Πού αλήθεια θα θέλατε να βρίσκεστε τώρα;

Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Γιατι εχεις να προτεινεις κατι καλυτερο????
Καϊρο θελω κοπελια!!
και ρηλαξ σε ξαπλωστρα στην πiσινα του Marriot.....Με μια φρεσκοστυμμενη λεμοναδα με μπολικα παγακια μεσα σε ενα ιδρωμενο τεραστιο ποτηρι με ομπρελινο για ντεκορ!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Γιατι εχεις να προτεινεις κατι καλυτερο????
Καϊρο θελω κοπελια!!
και ρηλαξ σε ξαπλωστρα στην πiσινα του Marriot.....Με μια φρεσκοστυμμενη λεμοναδα με μπολικα παγακια μεσα σε ενα ιδρωμενο τεραστιο ποτηρι με ομπρελινο για ντεκορ!

Πισίνα?Μη μου το χαλάς...Ιταλία- παραλία Cefalu, πετσέτα κάτω στην άμμο,μια μεγάλη μαύρη για σένα κι εγώ Spritz πάνω στη σανίδα μου...
Non e' meglio cosi?:bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Πισίνα?Μη μου το χαλάς...Ιταλία- παραλία Cefalu, πετσέτα κάτω στην άμμο,μια μεγάλη μαύρη για σένα κι εγώ Spritz πάνω στη σανίδα μου...
Non e' meglio cosi?:bleh:
E' meglio per te, ma per me non e' proprio....(για σενα ειναι καλυτερα, που μονο την Ιταλια εχεις στο μυαλο σου!! Ελεος)
Δηλαδη ρε σαπι δεν εχεις καποια αλλη φαντασιωση εκτος Ιταλιας?:haha:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
E' meglio per te, ma per me non e' proprio....(για σενα ειναι καλυτερα, που μονο την Ιταλια εχεις στο μυαλο σου!! Ελεος)
Δηλαδη ρε σαπι δεν εχεις καποια αλλη φαντασιωση εκτος Ιταλιας?:haha:

..Πολλές, αλλα αυτή τη στιγμή θα ήθελα να βρίσκομαι εκεί, στη θάλασσα και να αγναντεύω το τοπίο..Κι έπειτα απ το μπανάκι μου, ένα πέρασμα απ το Il Normanno για καλό φαί κι ένα ποτήρι malvasia spumante...;)
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
..Πολλές, αλλα αυτή τη στιγμή θα ήθελα να βρίσκομαι εκεί, στη θάλασσα και να αγναντεύω το τοπίο..Κι έπειτα απ το μπανάκι μου, ένα πέρασμα απ το Il Normanno για καλό φαί κι ένα ποτήρι malvasia spumante...;)
Porto fino xsempre !!!! με ενα ποτηρι marsalla....... μαζι σου Sapienza !!!!!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Porto fino xsempre !!!! με ενα ποτηρι marsalla....... μαζι σου Sapienza !!!!!

Φύγαμε!!!!! Τουλάχιστον με παρηγορεί το γεγονός οτι σε λίγες μέρες θα βρίσκομαι πάλι στην Ιταλία..
Σε άλλη φάση βέβαια...Piazza S.Giovanni,με μια μπύρα ανα χείρας, τ αγαπημένα νούμερα, καλή μουσική κι όλοι μαζί μια παρέα...
Και μετά chica...Για να κλείσει καλά η βραδιά...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Zucchero, Jovanotti, Ligabue και φυσικα ο μεγας Vasco Rossi!!!!
Αργα το βραδυ cocktail στην Gilda και μετα ...... chica chica boom στην via Liguria!!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Zucchero, Jovanotti, Ligabue και φυσικα ο μεγας Vasco Rossi!!!!
Αργα το βραδυ cocktail στην Gilda και μετα ...... chica chica boom στην via Liguria!!
Θα ήταν ιδανικό, αλλα Vasco φέτος δε θα παίξει...Zucchero, Jovanotti ενδεχομένως...Lifiba σχεδόν σίγουροι...Το σίγουρο είναι οτι θα είμαστε εμείς και οι μπύρες!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Φύγαμε!!!!! Τουλάχιστον με παρηγορεί το γεγονός οτι σε λίγες μέρες θα βρίσκομαι πάλι στην Ιταλία..
Σε άλλη φάση βέβαια...Piazza S.Giovanni,με μια μπύρα ανα χείρας, τ αγαπημένα νούμερα, καλή μουσική κι όλοι μαζί μια παρέα...
Και μετά chica...Για να κλείσει καλά η βραδιά...
.......Ιtalia.......di nuovo....
Εμενα τι να με παρηγορησει ???? Εχω εισιτηρειο της aegean για Βενετια και οποτε κοιταξω τις ημερομηνιες που θελω δεν εχει πτησεις.....

Ρositano απογευμα με ενα ποτηρι brunello...και καλη παρεα....
αλλα προς το παρον μου αρκει το μπαλκονι μου... με θεα τη παραλια του Ρεθυμνου....:cool::cool:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.400
Likes
9.331
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Θα ήταν ιδανικό, αλλα Vasco φέτος δε θα παίξει...Zucchero, Jovanotti ενδεχομένως...Lifiba σχεδόν σίγουροι...Το σίγουρο είναι οτι θα είμαστε εμείς και οι μπύρες!!!
συμφωνω με sapienza απολυτα..αντε σε λιγο παλι εδω θα μαστε..
παρεπιπτόντως, φρέσκια είδηση, σίγουροι ως τώρα:
Irene Grandi, Carmen Consoli, Vinicio Caposella...
αναμένουμε το μεγάλο όνομα ακόμα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.400
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom