Πρόβλημα στο site

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν ξέρω αν το γράφω στο σωστό μέρος @Defkalion , αλλά όποτε μπαίνω με Mozilla με πετάει έξω, ενώ δεν μου συμβαίνει το ίδιο με άλλα site...Αυτό γίνεται εδώ και καιρό και σήμερα έγινε ήδη 2-3 φορές....
Και μενα ακριβως το ιδιο.
Kαι σε εμένα συμβαίνει συνέχεια και νόμιζα πως μόνο εγώ έχω το πρόβλημα !
Μου λέτε σας παρακαλώ αν διορθώθηκε αυτό το πρόβλημα μετά την τελευταία αναβάθμιση;
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Εδω και 2-3 μερες κανενα προβλημα:clap:
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.748
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
να προσθεσω και εγω πως δεν μπορω και παλι να ανεβασω φωτογραφιες...
 

alma

Member
Μηνύματα
3.726
Likes
15.092
:eek: Τώρα ξαναμπήκα και δεν με πέταξε με την πρώτη, αλλά μετά από 1 λεπτό πάλι τα ίδια:rolleyes-80:
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
To πρόβλημα συνεχίζεται. Με το που μπαίνω στο σάιτ, ο Mozilla κλείνει τελείως και θέλει επανεκκίνηση...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
Δεν είναι μεγάλο πρόβλημα αλλά ας το αναφέρω.

Υπήρχε όπως βλέπουμε δεξιά ένα τετράγωνο πλαίσιο με το avator,τα μηνύματα,τα likes,τους πόντους κτλ.

Μοιάζει να έχει εξαφανισθεί.Σε διαφορετικούς υπολογιστές και με διαφορετικούς browsers.

Μόνον σε εμένα συμβαίνει;

Δεν μιλάω για το avator και το nick name που εμφανίζονται κανονικά πάνω-πάνω οριζόντια.
 

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Υπήρχε όπως βλέπουμε δεξιά ένα τετράγωνο πλαίσιο με το avator,τα μηνύματα,τα likes,τους πόντους κτλ.

Μοιάζει να έχει εξαφανισθεί.Σε διαφορετικούς υπολογιστές και με διαφορετικούς browsers.

Μόνον σε εμένα συμβαίνει;
Από εχθές έχει εξαφανιστεί και από εμένα. Φαντάζομαι ότι είναι γενικό το πρόβλημα και δεν εμφανίζεται σε όλα τα μέλη.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν είναι τεχνικό προβλημα, αφαιρέθηκε γιατί προσπαθώ να κάνω κάποιες αλλαγές στο design και ότι δεν είναι απαραίτητο κοιταω να το αφαιρέσω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.528
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom