ΗΠΑ Προσφορές για Νεα Υόρκη

nkatsar

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα, θελω να ρωτήσω για τα μέσα του Οκτώμβρη, Αθήνα-Νεα Υορκη η τιμη με επιστροφή για 2 ατομα είναι 1200, με Turkish Airlines, μέσω Κωνσταντινούπολης, ειναι η πιο φτηνη που έχω βρει.
Να περιμένω λιγο ακομα μήπως πέσουν οι τιμές? Είναι περιοδος αιχμής τότε? Νομίζω για μέσα στο καλοκαίρι ήταν πιο φτηνα τα εισητήρια. Ευχαριστώ!
 

fayk

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Nέα Υόρκη
σχετικά καλή είναι η τιμή, αλλά θα σου έλεγα να περιμένεις λίγο ακόμα.εγω είχα παέι πέρυσι τ φλεβάρη, με εισιτήρια των 480 το άτομο, που είχα κλείσει αρχές δεκέμβρη με προσφορά της air france.γενικά όλες οι αεροπορικές βγάζουν προσφορές, οπότε αν δεν έχετε συγκεκριμένη ημερομηνία στο νου σας μπορείτε να περιμένετε λίγο, μήπως βρείτε και τίποτα φθηνότερο.
 

calpou

Member
Μηνύματα
18
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Καλιφορνια
εγω νομιζω οτι η τιμη ειναι καλη για οκτωμβρη....ο οκτωμβρης πιστευω ειναι ιδανικος για νεα υορκη...εχω παει 2 φορες...την πρωτη φορα σεπτεμβρη και περασαμε υπεροχα...και την δευτερη πηγαμε φλεβαρη γιατι βρηκαμε εισητηρια με 355 ευρω το ατομο προσφορα αλλα ξεπαγιασαμε απ το κρυο ειχε -8 c....οποτε εγω θα λεγα να τα κλεισεις τωρα...η θεια μου που μενει washington χρησιμοποιει παντα την turkish airlines μου εχει πει τα καλυτερα γι αυτη την εταιρια!
ζηλεψα τωρα το ταξιδακι που θα κανεις!
 

chrislia

Member
Μηνύματα
42
Likes
26
Εγω που θελω να κλεισω εισητηρια για 14 Ιουλιου απο Αθηνα για Ν.Υ απο το skyscanner με british airway βρισκω 850ευρώ το άτομο... και τα πιο φθηνα 750 με Alitalia που εχει διανυκτερευση. Εσυ μεσω ποιου σιτε τα βρηκες? Και βρηκες πιο οικονομικα απο 850?
 

calpou

Member
Μηνύματα
18
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Καλιφορνια
πιστευω οτι παιζει ρολο η περιοδος! αν δοκιμασεις κι εσυ αναζητηση για οκτωμβρη γυρω στα 640 θα στο βγαλει...οσο πιο νωρις κλεινουμε εισητηρια τοσο πιο φθηνα μας βγαινουν...εγω οταν πηγα αθηνα-νεα υορκη -λας βεγκας-λος αντζελες-αθηνα ειχα βρει εισητηριο με 800 ευρω το ατομο .τα ειχα κλεισει 5 μηνες πριν....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
chrislia said:
τα πιο φθηνα 750 με Alitalia που εχει διανυκτερευση. ?
διανυκτερευση? οχι καμμια διανυκτερευση δεν χρειαζεται. κοιτα καλυτερα. δεν ξερω ποτε βαζεις επιστροφη αλλα δεν ισχυει αυτο που ειπες.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Κλείσε με τους Τούρκους ! Πολυ βολικες ώρες
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
chrislia said:
βλεπω διαθεση αμφισβητησης και οχι ομαλης συζητησης.
οτι νομιζεις. το σαιτ της εταιρειας το δινει χωρις καμμια διανυκτερευση με ελαχιστες αναμονες και 787. τελος απο μενα κ καλο ταξιδι.
 

chrislia

Member
Μηνύματα
42
Likes
26
Απλα εστειλα τα link για να σου δειξω απο που βρηκα τα εισητηρια, αν πιστευα οτι ξερω τα παντα, και ποιες ειναι οι καλυτερες δυνατες λυσεις τοτε δε θα απευθυνομουν σε αυτο το forum. Δεν ειχα σκοπο να αμφισβητισω κανενα και λυπαμαι εδωσα τετοια εντυπωση...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ευαγγελια said:
Κλείσε με τους Τούρκους ! Πολυ βολικες ώρες
οντως! το οτι κοστιζουν μονο 200Ε παραπανω τις ζητουμενες μερες ειναι μια ασημαντη λεπτομερεια..λεφτα υπαρχουν..η τεσπα ερχονται 18/6...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
chrislia said:
Απλα εστειλα τα link για να σου δειξω απο που βρηκα τα εισητηρια, αν πιστευα οτι ξερω τα παντα, και ποιες ειναι οι καλυτερες δυνατες λυσεις τοτε δε θα απευθυνομουν σε αυτο το forum. Δεν ειχα σκοπο να αμφισβητισω κανενα και λυπαμαι εδωσα τετοια εντυπωση...
οχι μην ασχολεισαι με εντυπωσεις..κι εγω κακες δινω...
απλα οταν μιλαμε για μια εταιρεια ριξε μια ματια πρωτα στο σαιτ της.υπαρχει πολυ καλη τιμη στις πτησεις της Delta για ολη τη σαιζον.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.191
Μέλη
38.914
Νεότερο μέλος
daglas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom