Προβλημα

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Μιας και ανοίξατε τέτοιο θέμα, να πω κι εγω, η άλλη άσχετη, την απορία μου;
Εχω ανεβάσει παλιές φωτό με σκάνερ αλλά δεν φαίνονται ωραίες σαν τις δικές σας. Έχω παραλείψει κάτι;:roll:
 

svouritsa

Member
Μηνύματα
33
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΡΟΚΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
καλημέρα !!! ευχαριστώ πολύ getxowoman. ειναι αλήθεια οτι δεν υπάρχει τίποτε καλύτερο κατά την γνώμη μου για να σου φιάξει το κέφι από ένα παιδικό χαμόγελο (πόσο μάλλον αν είναι της κόρης σου!!!) :lol::lol:
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ξαφνικά μπλόκαρε το σύστημα..:roll:κι ενώ έχω ειδοποίηση ότι έχω ένα προσωπικό μήνυμα εδώ και 10 λεπτά ΔΕΝ μπορει να το εμφανίσει,κάνω κλικ,τιποτε...
Μπορεί να βοηθήσει κάποιος;
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
είχα πατήσει πριν συμβεί αυτό διαγραφή περιεχομένων (για να σβήσω παλαιότερα μηνύματα),έχω την εντύπωση ότι έτσι γίνεται διαγραφή μήπως και των εισερχομένων;
τι να κάνω;
 

ph2

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Αντε καλή ανάγνωση τότε.Ελπίζω να άξιζε τον κόπο
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όποιος έχει κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα παρακαλώ να αναφέρει ακριβώς τί συμβαίνει. Το "έχω χάσει όλα τα μηνύματα", "Δεν έχω" κλπ σίγουρα δε μας δίνουν αρκετές πληροφορίες για να σας βοηθήσουμε...
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
πάλι δυστυχώς το ίδιο πράγμα!κάποιος μου στέλνει προσωπικό μήνυμα,πατάω κλίκ,τίποτε,ξανά εμφανίζει την ίδια ειδοποίηση,και δε φαίνεται απο που είναι τίποτε,ταλαιπωρία(χθές πήρε κανένα 20λεπτο για να το διαβάσω)και ζητώ συγγνώμη απ΄οποιον στέλνει γιατι δεν ξέρω ποιος ειναι για να απαντήσω
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Βοήθησέ με να καταλάβω τί πρόβλημα έχεις ακριβώς. ΈΡχεται προσωπικό μήνυμα, και βλέπεις την ειδοποίηση. Στο φάκελο των προσωπικών σου μηνυμάτων, δηλαδή ΕΔΩ, πηγαίνεις; τι σου δείχνει εκεί; δεν έχεις τα τελευταία προσωπικά σου μηνύματα;
 
Μηνύματα
2.491
Likes
3.199
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Βεβαίως και πηγαίνω,πατάω και τίποτε δεν ανοίγει...ακόμα,ξανάέχει την ειδοποίηση την ίδια ειδοποίηση!όσα κλικ και να κάνω τίποτε(ξέρω από προσωπικά μηνύματα ξέρω τη διαδικασία,άλλες φορές ρωτάει θέλετε να το δείτε στο τρέχον παράθυρο ή να ανοίξετε άλλο κλπ..τώρα ΤΙΠΟΤΕ)
Ο μόνος τρόπος που κατάφερα!είνα να τα παίρνω με κατέβασμα ως xml,από το αρχείο...
αλλά είναι ταλαιπωρία...και η ειδοποίηση παραμένει εκει!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.534
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom