Προσφορά Air Baltic 100.000 θέσεις!

paefstra

Member
Μηνύματα
13.108
Likes
41.362
Μα κι εγώ για αυτό το είδος εισιτηρίων κοίταζα. Και είδα ότι αν κλείσεις το Ρίγα-Αθήνα μεμονωμένα είναι 20 ευρώ ακριβότερο συγκριτικά με το αν το κλείσεις σε συνδυασμό με τη μετάβαση. Αφού το Basic δεν περιλαμβάνει αποσκευή, γιατί να υπάρχει διαφορά στην τιμή;
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
δηλαδή βρε παιδιά,ποσες μέρες θέλει κανέις να επισκεφτει την Ρίγα το Ταλίν και το Βίλνιους?χρειάζεται βίζα? έχει νοικιάσει κανείς αυτοκίνητο και να περάσει απο την μια χώρα στην άλλη? πώς ειναι οι δρόμοι?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
δηλαδή βρε παιδιά,ποσες μέρες θέλει κανέις να επισκεφτει την Ρίγα το Ταλίν και το Βίλνιους?χρειάζεται βίζα? έχει νοικιάσει κανείς αυτοκίνητο και να περάσει απο την μια χώρα στην άλλη? πώς ειναι οι δρόμοι?
ταυτότητα

και χρόνο; το λιγότερο 10 με 12 μέρες ;)
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
εεε....καλά βρε θανάση...είπαμε!!με 6-7 διανυκτερευσεις θα βολευτώ και με νοικιασμένο αυτοκίνητο αν το αποφασίσω...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
3 μέρες σε κάθε πόλη (με εκδρομές σε δίπλα περιοχές) ε φυγαν οι 9 μέρες ;Ρ

καλύτερα διάλεξε Ρίγα - Βίλνιους ή Ρίγα - Ταλλίνν
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
και αυτό μπορεί να γίνει...ποιο λες ειναι καλύτερο απο τα δύο?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
ioanna balla said:
με 6-7 διανυκτερευσεις θα βολευτώ και με νοικιασμένο αυτοκίνητο αν το αποφασίσω...
Η γνώμη μου είναι ότι αν αυξήσεις τις διανυκτερεύσεις κατά μία θα είσαι ok (βίλνιους x3, ρίγα x3, τάλιν x2). Άλλωστε στη Ρίγα και στο Τάλιν δεν έχει πολλά να δεις και τα ιστορικά τους κέντρα είναι μικρά.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
ευχαριστώ Νοrth...αλλά όλη αυτη η κουβεντα ξεκινάει με αφορμη τα φτηνά εισητηρια..οποτε οι ημέρες ειναι συνάρτηση με τα φτηνά εισητηρια...καπου εχω βρει που Δευτερα με κυριακή....οπότε ετσι θα παίξει...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
άμα έχεις αμάξι επιβάλετε ταξίδι από την Ρίγα προς Βίλνιους, να περάσεις από τον λόφο των σταυρών (Šiauliai) εκεί έφυγαν το 3/4 της μέρας ;)
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
σας ευχαριστω παιδιά...θα συνεχίσω την κουβέντα αμα αποφασίσω να διακινδυνευσω 166 ευρώ γιατί το καλοκαιρι ειναι πολυ μακρια και το μέλλον αβέβαιον!!!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.725
Likes
11.628
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
δηλαδή βρε παιδιά,ποσες μέρες θέλει κανέις να επισκεφτει την Ρίγα το Ταλίν και το Βίλνιους?χρειάζεται βίζα? έχει νοικιάσει κανείς αυτοκίνητο και να περάσει απο την μια χώρα στην άλλη? πώς ειναι οι δρόμοι?
Εγώ πάντως με 6 διανυκτερεύσεις πήγα μόνο Βίλνιους και Ρίγα. Τη μία μέρα βέβαια μου την έφαγε το ονειρεμένο Τρακάι. Νομίζω πάντως πως αν είχα ακόμα μια διανυκτέρευση θα έβγαινε άνετα και το Ταλλίν (και φαντάσου πήγα χειμώνα).

Δε νοίκιασα αμάξι, χρησιμοποίησα λεωφορείο. Οι αυτοκινητόδρομοι δεν είναι ιδιαίτερα μεγάλοι, πιθανώς το καλοκαίρι να πήζουν από κίνηση.

άμα έχεις αμάξι επιβάλετε ταξίδι από την Ρίγα προς Βίλνιους, να περάσεις από τον λόφο των σταυρών (Šiauliai) εκεί έφυγαν το 3/4 της μέρας ;)
Μην ξύνεις πληγές!

Εγώ το έκλεισα, πάντως :xmas_wink:
Μπράβο! :xmas_biggrin: Κι εγώ στα πρόθυρα είμαι! :xmas_cheesygrin: Μου έμειναν τόσες εκκρεμότητες (Ταλλίν, εθνικά πάρκα, λόφος των σταυρών, κόλλημα μιας Αγίας Πετρούπολης ενδεχομένως). :xmas_rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.459
Μέλη
38.940
Νεότερο μέλος
then8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom