Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

lilipoupoli

Member
Μηνύματα
50
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
βενετια
Ταξίδι-Όνειρο
παρισι
spiderman το δωμάτιο μου μας είπες να πάμε, για τα λεφτά του και τη θέση του πολύ καλό.σ ευχαριστώ πολύ που μας το προτεινες. η ιδιοκτήτρια ευγενέστατη, 5 λεπτά βατικανώ με τα πόδια, 2 λεπτά στάση μετρό ottaviano με τα πόδια πάλι. επίσης μπορείς να πας και κέντο με τα πόδια από το δωμάτιο, έτσι δεν βλέπεις και περισσότερα πράγματα.
Roma - Bed and Breakfast - RMBB31-32-33-34 - SAN PIETRO
 
Last edited by a moderator:

spiderman

Member
Μηνύματα
15
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
?
spiderman το δωμάτιο μου μας είπες να πάμε, για τα λεφτά του και τη θέση του πολύ καλό.σ ευχαριστώ πολύ που μας το προτεινες. η ιδιοκτήτρια ευγενέστατη, 5 λεπτά βατικανώ με τα πόδια, 2 λεπτά στάση μετρό ottaviano με τα πόδια πάλι. επίσης μπορείς να πας και κέντο με τα πόδια από το δωμάτιο, έτσι δεν βλέπεις και περισσότερα πράγματα.
Χαίρομαι που περάσατε καλά!!! :clap:
Κι εγώ όταν με το καλό ξαναπάω Ρώμη στο ίδιο θα μείνω (value for money).
 

Taxidiariko

Member
Μηνύματα
26
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι και πάλι!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε δεν έχω πάει!
εγώ έμενα otaviano μια σταση μετρό πιο μετά απ'ο lepanto είναι μετά το ποτάμι για βατικανό. θα πάρεις από το ciampino το shuttle bus κάνει 4 ευρώ το άτομο και περίπου μισή ώρα για termini. από εκεί πολύ εύκολα με 1 ευρώ το άτομο πέρνεις μετρό γραμμη Α για batistini. κατεβένεις σταση lepanto είναι το πολύ 10 λεπτα. το εψαξα πολύ το θέμα με τα λεωφορεια, πρέπει να με ακούσεις είναι η πιο καλή οικονομική και γρηγοροτερη λύση.

Αυτό σκεφτόμουν και γω να κάνω!!Τώρα που μου το λες και συ lilipoupoli εννοείται πως <<έκλεισε>>!!!:haha:
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.314
Likes
1.420
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Ναι γι'αυτό ακριβώς.Έκλεισα απο το booking επειδή το θεώρησα πιο σίγουρο τρόπο.Η περιοχή μια χαρά ήταν γενικά στη Ρώμη δε φοβήθηκα καθόλου οπότε..
αυτο ειναι καλυτερο; (57ευρω)
 

dimitris76

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα παιδιά. Νέος στο φόρουμ.
Χρειάζομαι βοήθεια νομίζω.
Φεύγω 14 Ιούνη για τριήμερο Ρώμη.
Μήπως έχετε άποψη για σχετικά οικονομική διαμονή;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλησπέρα παιδιά. Νέος στο φόρουμ.
Χρειάζομαι βοήθεια νομίζω.
Φεύγω 14 Ιούνη για τριήμερο Ρώμη.
Μήπως έχετε άποψη για σχετικά οικονομική διαμονή;
Πόσο οικονομική; πόσα λεφτά θες να δώσεις περίπου;
 

dimitris76

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ρώμη

Καλησπέρα.
Το κόστος του ξενοδοχείου Ρώμη θέλω να είναι μέχρι 80 ευρώ.
Το πρόβλημα μου είναι ότι δε δέχονται χρεωστικές ή προπληρωμένες καρτες για να κλείσω μέσω ιντερνετ..:(
Σ' αυτό πάνω έχει έχει κανένας καμία άποψη;
 

gwgoula

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
γεια σας παιδιά!!!!!!!είμαι νέο μέλος:)θέλω αυτό το καλοκαίρι να πάω διακοπές στην Ιταλία με το αγόρι μου....Μια φίλη πήγε τον μάιο για 3 μέρες κ πλήρωσε 70 ευρώ ......μου είπε ότι έκανε κράτηση με την rynair....μπήκα κ εγώ να δω αλλά μπερδεύτηκα εντελώς.....:( θέλω τη βοήθεια σας.....
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
καλημερα,γινε λιγο πιο κατατοπιστικη...απο που θες να πεταξεις,ποιες ημερομηνιες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.832
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom