Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.133
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πόσα είναι τα εισιτήρια;Τέσσερα;
2. Η Aegean εδώ και λίγα χρόνια εκδίδει τα μετ' επιστροφής με ένα εισιτήριο και ένα κουπόνι.

Off topic για τα εισιτήρια μετ' επιστροφής: Με την Aegean, αν κάνετε κάτι που αναιρεί το flexibility σε ένα σκέλος, το αναίρεσε σε όλα. Ο μόνος λόγος να κλείσετε μετ' επιστροφής είναι να αποφύγετε τα διπλά ακυρωτικά σε περίπτωση που ακυρώσετε όλα τα σκέλη. Επειδή αυτό μου συμβαίνει από πολύ σπάνια ως ποτέ, εγώ ΠΑΝΤΑ πλέον κλείνω χωριστά εισιτήρια one-way αν θέλω flexibility.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.560
Likes
4.019
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
2. Η Aegean εδώ και λίγα χρόνια εκδίδει τα μετ' επιστροφής με ένα εισιτήριο και ένα κουπόνι.

Off topic για τα εισιτήρια μετ' επιστροφής: Με την Aegean, αν κάνετε κάτι που αναιρεί το flexibility σε ένα σκέλος, το αναίρεσε σε όλα. Ο μόνος λόγος να κλείσετε μετ' επιστροφής είναι να αποφύγετε τα διπλά ακυρωτικά σε περίπτωση που ακυρώσετε όλα τα σκέλη. Επειδή αυτό μου συμβαίνει από πολύ σπάνια ως ποτέ, εγώ ΠΑΝΤΑ πλέον κλείνω χωριστά εισιτήρια one-way αν θέλω flexibility.
Συμφωνω γενικα αλλα στην περιπτωση μου θελω να κλεισω ενα ταξιδι στο Ντουμπάι τον Μαρτη αλλα δεν ειμαι κ σιγουρος αν θα μου βγει τελικα οικονομικα καθως Χριστουγεννα κ Αυγουστο εχω αλλα ταξιδια κ θα φυγουν αρκετα... Απριλη δε μπορω να ταξιδεψω σιγουρα. Μεταξυ Μάη και Ιουλιου δε θελω να παω λογω ζεστης. Απο Οκτωβρη δεν ξερω καν αν θα υπαρχει το δρομολογιο καθως τωρα το εβαλε η aegean και δεν ξερω για ποσο θα κρατησει. Οποτε πιθανα ή θα παω τον Μαρτη ή θα πρεπει να τα ακυρωσω. Το να τα κλεισω μεμονωμενα για flexibility δε μου βγαζει νοημα.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.560
Likes
4.019
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Συμφωνω γενικα αλλα στην περιπτωση μου θελω να κλεισω ενα ταξιδι στο Ντουμπάι τον Μαρτη αλλα δεν ειμαι κ σιγουρος αν θα μου βγει τελικα οικονομικα καθως Χριστουγεννα κ Αυγουστο εχω αλλα ταξιδια κ θα φυγουν αρκετα... Απριλη δε μπορω να ταξιδεψω σιγουρα. Μεταξυ Μάη και Ιουλιου δε θελω να παω λογω ζεστης. Απο Οκτωβρη δεν ξερω καν αν θα υπαρχει το δρομολογιο καθως τωρα το εβαλε η aegean και δεν ξερω για ποσο θα κρατησει. Οποτε πιθανα ή θα παω τον Μαρτη ή θα πρεπει να τα ακυρωσω. Το να τα κλεισω μεμονωμενα για flexibility δε μου βγαζει νοημα.
Τα κλεισα κ βλεπουμε. 140€ φοροι κ 64.000 για 2 ατομα πανελα. Not bad...
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.489
Likes
5.468
To λινκ https : // www. a egean runner spotting. gr/
δεν λειτουργεί πλέον, παραπέμπει στην αρχική σελίδα της Αιγαίου.
Εκτος και αν το ενεργοποιήσουν την ήμερα του μαραθωνίου ξανά.
Είναι που δεν διαβάζουν το φόρουμ.
 
Last edited:

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Το link δούλευε καναδυό βδομάδες πριν το μαραθώνιο γιατί το είχα τσεκάρει (φυσικά έλεγε ότι η προωθητική ενέργεια έχει λήξει).
 

nick07

Member
Μηνύματα
308
Likes
576
Δεν γνωρίζω. Αλλα αν άνοιξε το λινκ τοτε ειναι όλα ΟΚ.
Το λινκ για την Κύπρο σε λίγες μέρες αν κάποιος δει κάτι εκεί.
Η AEGEAN «πετάει» και φέτος στον Radisson Blu Διεθνή Μαραθώνιο Λάρνακας
Τις προηγουμενες χρονιες που επισης ηταν μεγαλος χορηγος στο μαραθωνιο Λαρνακας δεν μοιραζε μιλια μεσω ιντερνετ. Ειχε διαφορα μικροπαιχνιδακια στο φυσικο τους περιπτερο που οι συμμετεχοντες κερδιζαν μιλια. Ο μαραθωνιος της Λαρνακας εχει πολυ λιγοτερους συμμετεχοντες απο αυτον της Αθηνας οποτε τετοιου ειδους πιο προσωποιημενα παιχνιδια ειναι πιο ευκολο να διεξαχθουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.711
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom