Ουγγαρία Προτάσεις για ξενοδοχείο στη Βουδαπέστη

lilydim3

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!!!
θα ήθελα και εγω να ρωτήσω κάτι σχετικό με την Βουδαπέστη....Σε ποια περιοχή είναι καλύτερα να μείνουμε σε ενα μινι ταξιδάκι τον Αυγουστο?
Ευχαριστώ!!!
 

candy

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο-Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
ελβετια κ μπαλι
γεια σου,
απο οτι μας ειχε πει ο επικεφαλης της ελληνικης ομογενειας το καλοκαιρι πολυ συχνα εχει καυσωνα:shock: φτανει πολυ συχνα τους 40! ειχα μεινει οταν το ακουσα.
σιγουρα θα προτιμουσα αλλον προορισμο, δεν μπορω να φανταστω να εχει 40+ κ να μην εχω μια θαλασσιτσα διπλα μου σε διακοπες
η βουδαπεστη ειναι ιδανικη την ανοιξη...
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
γεια σου,
απο οτι μας ειχε πει ο επικεφαλης της ελληνικης ομογενειας το καλοκαιρι πολυ συχνα εχει καυσωνα:shock: φτανει πολυ συχνα τους 40! ειχα μεινει οταν το ακουσα.
σιγουρα θα προτιμουσα αλλον προορισμο, δεν μπορω να φανταστω να εχει 40+ κ να μην εχω μια θαλασσιτσα διπλα μου σε διακοπες
η βουδαπεστη ειναι ιδανικη την ανοιξη...
Έχω βρεθεί με 40 βαθμούς στην Βουδαπέστη και δεν μου έλειψε καθόλου η θάλασσα καθώς υπάρχουν πολλές επιλογές σε πισίνες διαφόρων θερμοκρασιών και μεγεθών!!;)
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Απ'ότι κατάλαβα το Boscolo New York έχει τα πάντα εκτός από θέα.
Κάποιο που να έχει όσα έχει το Boscolo New York συν τη θέα υπάρχει ??
Αν όχι θα το σκεφτώ και θα αποφασίσω...
 

candy

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο-Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
ελβετια κ μπαλι
Έχω βρεθεί με 40 βαθμούς στην Βουδαπέστη και δεν μου έλειψε καθόλου η θάλασσα καθώς υπάρχουν πολλές επιλογές σε πισίνες διαφόρων θερμοκρασιών και μεγεθών!!;)
εγω προτιμω στις διακοπες του καλοκαιριου με συνθηκες καυσωνα να εχω θαλασσιτσα διπλα μου
 

dora_explorer

Member
Μηνύματα
33
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Σαφάρι..κάπου στην Αφρική
Προτείνω το Design Hotel Marmara - Budapest είναι 4 αστέρων, πολύ ωραίος χώρος,πολύ καλό πρωινό, εξαιρετικό προσωπικό, καθαρό, γενικά πολύ προσεγμένο.Κοντά σε μετρό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom