Ολλανδία Πως παω φτηνα στο Αμστερνταμ?

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Η Lufthansa έχει πολύ καλές τιμές για χειμώνα (100 ευρώ για Γερμανία πχ), αλλά από άνοιξη και μετά πάει >200 δυστυχώς, καθώς ξέρει ότι θα έχει περισσότερη ζήτηση
 

ipanag

Member
Μηνύματα
316
Likes
151
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εγώ έβγαλα εισιτήρια με Alitalia με μία στάση στην Ρώμη και μου βγήκε 240 Ευρώ πάνε έλα, για περίοδο Πρωτοχρονιάς. Καθόλου άσχημα πιστέυω.
Όσο για την Alitalia εγώ θα το σκεφτόμουν πολύ, καθώς ακυρώνονται πολλές πτήσεις της και κανείς δε ξέρει τι θα γίνει μέχρι να την αναλάβει κάποιος άλλος.
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Χμμ δεν έχεις άδικο. Είναι λίγο ρίσκο. Όπως διάβασα οι πτήσεις που ακυρώνονται είναι αυτές που δεν έχουν πολύ κόσμο, και συμπτύσσονται με άλλες για λόγους οικονομίας. Οι πτήσεις που έχουν ακυρωθεί είναι αρκετές και ο κόσμος ενημερώνεται μόλις μια εβδομάδα νωρίτερα... Στο site βέβαια λέει ότι σε περίπτωση ακύρωσης έχεις επιλογή ή να πάρεις τα λεφτά σου πίσω ή να πας με εναλλακτικό τρόπο.. αν κατάλαβα καλα! Το μόνο καλό είναι οτι θα πάω κοντά στην Πρωτοχρονιά και λογικά θα είναι όλες γεμάτες οι πτήσεις...
 

mpoufos

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Εγώ έκλεισα για Αμστερνταμ 21-26 Ιανουαρίου με 191 ευρώ το άτομο με lufthansa μέσω φρανκφούρτης. Πιστεύω ότι είναι καλά. Υπάρχει κ φθηνότερο ΄μέσω μιλάνου- δεν θυμάμαι με ποια εταιρεία- αλλά στο πήγαινε έιχε διανυκτέρευση στο Μιλάνο οπότε η μία ή η άλλη έβγαινε. Τώρα ψάχνω για ξενοδοχείο -κάτι οικονομικό κ καλό. Αν έχει κάποιος καμιά ιδέα ας μου πει.
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Χμμ δεν έχεις άδικο. Είναι λίγο ρίσκο. Όπως διάβασα οι πτήσεις που ακυρώνονται είναι αυτές που δεν έχουν πολύ κόσμο, και συμπτύσσονται με άλλες για λόγους οικονομίας. Οι πτήσεις που έχουν ακυρωθεί είναι αρκετές και ο κόσμος ενημερώνεται μόλις μια εβδομάδα νωρίτερα... Στο site βέβαια λέει ότι σε περίπτωση ακύρωσης έχεις επιλογή ή να πάρεις τα λεφτά σου πίσω ή να πας με εναλλακτικό τρόπο.. αν κατάλαβα καλα! Το μόνο καλό είναι οτι θα πάω κοντά στην Πρωτοχρονιά και λογικά θα είναι όλες γεμάτες οι πτήσεις...

ναι παιδιά η alitalia ακυρώνει πτήσεις!!ετυχε προσωπικα σε μένα.θα πηγαινα βιέννη μέσω ρώμης τα χριστούγεννα και ακύρωσε τις πτήσεις!!ευτυχώς όμως ειδοποιήθηκα από 24 /10 και βρήκα άλλα εισητήρια με austrian την οποια την είχα αποριψει στην αρχή γιατι ήταν ακριβή.τα χρυσοπλήρωσα τελικά...γιατί είχα προετοιμασθεί ψυχολογικα να πάω βιέννη τις γιορτές, τώρα περιμένω την επιστροφή των χρημάτων που παίρνει περιπου 5-6 εβδομάδες.
 

sandynikolaou

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Μπορούμε να ψήσουμε την Easyjet να προσθέσει το Amsterdam στις απευθείας πτήσεις της. Στείλτε όλοι e-mail με το αίτημα να βάλουν απευθείας πτήση Αθήνα Amsterdam στο
[email protected]
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Μπορούμε να ψήσουμε την Easyjet να προσθέσει το Amsterdam στις απευθείας πτήσεις της. Στείλτε όλοι e-mail με το αίτημα να βάλουν απευθείας πτήση Αθήνα Amsterdam στο
[email protected]
Πως θα γίνει κάτι τέτοιο?
H EasyJet δεν έχει βάση ούτε στην Αθήνα ούτε στο Άμστερνταμ!

 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Αλήθεια...κι εγώ θα ήθελα να ήξερα...πως γίνεται αυτό; Όχι λόγω βάσης...αφού εξυπηρετεί κι άλλους προορισμούς που δεν έχει βάση, αλλά πως;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ε λέμε και καμιά σάχλα για να περνάει η ώρα... τι κάθεστε και ασχολείστε και το παίρνετε στα σοβαρά?

Κι εγώ μαζί με τον Madman θέλουμε να ανοίξει πτήσεις η Easy από Αθήνα για Μίνσκ και σκοπεύουμε να κάνουμε καθιστική διαμαρτηρία έξω από την Βουλή... ότι θέλει λέει ο καθένας, τζάμπα είναι...
 

zagga

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
τα φθηνοτερα αεροπορικα για αμστερνταμ που εχω βρει ειναι 137.25 ευρω πηγαινε ελα με την austria air με ενδιμεση σταση στη βιεννη για 50 λεπτα...:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.676
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom