Προσφορές από Swiss για Β. Αμερική

panpan

Member
Μηνύματα
6.898
Likes
27.023
Μόνο μέχρι τη Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου 2012, έχετε την ευκαιρία να εκμεταλλευτείτε τις ειδικές τιμές μας προς προορισμούς της Βόρειας Αμερικής. Μην χάνετε χρόνο, κάντε τώρα την κράτηση σας στο swiss.com και καλό σας ταξίδι!

Δείτε την προσφορά ΕΔΩ.

Chicago (ORD) from € 637.-
Los Angeles from € 787.-
New York (JFK) from € 573.-
New York (EWR) from € 587.-
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Μόνο μέχρι τη Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου 2012, έχετε την ευκαιρία να εκμεταλλευτείτε τις ειδικές τιμές μας προς προορισμούς της Βόρειας Αμερικής. Μην χάνετε χρόνο, κάντε τώρα την κράτηση σας στο swiss.com και καλό σας ταξίδι!
Chicago (ORD) from € 637.-
Los Angeles from € 787.-
New York (JFK) from € 573.-
New York (EWR) from € 587.-


Αν δεν γίνει συνέντευξη τύπου δεν πιστεύω πλέον τίποτα !!!!!!!!:haha::bleh:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.898
Likes
27.023
Αν δεν γίνει συνέντευξη τύπου δεν πιστεύω πλέον τίποτα !!!!!!!!:haha::bleh:
Μπερδεμένα πράγματα :p στο μειλ μου γράφει 3 του μηνός
στο σάιτ γράφει 4 του μηνός.
Πρέπει να γινει συνέντευξη τύπου τώρα. :haha: για να ξεκαθαρίσουν
τα πράγματα.
 

like23

Member
Μηνύματα
66
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
LAS VEGAS
panpan said:
Μόνο μέχρι τη Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου 2012, έχετε την ευκαιρία να εκμεταλλευτείτε τις ειδικές τιμές μας προς προορισμούς της Βόρειας Αμερικής. Μην χάνετε χρόνο, κάντε τώρα την κράτηση σας στο swiss.com και καλό σας ταξίδι!
Chicago (ORD) from € 637.-
Los Angeles from € 787.-
New York (JFK) from € 573.-
New York (EWR) from € 587.-
Καλησπέρα μηπως ξέρει κανείς την edelweiss air?ειναι η θυγατρική της swiss!!γτ εχω κλείσει τα εισητηρία αλλα στο πήγαινε απο Ζυρίχη κ μετά πέτάω με αυτήν!!σγνώμη αν δεν είναι το σώστο μέρος για να γράψω το θέμα μου αλλα δεν βρήκα κάτι αλλο!!!ευχαριστώ!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Καλησπέρα μηπως ξέρει κανείς την edelweiss air?ειναι η θυγατρική της swiss!!γτ εχω κλείσει τα εισητηρία αλλα στο πήγαινε απο Ζυρίχη κ μετά πέτάω με αυτήν!!σγνώμη αν δεν είναι το σώστο μέρος για να γράψω το θέμα μου αλλα δεν βρήκα κάτι αλλο!!!ευχαριστώ!!
Μια χαρά εταιρία είναι
Θα μας τα πεί και ο Samion όταν επιστρέψει απο την άλλη μεριά του ατλαντικού !!!!!
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.095
Likes
1.711
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
Είμαι στην άλλη μεριά του Ατλαντικού και ταξίδεψα με edelweiss....
Μια χαρά εταιρεία είναι με καινούργια αεροπλάνα, πολύ καλό σύστημα ψυχαγωγίας, καλό σέρβις με αρνητικό ότι χρεώνεσαι τα αλκοολούχα ποτά που τυχόν θέλεις να καταναλώσεις (μπύρα 5$,κρασί 6$).
 

taver

Member
Μηνύματα
12.503
Likes
29.161
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλησπέρα μηπως ξέρει κανείς την edelweiss air?ειναι η θυγατρική της swiss!!γτ εχω κλείσει τα εισητηρία αλλα στο πήγαινε απο Ζυρίχη κ μετά πέτάω με αυτήν!!σγνώμη αν δεν είναι το σώστο μέρος για να γράψω το θέμα μου αλλα δεν βρήκα κάτι αλλο!!!ευχαριστώ!!
Δεν είναι ακριβώς θυγατρική (μάλλον "αδελφή" εταιρία θα την έλεγες, καθώς έχουν κοινούς μετόχους), αλλά εκτελεί πτήσεις για λογαριασμό της Swiss.
Μια χαρά εταιρία είναι.
Το μόνο πρόβλημα, αν είναι πρόβλημα, είναι πως είναι μια πάρα πολύ μικρή εταιρία, με 2 αεροπλάνα μεγάλων αποστάσεων μόνο. Στην απίθανη περίπτωση που πάθει βλάβη κάποιο, μπορεί να έχει καθυστερήσεις ή ακυρώσεις.
 

like23

Member
Μηνύματα
66
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
LAS VEGAS
taver said:
Δεν είναι ακριβώς θυγατρική (μάλλον "αδελφή" εταιρία θα την έλεγες, καθώς έχουν κοινούς μετόχους), αλλά εκτελεί πτήσεις για λογαριασμό της Swiss.
Μια χαρά εταιρία είναι.
Το μόνο πρόβλημα, αν είναι πρόβλημα, είναι πως είναι μια πάρα πολύ μικρή εταιρία, με 2 αεροπλάνα μεγάλων αποστάσεων μόνο. Στην απίθανη περίπτωση που πάθει βλάβη κάποιο, μπορεί να έχει καθυστερήσεις ή ακυρώσεις.
Είναι ομως η μόνη εταιρία που πάει στο συγκεκριμένο αεροδρόμιο χωρίς στάση σε άλλο σημείο της Αμερικής!!ελπίζω να μην έχει βλάβη την ημέρα που φεύγω!!και γενικά να μην έχει ποτέ!!πάντως λίγο που είδα τα αεροπλάνα της είναι μια χαρά το 330!!
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.095
Likes
1.711
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
!πάντως λίγο που είδα τα αεροπλάνα της είναι μια χαρά το 330!![/quote]

Και ολοκαίνουργο :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom