Που θα περασετε φετος Χριστουγεννα και Πρωτοχρονια;

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Δεν παααιζω...αυτο ειναι αλλο θεμα:icon_biggrin:@giannismits θα ερχομουν μαζι σου γιατι και τα μερη εχουν πολυ χριστουγεννιατικο κλιμα και εσυ ξερεις να φτιαχνεις ωραιο προγραμμα:icon_mrgreen:
Ναι αλλά αυτό που θα κάνω τελικά είναι πιο σπέσιαλ:icon_mrgreen:
Οπότε σε προσκαλώ σε ένα εξαιρετικό εξωτικό αλλά και χειμερινό θέρετρο στο νομό Θεσνικης:icon_mrgreen:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ναι αλλά αυτό που θα κάνω τελικά είναι πιο σπέσιαλ:icon_mrgreen:
Οπότε σε προσκαλώ σε ένα εξαιρετικό εξωτικό αλλά και χειμερινό θέρετρο στο νομό Θεσνικης:icon_mrgreen:
Αν ανάψεις μεγάλη θράκα κι έχεις μπόλικα ..."μυστακοφόρα" ;) εδέσματα, σού'ρχομαι κι εγώ - αγκαλιά με φιάλη με υγρό ... πυραυλοκίνησης! :)
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
τις παραπάνω απαντήσεις περίμενα για να γράψω και εγώ που θα περάσω τα Χριστούγεννα.
Λοιπόν, τα Χριστούγεννα που μας έρχονται θα τα περάσω με τον giannismits και τον
babaduma.:):)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.137
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Για Πρωτοχρονια εχω κλεισει για Λονδινο αλλα πιθανοτατα δεν θα παμε (λογω δουλειας της γυναικας), οποτε μαλλον Παρισι. Χριστουγεννα οικογενειακα.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
@babaduma @makisg @karfitsa αν είναι να μαζευτούμε πολλοί να γίνει σωστά! Προτιμώ στο δεύτερο χωριό μου κοντά στο Καιμακτσαλάν που είναι όντως χειμερινό θέρετρο. βέβαια το σπίτι που υπάρχει δεν είναι δικό μου αλλά και τι έγινε:icon_mrgreen:
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Η παραδοση λεει Πασχα στο χωριο και Χριστουγεννα στην πολη..Αθηνα θα ειμαι και παραδοσιακα θα μαγειρευω..οχι οτι με χαλαει..το αντιθετο μαλιστα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom