Προσφορά από τη Malev για την πανέμορφη Βουδαπέστη

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Παιδιά εγώ το έκανα και πιστεύω ότι είναι μια πολύ καλή περίπτωση και γι'αυτό έχω ζαλίσει όλο τον κόσμο, τραβελστορίτες και μη, για να πάει! Όσο για το θέμα της ασφάλειας κατά την πληρωμή ναι μεν είναι λίγο χύμα αλλά θεωρώ ότι μπορώ να εμπιστευτώ εταιρίες όπως η Malev. Μιλάω όμως ως άτομο που χρησιμοποιώ μόνο προπληρωμένη πιστωτική κάρτα για κρατήσεις εισιτηρίων/ξενοδοχείων και πιο σπάνια για αγορές μέσω διαδικτύου οπότε δεν έχω ιδιαίτερο άγχος για το αν θα κλαπούν τα στοιχεία μου. Τελοσπάντων, για να μην πολυλογώ, η Βουδαπέστη είναι πανέμορφη, η τιμή άκρως δελεαστική και στην τελική βγάλτε μια prepaid και πηγαίνετε!!;)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εφοσον το εκανες και εχεις μονο θετικες εμπειριες να μας καταθεσεις ...νομιζω δεν υπαρχει λογος να αγχωνομαστε.:)
 

exs

Member
Μηνύματα
79
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο
Εμένα πάντως για 2 ημερομηνίες που εστειλα(Νοεμ-Φεβ) δεν ηταν διαθεσιμα...
michgt, δύο νυχτες στα 299 που είπες πριν, αναχώρηση κι επιστροφή είναι 5:30πμ και 11:15μμ αντίχτοιχα?
 

michgt

Member
Μηνύματα
81
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Η κράτηση που μου στάλθηκε ήταν η παρακάτω:

1. MA 261 Z 23MAR SKG-BUD HK2 0545 0615 O* E FR
2. MA 260 Z 25MAR BUD-SKG HK2 2320 #0150 O* E SU

Οπότε είναι τρεις γεμάτες μέρες από Παρασκευή πρωί μέχρι πολύ αργά Κυριακή βράδυ.

Είναι ακριβώς οι ώρες που αναφέρεις.
 
Last edited by a moderator:

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γενικα η Μαλεβ αυτες τις ωρες δινει στα πακετα
 

exs

Member
Μηνύματα
79
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο
Πραγματικά γεμάτες...μακάρι να βρώ στις ημ. που θέλω, δε ξέρω βέβαια αν δίνουν για 3μέρες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom