Γερμανία Που να μείνω Βερολίνο???

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
http://www.booking.com/hotel/de/top...8fdf11110a7bd07aaa644d63X1;type=total;ucfs=1& μαλλον αυτο λες!? φενεται πολυ καλο, και καλα τα σχολια.. μαλιστα μαλλον αυτο θα κλεισω και εχω 2-3 επιλογες ποιο να διαλεξω..
Ναι αυτό...μην παραλείψεις στο εμπορικό kadewe που είναι διπλα να πας στον 6ο όροφο με τα ντελικατεσεν..θα με θυμηθείς..
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ναι αυτό...μην παραλείψεις στο εμπορικό kadewe που είναι διπλα να πας στον 6ο όροφο με τα ντελικατεσεν..θα με θυμηθείς..
εκει...αν αντεξει η τσεπη μου! αλλιως στο mall of berlin..
 

karkon

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Καλησπέρα σας και καλη Χρονια ευχομαι σε ολους. Εγω θα παω αρχες Μαρτίου και ψαχνω διαμονη με airbnb . Βλεπω οτι γενικα δε το προτεινεται . Υπάρχει καποιος λογος ?
 

thalia tsif

Member
Μηνύματα
592
Likes
2.100
Καλησπέρα σας και καλη Χρονια ευχομαι σε ολους. Εγω θα παω αρχες Μαρτίου και ψαχνω διαμονη με airbnb . Βλεπω οτι γενικα δε το προτεινεταιτ . Υπάρχει καποιος λογος ?
Το Βερολίνο έχει ούτως η άλλως φτηνή διαμονή...δεν αξίζει να κλείσεις με airbnb..είναι σχεδόν το ίδιο..πρότεινα ένα οικονομικό κ καλό παραπάνω
 

karkon

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Το Βερολίνο έχει ούτως η άλλως φτηνή διαμονή...δεν αξίζει να κλείσεις με airbnb..είναι σχεδόν το ίδιο..πρότεινα ένα οικονομικό κ καλό παραπάνω
Σας ευχαριστω!!! Θα κοιταξω για ξενοδοχειο και οπως διαβαζω εχετε αρκετες προτασεις σε προηγουμενες σελιδες. :clap:
 

gnene

Member
Μηνύματα
74
Likes
355
Επόμενο Ταξίδι
Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Στο Κουρφινστενταμ ! Καρακεντρο και οραια περιοχή
 
Μηνύματα
8
Likes
13
Καλησπέρα σας , και εμείς κλείσαμε αεροπορικά για το Βερολίνο απο 11-2-2017 με ryanair, και επιστροφή 15-2-2017 με easyjet καθώς η ώρα της επιστροφής είναι βολική το μεσημέρι , 58 ευρώ το άτομο . Ακόμα δεν έχουμε βρεί ξενοδοχείο , θέλουμε κεντρικό έτσι ώστε να είναι εύκολες οι μετακινήσεις μας και με τα μμμ αλλά και με τα πόδια .. Ο μόνος φόβος μας είναι το κρύο που θα έχει αλλά και πάλι σίγουρα θα περάσουμε τέλεια ..Θα μελετήσω προσεκτικά τα ξενοδοχεία που προτίνετε αν χρειαστώ βοήθεια παιδιά θα σας ενοχλήσω αλλα και οποιαδήποτε άλλη απορία σχετικά με το Βερολίνο ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.764
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom