε κάποτε σε κάποιο ποστ μου και να περίμενε ανταπάντηση, ότι τα θέματα τα ελέγχω με τον τρόπο της γιαγιάς. Πάω και ψάχνω τα τελευταία δικά μου μηνύματα και βλέπω αν υπάρχει καμιά απάντηση.
Σκέτος χάκερ δηλαδή.
Τρομάρα μου.
Και εξακολουθείς να μην καταλαβαίνεις τη χρήση του "αδιάβαστα μηνύματα".
Αυτό που περιγράφεις είναι πιο κοντά στο "Θέματα που παρακολουθείτε".

Κάτσε να δω πόσοι δεν ξέρουν ούτε αυτό.....
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Και εξακολουθείς να μην καταλαβαίνεις τη χρήση του "αδιάβαστα μηνύματα".
Αυτό που περιγράφεις είναι πιο κοντά στο "Θέματα που παρακολουθείτε".

Κάτσε να δω πόσοι δεν ξέρουν ούτε αυτό.....
Βασικά και στα δύο αναφερόμουν, απλώς ποσώς ενδιαφέρει ένα μέλος που με έχει ρωτήσει κάτι αν εγώ παρακολουθώ το οποιοδήποτε θέμα - τον ενδιαφέρει να παρακολουθώ το θέμα που με ρώτησε :)
Αλλά οκ, είμαι και λίγο στόκος σ'αυτά, δε με ενδιέφερε ποτέ ν'ασχοληθώ με τη δομή του φόρουμ αφού έκανα τη δουλειά μου.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Εγώ, μετά συγχωρήσεως, δεν συμφωνώ με το μέτρο. Δεν καταλαβαίνω την λογική : "Διατηρούμε το σόσιαλ, αλλά το κρύβουμε" ή "Δυσκολεύουμε την δυνατότητα των μελών να ενημερώνονται γι'αυτό".
Θα προτιμούσα δέκα φορές να περιοριζόταν σε πέντε-έξι συγκεκριμένα θέματα, παρά θα δεχόμουν την λογική του τεχνητού περιορισμού διά της δημιουργίας προσκομμάτων.

Υ.Γ. Και σημειωτέον ότι δεν είμαι από τα μέλη, που τρελαίνονται από το σόσιαλ. Για του λόγου το αληθές οι moderators μπορούν να τσεκάρουν πόσα ποστ έχω στο σόσιαλ.
Απο τη στιγμη ομως που δε μπορουν να περιοριστουν τα νεα θεματα (και ειναι παρα πολλα με αποτελεσμα να εμφανιζονται παρα πολλα στα αδιαβαστα) τι να κανουμε; Οποιος θελει να δει αυτα τα μηνυματα-θεματα ξερει που να παει, κι εγω το ιδιο κανω.
Σημερινα μηνυματα κι ολα καλα ;)
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.531
Επειδή δεν παρακολούθησα το όλο τόπικ τελικά τα social δεν εμφανίζονται στα αδιάβαστα μηνύματα;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τι ρωτας, τα βλεπεις στα αδιαβαστα;
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Το εικονίδιο TravelStories Tour (το βιβλιαράκι, πριν τη Λίστα Μελών) που απαντάει σε πολλά ερωτήματα του θέματός μας, το έχετε προσέξει, ε;
:rolleyes:
Just checking...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom