Πτηση με την ryanair

kalos

Member
Μηνύματα
36
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Θελω να πεταξω με την ryanair απο την θεσσαλονικη για Μιλανο τον ιουνιο.Τη να περιμενω ως προς την πτηση? Το αεροδρομιο της αφιξης εκει ειναι τις πολης της Περγαμου 40 χιλ μακρυα.Πως θα παω στο μιλανο?με τι συγκοινωνια και ποσο συχνα εχει?παρακαλω για λιγη βοηθεια!!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Θελω να πεταξω με την ryanair απο την θεσσαλονικη για Μιλανο τον ιουνιο.Τη να περιμενω ως προς την πτηση? Το αεροδρομιο της αφιξης εκει ειναι τις πολης της Περγαμου 40 χιλ μακρυα.Πως θα παω στο μιλανο?με τι συγκοινωνια και ποσο συχνα εχει?παρακαλω για λιγη βοηθεια!!
Μπεργκαμο.... :)
η Πέργαμος είναι στα μικρασιατικά παράλια
για μετακίνηση μπορείς να googλαρεις το όνομα του αεροδρομίου και να δεις τι γράφει για μετακίνηση από και προς
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Θελω να πεταξω με την ryanair απο την θεσσαλονικη για Μιλανο τον ιουνιο.Τη να περιμενω ως προς την πτηση? Το αεροδρομιο της αφιξης εκει ειναι τις πολης της Περγαμου 40 χιλ μακρυα.Πως θα παω στο μιλανο?με τι συγκοινωνια και ποσο συχνα εχει?παρακαλω για λιγη βοηθεια!!
Δες αυτό..European destinations - Airport Transfer - Milan (Bergamo)

Το Milan - Orio Al Serio(Βergamo) είναι ένα από τα μεγαλύτερα αεροδρόμια στην Ιταλία. Το Μιλάνο απέχει 45 km από το αεροδρόμιο. :p
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Γιατί δεν πας με Easy Jet ;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.003
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Το Milan - Orio Al Serio(Βergamo) είναι ένα από τα μεγαλύτερα αεροδρόμια στην Ιταλία.
Δεν ξέρω αν είναι από τα μεγαλύτερα αεροδρόμια στην Ιταλία, είναι πάντως το 3ο και μικρότερο από τα 3 αεροδρόμια κοντά στο Μιλάνο....
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Δεν ξέρω αν είναι από τα μεγαλύτερα αεροδρόμια στην Ιταλία, είναι πάντως το 3ο και μικρότερο από τα 3 αεροδρόμια κοντά στο Μιλάνο....
Οφ τόπικ
Δίκιο έχεις..
Πρέπει να μελετήσει κανείς πολλά για να ξέρει λίγα...:rolleyes:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Οφ τόπικ
Δίκιο έχεις..
Πρέπει να μελετήσει κανείς πολλά για να ξέρει λίγα...:rolleyes:
Δε πειράζει , σοφός είναι αυτός που ξέρει χρήσιμα
όχι αυτός που ξέρει πολλά .
Πόσο μάλλον οι ξερόλες ;)
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία

Natassa.pla

Member
Μηνύματα
47
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικός
μελέτησε το παρακάτω λινκ
Aeroporto internazionale di Orio al Serio

αν έχεις χρόνο κάνε μια βόλτα στο Bergamo, είναι πανέμορφο, ανέβα στην παλιά πόλη, έχει καταπληκτική ατμόσφαιρα.
Για ότι αφορά την ryanair, είναι λίγο σπ@σ@ρχ.... κάθε 5 και λιγάκι βγαίνουν και πουλάνε πράγματα μέχρι και ξυστό πουλάνε στις πτήσεις (που παρεπιπτόντως δεν αγοράζει κανείς τίποτα)...
Ζυγίζουν την χειραποσκευή και την βάζουν στην θήκη για να δουν αν τηρούνται οι διαστάσεις... εννοείται δεν παίρνεις κάρτα επιβίβασης με αρ. θέσης, εεε....κατα τα άλλα καλά !
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Τι ξυστό ελληνικό ή ιρλανδικό?
 

Natassa.pla

Member
Μηνύματα
47
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικός
Τι ξυστό ελληνικό ή ιρλανδικό?
να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω αν ήταν ιρλανδικο ή δεν ξέρω τι...αλλά είχε πολύ πλάκα γιατί προσπάθούσα να κοιμηθώ και κάθε 5 λεπτά κάνανε μια ανακοίνωση ότι τώρα θα βγουν να πουλήσουν κάτι ...μέχρι και που είπαν, ότι τώρα θα βγάλουμε ένα νεο πρωτο πωριακό προιόν, ένα χάρτη της Πίζας .... τέλος πάντων έκεί που έλεγα ότι οκ τώρα μας τα έχουν πουλήσει ΄'ολα ακόμα και το πρωτοποριακό προιόν, θα μας αφήσουν να ησυχάσουμε ...αλλά τζακ ποτ!!! ξαναπιάνουν το μικρόφωνο και στο λειντις εντ τζέντλεμαν νάου .... γυρίζω και λέω στον άνδρα μου να δεις τώρα που θα βγάλουν και καμιά λοταρία και με το που ακούμε για το ξυστό μας έπιασε ένα νευρικό γέλιο που δεν μπορούσαμε να σταματήσουμε με τίποτα ....
δεν είναι και πολύ χαι εξπεκτέσιονς ...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.825
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom