Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

tatooine

Member
Μηνύματα
1.478
Likes
5.444
Σορρυ τι εννοεις; Μπορω με τον λογ. miles & bonus να εχω account και στην united;
Μπορείς να κοιτάξεις και στον ιστότοπο της γιουναιτεντ άλλα δεν δείχνει τα πραγματικά στοιχειά.
Στην δική σου περίπτωση δεν έχει επιστροφή από Κολόμπο με καμιά εταιρία.
Θέσεις μπορούν να ανοίξουν οποιαδήποτε στίμη ακόμα και την ήμερα της πτήσης.
Για να μην μείνεις χωρίς εισιτήρια μπορείς να κοιτάξεις από κοντινά αεροδρόμια όπως Σιγκαπούρη η Δελχί. Μπορείς να κάνεις αρκετούς συνδυασμούς.
 
Last edited:

panlek30

Member
Μηνύματα
1.560
Likes
4.017
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Μπορείς να κοιτάξεις και στον ιστότοπο της γιουναιτεντ άλλα δεν δείχνει τα πραγματικά στοιχειά.
Στην δική σου περίπτωση δεν έχει επιστροφή από Κολόμπο με καμιά εταιρία.
Θέσεις μπορούν να ανοίξουν οποιαδήποτε στίμη ακόμα και την ήμερα της πτήσης.
Για να μην μείνεις χωρίς εισιτήρια μπορείς να κοιτάξεις από κοντινά αεροδρόμια όπως Σιγκαπούρη η Δελχί. Μπορείς να κάνεις αρκετούς συνδυασμούς.
Σ ευχαριστω. Ναι απο Σιγκαπουρη θα μπορουσα και με σχεδον καθολου φορους το ξερω. Απλα υπαρχει συγκεκριμενος λογος που θελω να πεταξω απο Κολομπο. Δε θα κλεισω τιποτα για την ωρα κ βλεπουμε. Το πολυ πολυ να τα κλεισω κανονικα. Απλα μου κανει λιγο περιεργο που δεν υπαρχει για καμια ημερομηνια.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.478
Likes
5.444
Σ ευχαριστω. Ναι απο Σιγκαπουρη θα μπορουσα και με σχεδον καθολου φορους το ξερω. Απλα υπαρχει συγκεκριμενος λογος που θελω να πεταξω απο Κολομπο. Δε θα κλεισω τιποτα για την ωρα κ βλεπουμε. Το πολυ πολυ να τα κλεισω κανονικα. Απλα μου κανει λιγο περιεργο που δεν υπαρχει για καμια ημερομηνια.
Είναι αξιοσημείωτο που υπάρχουν διαθέσιμες πτήσεις στο πήγαινε και μάλιστα μπίζνες με τους Τούρκους. Τις έχουν κόψει παντελώς από παντού. Κολόμπο μονό Τούρκοι Κινέζοι Ινδοί και Συγκαπουριανοί πετάνε από την συμμαχία. Τσεκαρισμένο.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.081
Likes
2.495
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Σ ευχαριστω. Ναι απο Σιγκαπουρη θα μπορουσα και με σχεδον καθολου φορους το ξερω. Απλα υπαρχει συγκεκριμενος λογος που θελω να πεταξω απο Κολομπο. Δε θα κλεισω τιποτα για την ωρα κ βλεπουμε. Το πολυ πολυ να τα κλεισω κανονικα. Απλα μου κανει λιγο περιεργο που δεν υπαρχει για καμια ημερομηνια.
Δε ξέρω πως ψάχνεις, αλλά δοκίμασε 1) να ψάξεις ξεχωριστά το κάθε σκέλος, 2) αν δε βρίσκεις στην επιστροφή με ανταπόκριση με τελικό προορισμό Ελλάδα, δοκίμασε μήπως βρεις προς κάποια άλλη Ευρωπαϊκή πόλη και μετά βλέπεις πως θαρθεις Ελλάδα... Αν και ο Αύγουστος είναι high season στην Ευρώπη γενικά και ειδικά Ελλάδα, λίγο δύσκολο να βρεις πτήσεις με μίλια τότε, ειδικά αν ψάχνεις business
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.560
Likes
4.017
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Δε ξέρω πως ψάχνεις, αλλά δοκίμασε 1) να ψάξεις ξεχωριστά το κάθε σκέλος, 2) αν δε βρίσκεις στην επιστροφή με ανταπόκριση με τελικό προορισμό Ελλάδα, δοκίμασε μήπως βρεις προς κάποια άλλη Ευρωπαϊκή πόλη και μετά βλέπεις πως θαρθεις Ελλάδα... Αν και ο Αύγουστος είναι high season στην Ευρώπη γενικά και ειδικά Ελλάδα, λίγο δύσκολο να βρεις πτήσεις με μίλια τότε, ειδικά αν ψάχνεις business
1. Ναι κ ξεχωριστα κοιταω
2. Δεν ψαχνω business
3. Υπαρχει παρεα που δεν πεταει με μιλια κ δεν θελω να πεταξουμε χωριστα. Αλλιως θα μπορουσα και μεσω Σιγκαπουρης να πεταξω. Μεσω Ευρωπης δεν εχει τπτ.
Σ' ευχαριστω
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ειπα κι εγω να ψαξω πτησεις της λουφτχανσα που δινει σε κοντινες μερες ακομη και first class εισητηρια, βρηκα καποια, εψαξα την πτηση στην λουφτχανσα και δεν υπαρχει σε αεροπλανο Α340-300 θεσεις first, μιλησα με aegean και είπαν οτι δεν τις βλεπουν αυτες τις θεσεις παρα μονο μεχρι bussiness, μαλιστα ειπαν οτι συνηθως αυτοι βλέπουν παραπανω θεσεις και ποτε δεν ετυχε να βλέπουμε εμεις θεσεις σε πτησεις που δεν υπαρχουν.... δεν ηταν μονο μια πτηση ειχε και άλλες με αλλους τυπους αεροπλανων που εχουν πρωτη θεση , γνωριζει κάποιος κατι?
 

Manos46

Member
Μηνύματα
598
Likes
2.515
Ταξίδι-Όνειρο
???
ειπα κι εγω να ψαξω πτησεις της λουφτχανσα που δινει σε κοντινες μερες ακομη και first class εισητηρια, βρηκα καποια, εψαξα την πτηση στην λουφτχανσα και δεν υπαρχει σε αεροπλανο Α340-300 θεσεις first, μιλησα με aegean και είπαν οτι δεν τις βλεπουν αυτες τις θεσεις παρα μονο μεχρι bussiness, μαλιστα ειπαν οτι συνηθως αυτοι βλέπουν παραπανω θεσεις και ποτε δεν ετυχε να βλέπουμε εμεις θεσεις σε πτησεις που δεν υπαρχουν.... δεν ηταν μονο μια πτηση ειχε και άλλες με αλλους τυπους αεροπλανων που εχουν πρωτη θεση , γνωριζει κάποιος κατι?
Για να καταλάβω , ψάχνεις συγκεκριμένα πτήσεις με το Α340; Σε first class?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.785
Likes
1.114
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
καλησπέρα όχι προσπαθω να καταλαβω γαιτί δινει διαθεσιμες θεσεις first που δεν υπαρχουν
 

nikoponis

Member
Μηνύματα
12
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Καλημερα σε ολους. Να ρωτησω αν γνωριζει κανενας, γιατι με την Aegean δεν έχω βγαλει ακρη. Σε business καπου αναφερει οτι δικαιούται ο καθένας 2 αποσκευές . Όμως στην κράτηση, δε βλέπω και τέτοιο. Τι ισχυει τελικα?
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.478
Likes
5.444
Καλημερα σε ολους. Να ρωτησω αν γνωριζει κανενας, γιατι με την Aegean δεν έχω βγαλει ακρη. Σε business καπου αναφερει οτι δικαιούται ο καθένας 2 αποσκευές . Όμως στην κράτηση, δε βλέπω και τέτοιο. Τι ισχυει τελικα?
2Χ32 στη στοίβα.
https://el.aegeanair.com/travel-inf...fories-aposkevon/epitrepomena-oria-aposkevon/
1Χ13 στη καμπίνα + προσωπικό αντικείμενο.
https://el.aegeanair.com/travel-info/travelling-with-aegean/plirofories-aposkevon/xeiraposkeves/
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.425
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom