Γενικά Που να πάω στην Ευρώπη;

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Γεια σας! θα ηθελα να ρωτησω για ενα ταξιδι που θελω να σχεδιασω.. Θελω σεπτεμβρη να παω με το αγορι μου ενα ταξιδι για ευρωπη, γιατι λογικα εκτος ευρωπης ειναι πολυ ακριβα(αν και θα ηταν το ιδανικο).. Θελω καπου ωραια αλλα οχι κωνσταντινουπολη ή ιταλια καθως εχουμε παει.. Εχω ακουσει οτι για σκωτια (highlands) ειναι πολυ ωραια και ρομαντικα με τα καστρα λιμνες και την αγρια ομορφια.. εχετε να προτεινεται κατι καλο και καπως οικονομικο???
Σκωτία και οικονομικά δεν νομίζω πως ταιριάζουν..... Μπορείτε να επισκεφτείτε της Τσεχία και τις γύρω πόλεις τη ς….. έχω ακούσει και πολύ καλά λόγια για Ρουμανία με όμορφη φυσική ομορφιά.
 

xenia93

Member
Μηνύματα
20
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία-Γερμανία
Ταξίδι-Όνειρο
USA road trip West->East
Μπορει να χρησιμοποιησα λαθος τον ορο οικονομικα.. Δεν θα ηθελα και ρουμανια αλλα οχι και στο αλλο ακρο οπως ελβετια.. κατι ενδοιαμεσο.. οντως πραγα καλος προορισμος..
 

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
γεια σας.θα ηθελα να μου προτεινετε εναν προορισμο που εχει η ryanair προσφορες αρκετες.απλα επειδη θα ειναι 3ημερο θελω μια πολη που να γυριζεται ευκολα.για μαιο.ευχαριστω
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
γεια σας.θα ηθελα να μου προτεινετε εναν προορισμο που εχει η ryanair προσφορες αρκετες.απλα επειδη θα ειναι 3ημερο θελω μια πολη που να γυριζεται ευκολα.για μαιο.ευχαριστω
Αγαπημένη πόλη και να γυρίζεται ευκόλα είναι το Άμστερνταμ....
 

Despinadmk

Member
Μηνύματα
289
Likes
1.123
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα... <3
το γνωριζω οτι ειναι πολυ ομορφη πολη αλλα νομιζω δν παει η ryanair.ευχαριστω πολυ παντως
Κριμα και το Αμστερνταμ ηταν μια καλη επιλογη. Μια safe επιλογη ειναι και η Ιταλια. Αν το ψαξεις λιγο εδω μεσα θα παρεις ωραιες ιδεες. Μιλανο, Μπεργκαμο, Λουγκανο, λιμνη Κομο, Μπελατζιο, οχι ολα αυτα σε τρεις μερες αλλα κοιταξε τα, οργανωσε τα, οπως σε βολεψει καλυτερα κλπ. Φυσικα, δεν ξερω μεχρι τοτε ισως προστεθουν και αλλοι κοντινοι προορισμοι. Κ η aegean εβγαλε μια πολυ καλη προσφορα για αρκετους προορισμους. Κοιταξε το, ισως σε ενδιαφερει καποιος.
 

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Κριμα και το Αμστερνταμ ηταν μια καλη επιλογη. Μια safe επιλογη ειναι και η Ιταλια. Αν το ψαξεις λιγο εδω μεσα θα παρεις ωραιες ιδεες. Μιλανο, Μπεργκαμο, Λουγκανο, λιμνη Κομο, Μπελατζιο, οχι ολα αυτα σε τρεις μερες αλλα κοιταξε τα, οργανωσε τα, οπως σε βολεψει καλυτερα κλπ. Φυσικα, δεν ξερω μεχρι τοτε ισως προστεθουν και αλλοι κοντινοι προορισμοι. Κ η aegean εβγαλε μια πολυ καλη προσφορα για αρκετους προορισμους. Κοιταξε το, ισως σε ενδιαφερει καποιος.
ιταλια πηγα ρωμη τωρα τον δεκεμβρη θελω να παω σε μια αλλη χωρα.εχω παει και παρισι.θα ριξω μια ματια σε αυτες που μ ειπες.ευχαριστω πολυ
 

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
ιταλια πηγα ρωμη τωρα τον δεκεμβρη θελω να παω σε μια αλλη χωρα.εχω παει και παρισι.θα ριξω μια ματια σε αυτες που μ ειπες.ευχαριστω πολυ
Κριμα και το Αμστερνταμ ηταν μια καλη επιλογη. Μια safe επιλογη ειναι και η Ιταλια. Αν το ψαξεις λιγο εδω μεσα θα παρεις ωραιες ιδεες. Μιλανο, Μπεργκαμο, Λουγκανο, λιμνη Κομο, Μπελατζιο, οχι ολα αυτα σε τρεις μερες αλλα κοιταξε τα, οργανωσε τα, οπως σε βολεψει καλυτερα κλπ. Φυσικα, δεν ξερω μεχρι τοτε ισως προστεθουν και αλλοι κοντινοι προορισμοι. Κ η aegean εβγαλε μια πολυ καλη προσφορα για αρκετους προορισμους. Κοιταξε το, ισως σε ενδιαφερει καποιος.
κοιταξα τους προορισμους που μ εγραψες αλλα δεν παει σε κανεναν η ryanair
 

Despinadmk

Member
Μηνύματα
289
Likes
1.123
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα... <3
κοιταξα τους προορισμους που μ εγραψες αλλα δεν παει σε κανεναν η ryanair
Μααααα απο που ψαχνεις? Αθηνα υποθετω...Εισαι σιγουρη οτι εβαλες τις σωστες ημερομηνιες?Μιλανο-Μπεργκαμο εχει σιγουρα!και απο εκει πας στα υπολοιπα με τρενο,λεωφορειο,αυτοκινητο...
 

zouzou92

Member
Μηνύματα
114
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μααααα απο που ψαχνεις? Αθηνα υποθετω...Εισαι σιγουρη οτι εβαλες τις σωστες ημερομηνιες?Μιλανο-Μπεργκαμο εχει σιγουρα!και απο εκει πας στα υπολοιπα με τρενο,λεωφορειο,αυτοκινητο...
δν θελω να παω ιταλια παλι και ειδικα μιλανο που ειναι μονο για ψωνια.θελω να παω πχ βουδαπεστη,μπρατισλαβα,βουκουρεστι.κατι τετοιο απλα δν ξερω ποιο μερος ειναι καλυτερο και σε ποιο θα μ φτασουν 3 μερες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom