Τσεχική Δημοκρατία Πτήσεις για Πράγα;

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
σκέψου ότι εγώ δε έχω ποια να γυρίσω απευθείας ελλάδα, πάρα μόνο με τράνζιτ. Μακάρι να είχα έστω και 3 μέρες την εβδομάδα πτήση Πολωνία - Αθήνα
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
ganlayer εχεις απολυτο δικιο..ειναι ξεφτιλα!!μα και εγω στην αρχη ελεγα για λονδινο.αλλα λεω 3 μερες τι να πρωτοδω?και ειπα ετσι για πραγα!αλλα εκει που εφτασα στο σημειο να κλεισω ειδα οτι δεν παει καμμια κατευθειαν.δεν εχω ορεξη να κανω 7ωρες να παω πραγα..εφαγα την απολυτη ξενερα και ειμαι κομπλε.το ανακοινωσα και στην δικια μου και φαγαμε το αγγουρι ομορφα..
δεν οργανωνονται ετσι τα ταξιδια! εφ'όσον εχεις τοσο περιορισμενο προγραμμα επρεπε να το ειχες ψαξει περισσοτερο. Γιατι δεν πας Λονδινο τότε?
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
σκέψου ότι εγώ δε έχω ποια να γυρίσω απευθείας ελλάδα, πάρα μόνο με τράνζιτ. Μακάρι να είχα έστω και 3 μέρες την εβδομάδα πτήση Πολωνία - Αθήνα

Σταμάτησε και η LOT...................!:shock:
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Νιώθω λες και ήμουν στο ψυγείο χρόνια και τώρα με ξεπάγωσαν και με επανέφεραν στην πραγματικότητα.

Νιώθω λες και ήμουν στο ψυγείο χρόνια και τώρα με ξεπάγωσαν και με επανέφεραν στην πραγματικότητα.
Διάβασα οτι ανέστηλαν το δρομολογιο μέχρι τον Μαρτιο. Από Απρίλη θα πετας κανονικά
 

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...

carouzos

Member
Μηνύματα
218
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Γιατι πρωταρχικος μου στοχος ηταν και ειναι η Πραγα..αλλα λογω της καταστασης των εταιρειων οι πτησεις ειναι ο,τι να ναι...
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Χαιρετε! Πιστεύετε οτι αξίζει η διαδρομή με το τρένο Βουδαπέστη- Πράγα;; Εννοώ βλέπει κανείς ωραία τοπία καθ'οδον; Γενικά δεν αντέχω πολλές ώρες μέσα σε τρένο ή λεωφορείο, ωστόσο για τις ημερομηνιες που ψάχνω, βρίσκω γύρω στα 700 ευρω τα 2 ατομα αεροπορικά κ γιαυτο σκέφτομαι να παμε απο Θεσνικη Βουδαπεστη με wizz κι απο κει να παρουμε το τρενο. Τι λετε;
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Χαιρετε! Πιστεύετε οτι αξίζει η διαδρομή με το τρένο Βουδαπέστη- Πράγα;; Εννοώ βλέπει κανείς ωραία τοπία καθ'οδον; Γενικά δεν αντέχω πολλές ώρες μέσα σε τρένο ή λεωφορείο, ωστόσο για τις ημερομηνιες που ψάχνω, βρίσκω γύρω στα 700 ευρω τα 2 ατομα αεροπορικά κ γιαυτο σκέφτομαι να παμε απο Θεσνικη Βουδαπεστη με wizz κι απο κει να παρουμε το τρενο. Τι λετε;
απο πού σου βγάζει τετοιες τιμές για Πραγα και για ποιες ημερομηνιες?
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
απο πού σου βγάζει τετοιες τιμές για Πραγα και για ποιες ημερομηνιες?
Στη σελιδα της aegean για 2 ατομα θεσνικη-πράγα... 689,92 ευρω, για την δευτερη βδομαδα του πασχα. Γενικα ψαχνω για αναχωρηση 4-6 μαιου κ επιστροφη το πολυ 12 μαιου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.527
Μέλη
38.943
Νεότερο μέλος
MelinaK

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom