Γενικά Πρωτοχρονιά Φώτα

PEGIOMALE

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
καλημέρα σας ειμαι καινουργιο μέλος,
και θέλω να με βοηθήσετε σε επιλογή ταξιδιου απο 31/12/2013-06/01/2014,
σε ευρώπη ....κοντά ...είμαστε οικογένεια με δυο παιδάκια ηλικίας 6 και 2,5 ετών.
Γενικότερα εχουμε ταξιδέψει με τα παιδια και σε πιο μικρή ηλικία αλλα στην Ελλάδα.
θα θέλαμε να παμε εξωτερικό αλλά να υπάρχουν και κάποιες υποδομές για παιδιά.Να
υπάρχουν εκπτώσεις στα μαγαζιά εκείνοι την περίοδο...σας κούρασα καθε πληροφορία ευπρόσδεκτη.
Να ενημερώσω οτι με τον σύζηγο και εκτος παιδιών εχουμε παει Λαπωνία Ροβανιέμι και σκανδιναβία..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
-απο 31/12/2013-06/01/2014,
-σε ευρώπη ....κοντά
-να υπάρχουν και κάποιες υποδομές για παιδιά.
-Να υπάρχουν εκπτώσεις στα μαγαζιά εκείνοι την περίοδο....
φωτογραφησες την Ιταλία. διάλεξε μόνο βορρά ή νότο και μέσο μετάβασης..
 

PEGIOMALE

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
ναι εχετε δίκιο απλα ειναι πολλα αυτα που θελω να ρωτήσω και ειμαι και αρχαρια με παιδια στο εξωτερικο....
λοιπον μεταφορικο μεσα θελω αεροπλανο και ναι ειναι σχετικα κοντά
αυτο που με ενδιαφέρει ειναι να μπορω να ειμαι και με τα παιδια εξω ....μου αρεσει και η γαλλια απο αυτα που διαβαζω και η ρώμη βοηθεια ζητάω απλα να είναι κοντά!!να περασουμε και εμεις ωραια αλλα και τα παιδια ειμαστε ευκολοι ανθρωποι γενικότερα!! καθε γνωμη ειναι ευπροσδεκτη
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ναι εχετε δίκιο απλα ειναι πολλα αυτα που θελω να ρωτήσω και ειμαι και αρχαρια με παιδια στο εξωτερικο....
λοιπον μεταφορικο μεσα θελω αεροπλανο και ναι ειναι σχετικα κοντά
αυτο που με ενδιαφέρει ειναι να μπορω να ειμαι και με τα παιδια εξω ....μου αρεσει και η γαλλια απο αυτα που διαβαζω και η ρώμη βοηθεια ζητάω απλα να είναι κοντά!!να περασουμε και εμεις ωραια αλλα και τα παιδια ειμαστε ευκολοι ανθρωποι γενικότερα!! καθε γνωμη ειναι ευπροσδεκτη
διαλεξε λοιπον ή Παρίσι ή Ρώμη. στο πρωτο πας Eurodisney, στη 2η Magicland. δες τα αεροπορικα+διαμονη κι οτι σε βολευει. ή πηγαινε σε ενα πρακτορειο να στα κανονισει ολα.
προσωπικα σου προτεινω Ρωμη λογω κλιματος, εγγυτητας που θελεις και σχετικα χαμηλου κοστους, αν εχει το τελευταιο σημασια για σενα.
 

PEGIOMALE

Member
Μηνύματα
17
Likes
0
ευχαριστω πολυ
μπορειτε να με ενημερωσετε για ρώμη
που ειναι καλυτερα να μείνω μέρος? να είναι κοντα στην πόλη?
αξιοθέατα κλπ..
εκεινη την περίοδο εχει εκπτώσεις ? υπαρχουν καποια ετσιατορια για φαγητο οικονομικα?
ξενοδοχειο?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
που ειναι καλυτερα να μείνω μέρος?να είναι κοντα στην πόλη?αξιοθέατα κλπ..υπαρχουν καποια ετσιατορια για φαγητο οικονομικα?ξενοδοχειο?
εκεινη την περίοδο εχει εκπτώσεις ?
απαντω μονο στην τελευταια μια και σε ολες τις αλλες βρισκεις τις απαντησεις μονη σου με μια απλη αναζητηση στο φορουμ.
αρχιζουν 5/1/2014. εκτος κι αν πας σε εκπτωτικο χωριο.
http://www.fashiondistrict.it/en/valmontone
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.149
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ο Χριστος κι ο Αγιος in red! Πρωτοχρονια στη Ρωμη; Hoho hohohoho!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μη δίνεις σημασία. Είναι ένα παλιό αστείο του forum.

Το οποίο καλό θα ήταν να μην επαναλαμβάνεται σε συνομιλίες με νέα μέλη που δε το γνωρίζουν, γιατί μπορεί να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.401
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom