Που είναι στον κόσμο (v3)

tatooine

Member
Μηνύματα
1.447
Likes
5.335
Το χω αλλά το βρήκα στο google..
Εδώ ο άλλος (ονόματα δεν λέμε) έβαλε ολόκληρο στάβλο υπό ανακαίνιση ταχαμου για παλιό ξενοδοχείο, να το βρούμε, κι εσυ (όπως όλοι μας) που έκανες ένα μικρό πτεσματακι……
Να το πάρει το ποτάμι λοιπόν.
 

dammys

Member
Μηνύματα
382
Likes
702
Εδώ ο άλλος (ονόματα δεν λέμε) έβαλε ολόκληρο στάβλο υπό ανακαίνιση ταχαμου για παλιό ξενοδοχείο, να το βρούμε, κι εσυ (όπως όλοι μας) που έκανες ένα μικρό πτεσματακι……
Να το πάρει το ποτάμι λοιπόν.
ΑΝΔΟΡΑ το άγαλμα δείχνει έναν χορό..Ας βάλει όποιος/α θέλει ...
 

Attachments

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.159
Likes
20.486
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Δεν ξέρω ποιοι είναι οι κανόνες του παιχνιδιού για να πω την αλήθεια. Σίγουρα όμως δεν έχει νόημα να παίρνουμε μία φώτο και να τη σκαναρουμε στο google. Αλλά και πάλι δεν πρόκειται εγώ να κάνω τέτοιες υποδείξεις.
Προσωπικά χρησιμοποιώ το google για να βρίσκω πληροφορίες, όχι όμως να σκαναρω φώτο. Ψάχνω επίσης στους χάρτες των μελών, εξου και ο Μαυρίκιος που είπα πριν κτλ κτλ Για μένα έτσι έχει γούστο!

Όποιος το έχει βρει, μπορεί να το πει :)

Το χω αλλά το βρήκα στο google..
Το μινωικό ιερό στο Ρέθυμνο το βρήκα ψάχνοντας πληροφορίες στο google, σύμφωνα με αυτά που έγραψες. Δεν έχω πάει και σιγά μην το έβρισκα απο τη φωτογραφία!
 

dammys

Member
Μηνύματα
382
Likes
702
Το μινωικό ιερό στο Ρέθυμνο το βρήκα ψάχνοντας πληροφορίες στο google, σύμφωνα με αυτά που έγραψες. Δεν έχω πάει και σιγά μην το έβρισκα απο τη φωτογραφία!
Δες ο μοναδικός αποδεκτός κανόνας είναι να μην κάνει κοιλιά το παιχνίδι. Τώρα τι είδους αναζήτηση κάνει ο καθένας αυτή εξαρτάται από τα skills που έχει.. Δεν είμαστε και όλοι κοσμογυρισμένοι/ες ..Κάτι μαθαίνεις και από την αναζήτηση πληροφοριών π.χ τώρα ξέρω τι κολωνάκια έχει στην Τέλενδο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom