Προσφορα εισητηριων απο την OLYMPIC AIR

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Ναι προσφορές !!!!!!!!!!
αλλά 2ευρα δεν βγαίνουν καθε τόσο τα τελευταία χρόνια
 

North66

Member
Μηνύματα
4.311
Likes
5.067
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Χτες βράδυ που κοίταξα για Κων/πολη την περίοδο των Χριστουγέννων μου το έβγαζε και μένα σύνολο 65 ευρώ, μετ'επιστροφής. Σήμερα το βγάζει 159,19! Τελείωσαν κιόλας τα εισιτήρια???
Όταν η προσφορά αφορά μόνο 2000 εισιτήρια και είναι μόνο για μια μέρα, δεν το πολυσκεπτόμαστε, κλείνουμε αμέσως (ειδικά όταν μιλάμε για την ultra high season των Χριστουγέννων)!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Όλοι εκτός από μένα βλέπω..


ειμαι και εγώ εδώ..δεν εκλεισα...σιγουρα θα υπάρχουν απο εδω και εμπρος πολλες προσφορές....σκεφτηκα το βουκουρεστι προς στιγμην και το βρηκα με 2 ευρώ....αλλα ο Mr...μετα το κρυο που έφαγε περισυ στην ελβετία...ουτε που ήθελε να ακουσει...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
και μενα μη στενοχωριεσαι δεν εισαι μονος ...εγω οσες φορες εχω μπει να διοκιμασω σε τετοιες προσφορες ή ζηταω συγκεκριμενες μερες ή τα εχουν προλαβει αλλοι απο τι 1ο νανοσεκοντ που αρχιζει η προσφορα !
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.821
Likes
18.770
Εγώ κλαψουρίζω και για την προοπτική μου...δε προβλέπεται εξωτερικό μετά το Δεκέμβριο για πολλούς πολλούς μήνες, μπέμπης γαρ...οπότε και να μου τα χαρίζανε, γιοκ!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.164
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

fenia42

Member
Μηνύματα
3.891
Likes
14.577
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εγώ κλαψουρίζω και για την προοπτική μου...δε προβλέπεται εξωτερικό μετά το Δεκέμβριο για πολλούς πολλούς μήνες, μπέμπης γαρ...οπότε και να μου τα χαρίζανε, γιοκ!
Δε πειράζει, και το εσωτερικό έχει τις ομορφιές του.
 
  • Like
Reactions: GTS

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
Όταν η προσφορά αφορά μόνο 2000 εισιτήρια και είναι μόνο για μια μέρα, δεν το πολυσκεπτόμαστε, κλείνουμε αμέσως (ειδικά όταν μιλάμε για την ultra high season των Χριστουγέννων)!

Συμφωνώ αλλά χτες βράδυ που είδα την προσφορά, δεν είχε ανοίξει ακόμα και στις 6.40 το πρωί που το είδα, είχαν ήδη τελειώσει! Άρα, πουλήθηκαν μεταξύ 12 και 6 π.μ . Την άλλη φορά, θα κάνω ολονυχτία για να τα πετύχω :p
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Δεν τελείωσαν τόσο γρήγορα...σήμερα το πρωι έκλεισα το 2ευράκι που χθες βράδυ δεν υπήρχε.Απλά τα μοίρασαν σε διάφορους προορισμούς και όχι σε όλα τα δρομολόγια.Σε αυτές τις περιπτώσεις,απλά δεν το πολυσκέφτεσαι...
 

Venia

Member
Μηνύματα
242
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Βόρειος Πόλος
Πάντως, για τις συγκεκριμένες ημερομηνίες που το βρήκα (65 ευρώ) χτες πριν τα μεσάνυχτα, πολύ νωρίς το πρωί που κοίταξα, είχε 159! Καλά να είμαστε όμως και κάτι θα κάνουμε!!
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
Εγώ κλαψουρίζω και για την προοπτική μου...δε προβλέπεται εξωτερικό μετά το Δεκέμβριο για πολλούς πολλούς μήνες, μπέμπης γαρ...οπότε και να μου τα χαρίζανε, γιοκ!
Ένα εξάμηνο υπομονή (και για ανασυγκρότηση και για να τον χαρείς τον μπέμπη). Οπότε έχεις όλο τον καιρό μπροστά σου να οργανώσεις ένα ωραιότατο καλοκαιρινό ταξιδάκι.....
 
  • Like
Reactions: GTS

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.279
Μηνύματα
886.159
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom