Που θα πάτε τα Χριστούγεννα 2008

marikaki

Member
Μηνύματα
131
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
νησια ειρηνικου
μα τι λές marikaki? τι πράγματα ειναι αυτά που σκέφτεσαι? όρεξη να έχεις και θα κάνεις μιά ντουζίνα παιδια. ταξίδευε γιατί γουστάρεις και όχι επειδή σε πρήζουν.μην το επιτρέπεις σε κανέναν αυτό! και να σου πώ και κάτι,όταν θα περιμένεις το μωρό σου μην το πείς σε κανέναν! κανετο έκπληξη!:p
ευτυχως τα λατρευω τα ταξιδια!απλα το να φευγω εκεινες τις μερες πραγματικα αισθανομαι καλυτερα και δεν στεναχωριεμαι.....
βρε ας μεινω εγω εγκυος και τα ταξιδια δεν κοβωνται:pστο μαιευτηριο......ελατε γενναω!!!:haha:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
ευτυχως τα λατρευω τα ταξιδια!απλα το να φευγω εκεινες τις μερες πραγματικα αισθανομαι καλυτερα και δεν στεναχωριεμαι.....
βρε ας μεινω εγω εγκυος και τα ταξιδια δεν κοβωνται:pστο μαιευτηριο......ελατε γενναω!!!:haha:
γειά σου marikaki έχεις καλή καρδιά ,και θα δεις οτι ολα θα σου πάνε καλά!!!:clap:
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.021
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Καλές χριστουγεννιάτικες εκδρομές σε όλους.
Φεύγω με οργανωμένο για Αιθιοπία.
Να κι ένας ασυνήθιστος προορισμός! Αλήθεια με ποιο γραφείο φεύγεις? Καλά να περάσετε όλοι σας εκεί που θα πάτε και όσοι μείνουμε πίσω... ε δεν χάλασε κι ο κόσμος! Η Αθήνα άλλωστε ποτέ δεν αδειάζει!:)
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Φίλε vkosta εξαιρετική η επιλογή για Αιθιοπία. Θα περάσεις καταπληκτικά.
Αρκεί να μην έχεις πολλές απαιτήσεις, γιατί τα ξενοδοχεία δεν είναι καλά και γενικά οι υποδομές είναι χάλια.
Αλλά νομίζω ότι για να διαλέξεις ένα τέτοιο ταξίδι, μάλλον ξέρεις τι σου γίνεται.
Εγώ όταν πήγα, έκλεισαν οι δρόμοι, έτσι στα καλά καθούμενα, χωρίς κάποιο λόγο. Ούτε βροχές, ούτε κατολισθήσεις, ούτε απεργίες. Απλά έκλεισαν!!!
Επίσης, σε κάποια μέρη δεν έχουν ιδέα τι θα πει τουρισμός.
Κλείνουν νωρίς τα εστιατόρια, δεν έχουν ανταλλακτικά για τα αυτοκίνητα και γενικά δεν ενδιαφέρονται.
Αλλά είναι και αυτό μέσα στη μαγεία της χώρας, που κατά τα άλλα είναι υπέροχη.
Στο νότο θα πας? Είναι όλα τα λεφτά!!!! Πολλή ταλαιπωρία, αλλά όταν δεις τις φυλές, ξεχνάς τα πάντα. Δεν πιστεύεις ότι αυτοί οι λαοί ζουν στο σήμερα.
Αλλοίμονο σε μας που θα μείνουμε εδώ τις γιορτές...
 

bobfr150

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Παιδια χρειαζομαι βοηθεια :( Αν εχετε να μου προτεινετε κατι καλο με ρεβεγιον πρωτοχρονιατικο σε ορεινη περιοχη... ψαχνω αλλα δεν μπορω να βρω ...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.522
Likes
29.372
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Παιδια χρειαζομαι βοηθεια :( Αν εχετε να μου προτεινετε κατι καλο με ρεβεγιον πρωτοχρονιατικο σε ορεινη περιοχη... ψαχνω αλλα δεν μπορω να βρω ...
Πες και τίποτα παραπάνω ρε μάστορα....

Σε τι τιμές το θες το κάτι καλό, και κυρίως, σε ποιά περιοχή του πλανήτη? Επίσης, καλό για ποιόν? Για οικογένεια με παιδιά? Για βόλτες στη φύση? Για ζευγάρι σε ρομαντική απόδραση? Για σκί ? Για διασκέδαση σε μπαράκια? Για να σε δούν και να δεις κόσμο? Τι?
 

bobfr150

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Πες και τίποτα παραπάνω ρε μάστορα....

Σε τι τιμές το θες το κάτι καλό, και κυρίως, σε ποιά περιοχή του πλανήτη? Επίσης, καλό για ποιόν? Για οικογένεια με παιδιά? Για βόλτες στη φύση? Για ζευγάρι σε ρομαντική απόδραση? Για σκί ? Για διασκέδαση σε μπαράκια? Για να σε δούν και να δεις κόσμο? Τι?
Εχεις δικιο ... :haha:
Λοιπον, με την κοπελα μου θα παμε οι δυο μας.Μενω θεσσαλονικη. Εψαξα για Αγ.Αθανασιο...αλλα δεν βρισκω τιποτα απολυτως.Το θεμα ειναι οτι θελω να κανω πρωτοχρονιατικο ρεβεγιον εκει και δεν ξερω αν οντως εχει απομεινει κατι..
Για τιμες μεχρι και 120€ τη βραδια.
Και δεν πολυειμαστε του σκι οποτε.. Ελπιζω να σε βοηθησα καπως!:clap:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Είδες καθόλου τι παίζει Νυμφαίο; Άλλη επιλογή πιο ήσυχη είναι τα Άνω Πορόια. Και στην τελική δοκιμάζεις τα Ζαγορωχώρια, πιο μακριά μεν αλλά η Εγνατία έχει βελτιωθεί πολύ. Αν κάτι από τα παραπάνω σου κάνει κλικ πες μου να σου δώσω οτι link έχω.
 

bobfr150

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Είδες καθόλου τι παίζει Νυμφαίο; Άλλη επιλογή πιο ήσυχη είναι τα Άνω Πορόια. Και στην τελική δοκιμάζεις τα Ζαγορωχώρια, πιο μακριά μεν αλλά η Εγνατία έχει βελτιωθεί πολύ. Αν κάτι από τα παραπάνω σου κάνει κλικ πες μου να σου δώσω οτι link έχω.
Για στειλε για Νυμφαιο τιποτα να ριξω μια ματια
Τnx
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
::: xenonas "La Galba" Nymfaio ::: ΞΎΞ΅Ξ½ΟŽΞ½Ξ±Ο‚ στο Νυμφαίο
Nymfaio
ΝΥΜΦΑΙΟ - ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ - ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΣ ΞΕΝΩΝΑ&Sig
http://www.lamonte.gr/
NEVESKA HOTEL RESTAURANT NYMFAIO FLORINA GREECE
Ξ Ξ±ΟΞ±Ξ΄ΞΏΟƒΞΉΞ±ΞΊΟŒΟ‚ ΞžΞ΅Ξ½ΟŽΞ½Ξ±Ο‚ "Ξ?ΞΏ Αγκωνάρι" βρίσκεται στα ριζά του Νυμφαίου. Το εστιατόριό του "ο Θωμάς" που είναι στην απέναντι μεριά του δρόμου είναι εξαιρετικό με φοβερά ενυπωσιακή κάβα.
http://www.aetozi.gr/ Αν είστε πιο μεγάλη παρέα ίσως σας συμφέρει οικονομικά κάτι τέτοιο. Είναι πολύ κοντά στο Νυμφαίο.
Φλώρινα / ΞšΞ±Ο„Ξ±Ξ»ΟΞΌΞ±Ο„Ξ± Σκάλισέ το και αυτό το site αν δε βρεις τίποτε άλλο, έχει ενδιαφέροντα καταλύμματα και σε άλλες περιοχές της Ελλάδας.
ΚΟΝΞ?ΟΣΩΑΟΣ :: ΕΣΞ?ΙΑΞ?ΞŸΞ‘Ξ™ΞŸ - ΞžΞ•ΞΞ©ΞΞ‘Ξ£ Είναι στο Ξινό Νερό,στο αναφέρω γιατί το εστιατόριό του είναι εξαιρετικό, δεν παίζεται.
Δες τα αυτά και αν χρειάζεσαι επιπλέον βοήθεια τα λέμε ξανά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.721
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom