Τσεχική Δημοκρατία Πράγα μεταφορά από αεροδρόμιο

smar0

Member
Μηνύματα
65
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος
καλησπέρα θα ήθελα την βοήθεια σας για την μεταφορά μας από τα αεροδρομιο. Άλλαξε η ώρα της πτήση μας και τώρα θα φτάσουμε στις 23,00. Είχαμε σκοπό να πάρουμε το λεωφορείο 119 (περίπου 23 λεπτά η διαδρομή και αναμονή 7 - 20 λεπτά) και να πάρουμε την πράσινη γραμμή για να φτάσουμε στο ξενοδοχείο. Τώρα βλέπω ότι μάλλον δεν θα προλάβουμε .... σκεφτομαι την λύση να κλείσω online μεταφορά από το αεροδρομιο Prague Airport Transfers, Airport Taxi, Shuttle Transport . Εσείς τι γνώμη έχετε ? Ξέρετε αυτή την υπηρεσία, ή να σκεφτω την λύση ταξι? περιμένω την βοήθεια σας..
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.121
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
καλησπέρα θα ήθελα την βοήθεια σας για την μεταφορά μας από τα αεροδρομιο. Άλλαξε η ώρα της πτήση μας και τώρα θα φτάσουμε στις 23,00. Είχαμε σκοπό να πάρουμε το λεωφορείο 119 (περίπου 23 λεπτά η διαδρομή και αναμονή 7 - 20 λεπτά) και να πάρουμε την πράσινη γραμμή για να φτάσουμε στο ξενοδοχείο. Τώρα βλέπω ότι μάλλον δεν θα προλάβουμε .... σκεφτομαι την λύση να κλείσω online μεταφορά από το αεροδρομιο Prague Airport Transfers, Airport Taxi, Shuttle Transport . Εσείς τι γνώμη έχετε ? Ξέρετε αυτή την υπηρεσία, ή να σκεφτω την λύση ταξι? περιμένω την βοήθεια σας..
πέρσι είχαμε κλέισει shuttle service 4 άτομα με σύνολο 20 ευρώ
 

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
καλησπέρα θα ήθελα την βοήθεια σας για την μεταφορά μας από τα αεροδρομιο. Άλλαξε η ώρα της πτήση μας και τώρα θα φτάσουμε στις 23,00. Είχαμε σκοπό να πάρουμε το λεωφορείο 119 (περίπου 23 λεπτά η διαδρομή και αναμονή 7 - 20 λεπτά) και να πάρουμε την πράσινη γραμμή για να φτάσουμε στο ξενοδοχείο. Τώρα βλέπω ότι μάλλον δεν θα προλάβουμε .... σκεφτομαι την λύση να κλείσω online μεταφορά από το αεροδρομιο Prague Airport Transfers, Airport Taxi, Shuttle Transport . Εσείς τι γνώμη έχετε ? Ξέρετε αυτή την υπηρεσία, ή να σκεφτω την λύση ταξι? περιμένω την βοήθεια σας..
Εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα (wizzair ε???) αλλά μια βδομάδα μετά από εσάς (1.8). είμαι στη φάση να στείλω στο HILTON e-mail, αν υπάρχει τρόπος μετακίνησης από το ξενοδοχείο. Αλλιώς θα κλείσουμε και μεις (4 άτομα) μέσω internet μεταφορά.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
εχω χρησιμοποιήσει αυτή την υπηρεσία...οχι στην πράγα...σε άλλες πόλεις και νομιζω οτι συμφερει πολυ αν ειστε 4 ατομα και πάνω..κοστιζει λιγο παραπανω απο ενα εισητηριο στα ΜΜΜ....
θυμάμαι στην ρώμη... μας περιμενε ενας τύπος που κρατουσε στο χερι μια ταμπέλα......που εγραφε με κεφαλαια γράμματα IOANNA BALLA...το ονομά μου δηλαδή...και όλη η παρεα μου εκανε πλάκα...
 

smar0

Member
Μηνύματα
65
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος
λοιπον έκλεισα στο www.prague-airport-transfers.co.uk με 22? . Μου έστειλαν κατευθείαν και την επιβεβαίωση καθώς και ενημέρωσεις για διάφορες εκδρομές (ενδιαφερόμαστε για Δρέση) οπότε θα μελετηθεί.
Χρύσα κρίμα που δεν θα πάμε μαζί
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
λοιπον έκλεισα στο www.prague-airport-transfers.co.uk με 22? . Μου έστειλαν κατευθείαν και την επιβεβαίωση καθώς και ενημέρωσεις για διάφορες εκδρομές (ενδιαφερόμαστε για Δρέση) οπότε θα μελετηθεί.
Χρύσα κρίμα που δεν θα πάμε μαζί
καλά έκανες..θα πατε με την ανεσή σας στο ξενοδοχείο!
καλά να περασετε!!!
 

Christian

Member
Μηνύματα
595
Likes
96
Εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα (wizzair ε???) αλλά μια βδομάδα μετά από εσάς (1.8). είμαι στη φάση να στείλω στο HILTON e-mail, αν υπάρχει τρόπος μετακίνησης από το ξενοδοχείο. Αλλιώς θα κλείσουμε και μεις (4 άτομα) μέσω internet μεταφορά.
Εντυπωσιακό πρόβλημα για κάποιον που θα μείνει στο Hilton !! :shock::shock:
 

RTW

Member
Μηνύματα
75
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
λοιπον έκλεισα στο www.prague-airport-transfers.co.uk με 22? . Μου έστειλαν κατευθείαν και την επιβεβαίωση καθώς και ενημέρωσεις για διάφορες εκδρομές (ενδιαφερόμαστε για Δρέση) οπότε θα μελετηθεί.
Χρύσα κρίμα που δεν θα πάμε μαζί
ναι, είναι αξιόπιστοι...είχα κλείσει με αυτούς μεταφορά στην Πράγα κ σε άλλη πόλη χωρίς πρόβλημα..καλά να περάσεις!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.609
Likes
8.366
Εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα (wizzair ε???) αλλά μια βδομάδα μετά από εσάς (1.8). είμαι στη φάση να στείλω στο HILTON e-mail, αν υπάρχει τρόπος μετακίνησης από το ξενοδοχείο. Αλλιώς θα κλείσουμε και μεις (4 άτομα) μέσω internet μεταφορά.

Κοτζαμάν HILTON δεν προσφέρει και τις μετακινήσεις από/προς το αεροδρόμιο στην τιμή? :roll:
 

xrisa

Member
Μηνύματα
110
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
λατινικη αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
περού
Καλημέρα σε όλους. Όταν εκλεισα στο Hilton η τιμή ήταν εξαιρετική (έβγαινε 78? το δίκλινο). και μια και κάναμε οικονομία στα αεροπορικά και με δεδομένο τα δυο παιδιά μας ήθελα πισίνα γιαυτό το hilton. και δεν προσφέρει μετακίνηση από και προς το αεροδρόμιο. όλα αυτά χωρίς διάθεση να απολογηθώ για τίποτε. έτσι μόνο για να δούμε και μια άλλη πλευρά. ευχαριστώ και γω όλους όσους απαντώντας στην Σμαρώ, απαντούν και σε μένα. καλά να περάσεις Σμαρώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.326
Μηνύματα
888.013
Μέλη
38.988
Νεότερο μέλος
ABDALKHALEQ BARBA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom