Τσεχική Δημοκρατία Πράγα απορίες...

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Dorita18......Όντως τέλειο ξενοδοχείο......αλλά δυστυχώς δεν έχω πατέρα εφοπλιστή.
Το ξενοδοχείο για 4 βραδιές που θέλω εγώ έχει 1800 ευρώ.
Έχω τα 200 μου λείπουν άλλα 1600.....εάν κερδίσω το lotto θα το προτιμήσω:(.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Μα με μια αναζήτηση στο booking θα βρεις ωραιότατα κεντρικά και σχετικά φτηνά ξενοδοχεία ή apartments στην Πράγα! Δε νομίζω πως είναι απο τις ακριβές πόλεις στα ξενοδοχεία....
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Εννοείτε πώς ακόμα το ψάχνω....δεν έχω ακόμα καταλήξει σε κάτι.
Στο τέλος με βλέπω να αλλάζω προορισμό.........χαχαχαχαχαχα
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Εννοείτε πώς ακόμα το ψάχνω....δεν έχω ακόμα καταλήξει σε κάτι.
Στο τέλος με βλέπω να αλλάζω προορισμό.........χαχαχαχαχαχα
χαχα:D ρεσυ εγω ειχα παει με γκρουπ και καμια σχεση οι τιμες με booking ηταν ποιο καλες, παντως μην αλλαξεις μεροςςςς με τιποτααα!!! ειναι για μενα απο τα ωραιοτερα μεροι;) και σογουρα θα βρεις απλα ψαξε λιγο ποιο κεντρικα κατα τη γνωμη μου εκτος βεβαια αν δε σε νοιαζει να περνεις συγκοινωνιες ταχτικα.

Dorita18......Όντως τέλειο ξενοδοχείο......αλλά δυστυχώς δεν έχω πατέρα εφοπλιστή.
Το ξενοδοχείο για 4 βραδιές που θέλω εγώ έχει 1800 ευρώ.
Έχω τα 200 μου λείπουν άλλα 1600.....εάν κερδίσω το lotto θα το προτιμήσω:(.
koutsavaki..μηπως εκανες καποιο λαθος; γιατι απο περιεργια μπηκα και ειδα τιμες του ξενοδοχειου μου και ειναι 315 για 4 βραδυα..grand majestic ετσι ακριβως γραψτω..για ξαναδεστω γιατι εχει καποια με παρομοιο ονομα.
 
Last edited by a moderator:

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Dorita καλημέρα,
Γαμώτο δεν το βρίσκω το Hotel που μου εχεις αναφέρει....συνέχεια το άλλο μου βγαίνει.......χαχαχαχαχαχα
Τεσπα.....θα το βρω που θα πάει....Είπα οτι ίσως αλλάξω προορισμό διοτι δυστυχώς για κάποιους λόγους δεν έχω κλείσει ακόμα τα αεροπορικά εισιτήρια και μέχρι χθες που έλεγξα την ημέρα αναχώρησης είχε 5 θέσεις....Θα δούμε.......
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
πηγενε στο google και γραψε grand majestic hotel prague ετσι πιστευω ναστο βγαλει. Πιστευω να τα καταφερεις να πας Πραγα γιατι αξιζει πολλα για εμενα φυσικα.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Ακριβώς αυτο λεω και εγω το οποιο εχει 1800 ευρω τις ημέρες που θέλω να επισκεφτώ την Πραγα . Δεν υπάρχει άλλο με το ιδιο όνομα. Ψαχνω αλλα δεν βρίσκω.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
Το πρώτο στην λίστα λέω και εγώ......γράψε από 04/12-08/12 να δεις τι τιμή σου βγάζει το δίκλινο.

Ναι την προηγούμενη εβδομάδα από αυτή που θέλω έχει μεγάλη διάφορα αλλά δυστυχώς τις ημέρες που με ενδιαφέρουν αυτή η τιμη είναι.
 
Last edited by a moderator:

AndyG

Member
Μηνύματα
78
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία-Αυστρία...
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες..!!!
Εγώ έκλεισα για 18-22/12 σ' αυτό το ξενοδοχείο με 120 ευρώ και πρωινό με όλους τους φόρους. Είναι σχετικά κεντρικό και μπορείς να μετακινηθείς με τα πόδια. Για τις ημερομηνίες 4-8/12 στο booking φαίνεται πλήρες, ενώ στο yeego έχει δωμάτια (εγώ από αυτό το site το έκλεισα). Κοίταξέ το: http://www.booking.com/hotel/cz/cit...ckout_monthday=22&checkout_year_month=2013-12
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom