Γενικά Προτασεις για καλοκαιρι στο εξωτερικο

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
Σκεφτομαι για Νικαια σε πρωτη φαση παρ ολο που θεωρουσα οτι ειναι πολυ ακριβος προορισμος. Εχει να προτεινει κανεις κατι για Νικαια απο ξενοδοχειο? Περα απο εκδρομουλες σε Καννες , Μονακο κλπ , απο αξιοθεατα και πραγματακια να κανεις , γνωριζει κανεις κατι? o_O
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Εμείς θα πάμε Νίκαια μέσα Αυγούστου κ θα μείνουμε στο trocadero (είναι πόλου κοντά στο σταθμό) με 90€ τη βραδιά, χωρίς πρωινό..νομίζω για Νίκαια και τέτοια εποχή είναι πολύ καλή τιμή.
Εσείς για πότε σκέφτεστε?
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
Για μεσα Αυγουστου σκεφτομαστε, λογω δουλειας (δυστυχως μεσα στον κακο χαμο). Το θεμα ειναι οτι διαβαζα μεσα στο forum για Βαρκελωνη και αρχισε να με τρωει κατι. Μπερδευτικα να σου πω και αρχισα να την ψιλογουσταρω σαν ιδεα. Δεν εχουμε παει και Ισπανια και με τρωει ακομα περισσοτερο...
 

doraf

Member
Μηνύματα
193
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Πήγε η κολλητή μου πέρσι κ ενθουσιάστηκε...να φανταστείς άρχισε ισπανικά...τί να πω όπως προτιμάτε..πάντως τις ίδιες μέρες θα πάμε, μέσα στον κακό χαμό :oops:
 

Edessa 72

Member
Μηνύματα
34
Likes
9
Ψηφίζω και εγώ Βαρκελώνη.... Πήγαμε πριν 2 χρόνια Αύγουστο μήνα..... Ηταν υπέροχα .... Εχεις να δεις και να κανείς πολλά..... Μόνο το μπάνιο μην σκέφτεσαι ......
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
Τελικα μετα απο οχι πολυ σκεψη καταληξαμε στην Βαρκελωνη :)
Εχω χαθει λιγο με τα ξενοδοχεια(προτοτυπο) και δεν εχω βγαλει ακρη. Ψαχνουμε κατι σχετικα κεντρικο ( θα πεσει αρκετο περπατημα ,δεν υπαρχει προβλημα αλλωστε), γυρω στα 80-90 ευρω με πρωινο που να ειναι τσεκαρισμενο απο εσας, Εχει κανενας να προτεινει κατι? Οσον αφορα περιοχη στην placa catalunya θεωρειται κενρικη περιοχη σωστα? Μηπως για πρωτη φορα να διαλεξω καποια αλλη περιοχη ? H EL P !!!!!
 

MJ 23

Member
Μηνύματα
233
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη ...επιτελους
Ταξίδι-Όνειρο
οπουδηποτε στον κοσμο
Κανενα καλο ξενοδοχειο στην τιμη αυτη γνωριζει κανενας?
 

turms

Member
Μηνύματα
2.089
Likes
2.904
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
θα το ξαναπω και εδω...Fuerteventura....
 

turms

Member
Μηνύματα
2.089
Likes
2.904
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
οκ...θα κανω μια αρχη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.823
Μέλη
39.003
Νεότερο μέλος
Emalin

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom