Πού είναι στον κόσμο;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αυτα που ζητάς βέβαια δεν γίνονται!!! Χώρα, πόλη , έτσι πάει το παιχνίδι. Σιγά μην βρούμε και τον αρχιτέκτονα!!!!:bleh::haha::haha: Λεω ένα Πεκίνο για αρχή...
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
είναι όντως στην Κίνα (εκ των υστέρων πρόσεξα το giveaway, τα κόκκινα σημαιάκια κατά μήκος του δρόμου, σε βοήθησε;)
Μη γελιέσαι, φίλε μου, επειδή έχω βάλει φώτο της Μις Μαρπλ, μόνο στην τύχη λέω ό,τι λέω, ούτε καν είδα ότι έχει σημαιάκια...
Λοιπόν, συνεχίζοντας να πετάω πόλεις στην τύχη θα πω αρχικά μια Σαγκάη και μετά θα δω αν μπορώ να βρω τι είναι το "κομψοτέχνημα"...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
και μετά θα δω αν μπορώ να βρω τι είναι το "κομψοτέχνημα"...
Νερα, μην δίνεις δικαιώματα και δημιουργείς δεδικασμένο. Θα λυσσάξουμε στο τέλος να ψάχνουμε για αρχιτέκτονες, εταιρείες δόμησης, μηχανικούς, οδούς και αριθμούς.... άστο σου λέω , μιά πολή και έξω απο την πόρτα:D
 

exsta

Member
Μηνύματα
62
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη για 1 μήνα
είναι στη Σαγκάη, και θα βοηθήσω λέγοντας ότι κανονικά το αντικείμενο αυτό στέκεται όρθιο και όχι πλαγιαστό για να είναι λειτουργικό
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
είναι στη Σαγκάη, και θα βοηθήσω λέγοντας ότι κανονικά το αντικείμενο αυτό στέκεται όρθιο και όχι πλαγιαστό για να είναι λειτουργικό
Τι θες τώρα? Ποιο είναι το αντικείμενο? Το βρίσκουμε αμα θέλουμε αλλά ΔΕΝ πάει έτσι το παιχνίδι. Ας κάνουμε και μια εξαίρεση, αφου έίσαι καινούργιος και μετά συνεχίζει η καλή μου Νερα που βρήκε χώρα και πόλη
 

exsta

Member
Μηνύματα
62
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη για 1 μήνα
για να μη στραβώσει κι άλλο ο φίλος μου ο Dim Kyr, είναι ένα ηλιακό ρολόι και παρακαλώ τη Nera να ανεβάσει την επόμενη φωτογραφία
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
για να μη στραβώσει κι άλλο ο φίλος μου ο Dim Kyr, είναι ένα ηλιακό ρολόι και παρακαλώ τη Nera να ανεβάσει την επόμενη φωτογραφία
Μην λες τέτοια! δεν στράβωσα. Πάνω που ήμουν στα ίχνη του μυστηρίου το αποκάλυψες! Τωρα περίμενε να δούμε τι καλό θα μας βάλει η Νέρα και σε ποια ήπειρο θα μας τρέξει:haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Θα πω μια Αλγερία για αρχή, μην ρωτάτε γιατί, μου ήρθε και το είπα:D
 

karustos

Member
Μηνύματα
6
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Lake of seven colours
Να μαι κι εγω! Πλίνθους βλέπω.....μηπως είναι καπου στο Περού?
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Οχι, δεν είναι Περού, δεν είναι Αλγερία, αλλά η dimkyr είναι πιο κοντά!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.330
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom