ΗΠΑ Πρόταση γάμου στη Νέα Υόρκη!

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Και τι ρόλο βαράει ο γαμπρός ρε Κλεο; Θα είναι εκεί να την καθοδηγήσει στο να μην το καταπιει !!
 

papi

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
Βρε συ Βιγκιλιτσα δεν τη σκεφτεσαι την κοπελα ?Να καταπιει κατα λαθος την κοτρωνα κ να τρεχουν οι ανθρωποι νυχτιατικα?:D

εγω θα ελεγα να το βαλει ΠΑΝΩ στο κεκακι.
ανεξαρτητα από το πώς...Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗΗΗ!!!!:clap::clap:

ΥΓ.δεν εχω παει και δεν μπορω να βοηθησω :oops:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.150
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πώς φτιάχνεις ένα χειροποίητο δαχτυλίδι;;:shock:
Πας σε μια σχολη αργυροχρυσοχοιας και μαθαινεις. Ελα πως κανεις ετσι για 2-3 χρονακια;



αν θες να κάνεις κάτι ξεχωριστό, κάνεις κάτι ξεχωριστό. Που θα το θυμάται και θα το λέει μια ζωή!
Γιατι ρε Αντωνη, αμα κανει κατι απλο θα το ξεχασει; Ωραιος γαμος!

Προταση νουμερο2:

Την κρατουσα για μενα αλλα χαλαλι. Της φορας το δαχτυλιδι την ωρα που κοιμαται. Οταν ξυπνησει ρωταει: "Τι ειναι αυτο;" (ή κατι σχετικο) κι απαντας: "Τιποτα μωρο μου, το δαχτυλιδι που θα σου εκανα προταση γαμου βιαζονταν να μπει στο δαχτυλο σου... τι λες με παντρευεσαι;"

Αν πει το ναι εχει καλως... αν πει "δωσε μου χρονο να το σκεφτω..." και τετοιες μαλακιες, της λες: " Ελα ρε μωρο, δωσε μια απαντηση γιατι βιαζονται κι αλλα πραγματα να μπουν μεσα σου..." και κλεινεις το ματι.
 

papi

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
Πας σε μια σχολη αργυροχρυσοχοιας και μαθαινεις. Ελα πως κανεις ετσι για 2-3 χρονακια;





Γιατι ρε Αντωνη, αμα κανει κατι απλο θα το ξεχασει; Ωραιος γαμος!

Προταση νουμερο2:

Την κρατουσα για μενα αλλα χαλαλι. Της φορας το δαχτυλιδι την ωρα που κοιμαται. Οταν ξυπνησει ρωταει: "Τι ειναι αυτο;" (ή κατι σχετικο) κι απαντας: "Τιποτα μωρο μου, το δαχτυλιδι που θα σου εκανα προταση γαμου βιαζονταν να μπει στο δαχτυλο σου... τι λες με παντρευεσαι;"

διαβαζοντας μέχρι εδω..είπα ΑΧΧΧΧΧ ΤΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!
ΚΑΙ ΜΕΤΑ....
Αν πει το ναι εχει καλως... αν πει "δωσε μου χρονο να το σκεφτω..." και τετοιες μαλακιες, της λες: " Ελα ρε μωρο, δωσε μια απαντηση γιατι βιαζονται κι αλλα πραγματα να μπουν μεσα σου..." και κλεινεις το ματι.
παντως ήταν πετυχημένοοοοοοοοοοοοοοοο:haha::haha:
 
Last edited by a moderator:

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.532
Likes
8.111
Πας σε μια σχολη αργυροχρυσοχοιας και μαθαινεις. Ελα πως κανεις ετσι για 2-3 χρονακια;





Γιατι ρε Αντωνη, αμα κανει κατι απλο θα το ξεχασει; Ωραιος γαμος!

Προταση νουμερο2:

Την κρατουσα για μενα αλλα χαλαλι. Της φορας το δαχτυλιδι την ωρα που κοιμαται. Οταν ξυπνησει ρωταει: "Τι ειναι αυτο;" (ή κατι σχετικο) κι απαντας: "Τιποτα μωρο μου, το δαχτυλιδι που θα σου εκανα προταση γαμου βιαζονταν να μπει στο δαχτυλο σου... τι λες με παντρευεσαι;"

Αν πει το ναι εχει καλως... αν πει "δωσε μου χρονο να το σκεφτω..." και τετοιες μαλακιες, της λες: " Ελα ρε μωρο, δωσε μια απαντηση γιατι βιαζονται κι αλλα πραγματα να μπουν μεσα σου..." και κλεινεις το ματι.
Το "ευχαριστώ" μπήκε κατα λάθος! :shock:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αν πει το ναι εχει καλως... αν πει "δωσε μου χρονο να το σκεφτω..." και τετοιες μαλακιες, της λες: " Ελα ρε μωρο, δωσε μια απαντηση γιατι βιαζονται κι αλλα πραγματα να μπουν μεσα σου..." και κλεινεις το ματι.
Δηλαδή αν πει το ναι...από το άλλο δεν έχει; :haha:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Γιατι ρε Αντωνη, αμα κανει κατι απλο θα το ξεχασει; Ωραιος γαμος!
Δεν είπα ότι θα κάνει κάτι ξεχωριστό για να μην το ξεχάσει. Αν νομίζει ότι της αξίζει κάτι ξεχωριστό, έτσι πρέπει να γίνει....

Αν είναι κάτι κοινότυπο, ίσως πάλι θα ήταν καλύτερο να το ξεχάσει........ :roll:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Αν είναι κάτι κοινότυπο, ίσως πάλι θα ήταν καλύτερο να το ξεχάσει........ :roll:
Θα διαφωνήσω, δηλαδή όλες οι προτάσεις που έγιναν χωρίς τυμπανοκρουσίες δεν άξιζαν τον κόπο?
Κάποιοι δεν κάνουν καν πρόταση, είναι πολλά χρόνια μαζί ως ζευγάρι και είναι κάτι σαν φυσική κατάληξη!
Αλλά εντάξει για μένα μια ειδική περίσταση την θέλει το όλο θέμα! Αναλόγως ποιο είναι το θέμα για τον καθένα!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.150
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Θα διαφωνήσω, δηλαδή όλες οι προτάσεις που έγιναν χωρίς τυμπανοκρουσίες δεν άξιζαν τον κόπο?
Βρε παιδιά άλλο το αποτέλεσμα και άλλο το θέμα της πρότασης καθαυτού, μην τα ισοπεδώνουμε!

Εννοείται ότι το 'ναι' δε προϋποθέτει χολιγουντιανά σκηνικά. Όπου και να το πείς, αν θέλουν να παντρευτούν ναι θα πει/πουν.

Άλλο είναι το θέμα της πρότασης όμως ως ξεχωριστό κεφάλαιο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.486
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom