Προβλημα

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
ερση , μετα τοσο μεγαλο διαστημα εκτος ελλαδος δικαιολογουνται ολα τα ορθογραφικα λαθη......καλως ηρθες............:clap::clap:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
ερση , μετα τοσο μεγαλο διαστημα εκτος ελλαδος δικαιολογουνται ολα τα ορθογραφικα λαθη......καλως ηρθες............:clap::clap:
Σε ευχαριστώ πολύ! Τελικά όμως http://www.travelstories.gr/%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%DD%F2-%E9%F3%F4%EF%F1%DF%E5%F2-%F3%E5-%E5%EE%DD%EB%E9%EE%E7/5604-%E3%E9%E1-%E1%EB%EB%EF%FD-%EA%E9%ED%DE%F3%E1%EC%E5-%ED%E1-%F0%DC%EC%E5-%EA%E9-%E1%EB%EB%EF%FD-%E7-%E6%F9%DE-%EC%E1%F2-%F0%DC%E5%E9.html
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Γιατι οταν παταω την κοκκινη ενδειξη forum δεν μου βγαζει την γνωστη σελιδα αλλα κατι ασχετο...εχει συμβει σε κανεναν αλλο?
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
και σε μενα απο τις 2 η ωρα που μπηκα στο σαιτ ,αυτο γινεται ....
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Γιατι οταν παταω την κοκκινη ενδειξη forum δεν μου βγαζει την γνωστη σελιδα αλλα κατι ασχετο...εχει συμβει σε κανεναν αλλο?
Το site σήμερα έχει θέμα σε όλους μας... be patient! Λείπουν και τα αφεντικά... και μας άφησαν ορφανούς... :D
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Με καθησυχασατε λιγο..τουλαχιστον το αντιμετωπιζουν και αλλοι αυτο το προβλημα.Βλεπετε το τσιγαρο μπορω να το κοψω πιο ευκολα απο το να συμβει κατι στο αγαπημενο μας σαιτ....και να μην εχω προσβαση!! στην αναμονη λοιπον!!!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.542
Likes
7.950
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
........αλλά δεν μπορώ να το γράψω σε ποστ..
Από χθες δεν μπορώ να γράφω και να απαντώ ελληνικά στα ποστ και μηνύματα και πρέπει να γράφω στο γουορντ και να κάνω επικόλληση. ..όσο και αν προσπάθησα δεν γίνεται τίποτα και όλο μου γράφει ότι η σελίδα έχει πρόβλημα….βοήθεια !!!!!!!!!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
ειμαστε υπο διαλυση:haha::haha::haha:... αφεντικο μην μας αφηνεις μονους:cry: γυρνα γρηγορα πισω!
απο το πρωι το ψαχνω κι εγω...
 

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
Ναι, κι εγώ έχω σοβαρό πρόβλημα με το site, δεν ανοίγουν όλες οι σελίδες κλπ κλπ
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Τα ίδια και εγώ.

Νταξς, από ό,τι φαίνεται κάτι παίζει ...

Def, αναμένουμε εξηγήσεις ! :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom