Προσφορά AEGEAN για Ιταλία

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Πιστή στο νέο της διαγωνισμό στο facebook όπου τα μέλη ψηφίζουν ποιος θα είναι ο επόμενος προορισμός σε προσφορά (στη προκειμένη περίπτωση το δίλημμα ήταν Ιταλία vs Γερμανία) η Aegean προσφέρει πτήσεις για Ιταλία από Αθήνα,Ρόδο και Ηράκλειο..

Από/προς Αθήνα
για Βενετία59?*
Ρώμη59?*
Μιλάνο59?*
Μπολόνια59?*

Απο/προς Ηράκλειο και Ρόδο
για Μιλάνο89?*
Ρώμη89?*

* Με όλους τους φόρους

Η προσφορά αφορά σε απευθείας πτήσεις της Aegean από/προς Αθήνα για Ρώμη, Μιλάνο Μπολόνια και Βενετία & για απευθείας πτήσεις με ενδιάμεση στάση από/προς Ρόδο και Ηράκλειο για Ρώμη και Μιλάνο. Ισχύει για κρατήσεις έως 10/04/2011 και πτήσεις από 02/05/2011 έως 29/10/2011, εξαιρείται το διάστημα 10/06/11 – 13/06/2011. *Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση, περιλαμβάνουν όλους τους φόρους και τις αντίστοιχες χρεώσεις συναλλαγής ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Σε περίπτωση αλλαγής του εισιτήριου υπάρχει χρέωση ανάλογη με την κατηγορία του ναύλου και σε περίπτωση ακύρωσης δεν επιστρέφεται η αξία του ναύλου

Aegean Airlines | Προσφορές Αεροπορικών Εισιτηρίων
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Ρώμη με 102ευρω... Πάει το χεράκι μου απο μόνο του να το κλείσει...
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
που ειδες εσυ 120 ευρω?στη Ρωμη δεν εγινε καμια προσφορα...Οπως ειχαν τις τιμες τις αφησαν..Να μου πεις για Μπολωνια και Βενετια ναι...Οταν εβγαλε για Παρισι ειχε προσφορα για ολο το καλοκαιρι με πολλες θεσεις και σχεδον ολες τις ημερομηνιες..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
που ειδες εσυ 120 ευρω?στη Ρωμη δεν εγινε καμια προσφορα...Οπως ειχαν τις τιμες τις αφησαν...
καλά με την εταιρεία αυτή ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται αλλά τι εννοείς? πάντα 97 είχαν τις τιμές το φθινόπωρο για Ρώμη?
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
θελω να παω Ρωμη ιουλιο.Παρακολουθω τις τιμες εδω και καιρο...Δεν τις αλλαξαν καθολου Σαμιον...ουτε Αυγουστο..Μπορει τον μαρτη να τις ειχαν 97...Μιλαω για καλοκαιρι...Αν δεις Μπολονια και Βενετια τις πηγαν 112...Σε αντιθεση με Παρισι οταν εβαλαν την προσφορα αμεσως τις μετετρεψαν σ ολο το καλοκαιρι σε 127 ευρω
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
που ειδες εσυ 120 ευρω?στη Ρωμη δεν εγινε καμια προσφορα...Οπως ειχαν τις τιμες τις αφησαν..Να μου πεις για Μπολωνια και Βενετια ναι...Οταν εβγαλε για Παρισι ειχε προσφορα για ολο το καλοκαιρι με πολλες θεσεις και σχεδον ολες τις ημερομηνιες..

Δεν ξέρω ποιές ημερομηνίες θες εσύ να πας στη Ρώμη, το Σεπτέμβριο που θέλω να πάω εγώ πάντως στα 102 μου το δίνει...
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλοκαιρι δεν αλλαξε ουτε μια τιμη...στο Παρισι ειχε αλλαξει ολες τις τιμες..Αλλα εκει ειναι οι 5 πτησεις της Air France καθημερινα και ποναει
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ε τοτε να λεει η προσφορα ειναι απο 15 Σεπτεμβρη ως 29 Οκτωβρη...Μας δουλευουν?
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Ε τοτε να λεει η προσφορα ειναι απο 15 Σεπτεμβρη ως 29 Οκτωβρη...Μας δουλευουν?
Μην είσαι υπερβολική. Εγώ έκανα τυχαία αναζήτηση και βρίσκω με 128 ευρώ το άτομο τυχαίες ημερομηνίες τον Ιούλιο, αρκεί να είσαι ευέλικτη στις ημερομηνίες.
Έχω προσέξει πάντως ότι όποτε βγάζει προσφορές η εν λόγω εταιρεία αρχίζεις να λες πως δεν είναι καλές προσφορές. Δυστυχώς, όπως έχουμε ξαναπεί, οι εταιρείες δε βγάζουν προσφορές για να μας κάνουν το χατίρι ή για να μας διευκολύνουν να ταξιδέψουμε. Τις βγάζουν για ίδιον όφελος. Επομένως δεν πρόκειται να ρίξει πολύ τις τιμές σε περιόδους μεγάλης ζήτησης.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
128 για ενα ατομο προσφορα????Αμα βαλεις για 2 σου παει 180 το ατομα!Παλι την ιδια πολιτικη!Μα σου λεω δεν αλλαξε τις τιμες!Bρε Νera στις επιστροφες εχει μονο ενα 25αρι για Ιουλιο!Τι ευελιξια και πρασιν αλογα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.059
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom