Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

evie123

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
γεια σας παιδια

διαβασα πολλες ιστοριες και εχω λιγο μπερδευτει. τελικα ειναι επικιδυνη η περιοχη κοντα στο τερμνι; εχω κλεισει στο B&B oasis. εχει μεινει καποιος; εχω διαβασει καλες κριτικες και ηταν σχετικα οικονομικο. απλα με προβληματισε η περιοχη απο καποια σχολια, ενω καποιοι λενε οτι δεν υπαρχει προβλημα.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Πάντα οι περιοχές γύρω απο το σταθμό δεν είναι οι καλύτερες. Προσωπικά δεν γουστάρω την περιοχή χωρίς αυτό να σημαίνει πως είναι και επικίνδυνη, άλλωστε σε τέτοια μέρη υπάρχει αυξημένη αστυνόμευση. Κοινή λογική πάντως επιβάλλεται όπου και αν βρίσκεσαι.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Πριν ένα χρόνο στην περιοχή είδα να τριγυρνάει ένα μαύρο μάμπα!!!Οπότε τεράστιος κίνδυνος.

Πέρα από την πλάκα λοιπόν όπως έχει συζητηθεί 500 φορές ΔΕΝ υπάρχει κανένας κίνδυνος στην περιοχή.Μη φοβάσαι.

Διάβασε κι αυτά
Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια - Αποτελέσματα Αναζήτησης
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.961
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς

prod21

Member
Μηνύματα
39
Likes
8
Έχω μείνει σε δυο ξενοδοχεία κοντά στο Termini και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Σίγουρα θα μπορούσες να κλείσεις σε καλύτερη περιοχή βέβαια, αλλά και το Termini εντάξει είναι και βολεύει πολύ με τις συγκοινωνίες. Μη φοβάσαι, θα περάσεις υπέροχα στη Ρώμη. Τώρα για το B&B, μια χαρά φαίνεται από τα reviews, απλώς μου φαίνεται λίγο ακριβό στα 90 ευρώ το δίκλινο για το συγκεκριμένο.
 

lucia

Member
Μηνύματα
57
Likes
5
1. έτσι γράφει? πού το είδες?
2. γιατί κλείνεις μόνο για τις επόμενες 60 ημέρες.

It is possible to purchase up to a maximum of 10 admission tickets for each transaction, from 60 days before the date of the tour until 15 minutes before entering, according to the availability
Biglietteria Online dei Musei Vaticani / Ticket Office Online of the Vatican Museums

3. υπομονή.
1. Όντως έτσι γράφει (unavailable)
2. Οι ημερομηνίες που ψάχνει η marianna06 είναι εντός των 60 ημερών.
3. Να στείλει κανένα email ή μπα;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.296
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
2. Οι ημερομηνίες που ψάχνει η marianna06 είναι εντός των 60 ημερών.
3. Να στείλει κανένα email ή μπα;
2. χτες δεν ηταν 24/4? ψαχνει για 24/6. ακομα δεν ειναι 60 μερες πριν. μα επειτα δεν βλεπετε ότι όλος ο μηνας εχει κενες θεσεις? ειπαμε λιγο υπομονη. αλλιως ας κλεισει με οποιον ιδιωτη θελει και το αναλογο κόστος κ ρισκο.
3. ας στειλει. θα της απαντησουν να διαβασει travelstories.gr και δη Samion.:D
 

evie123

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
μάλιστα, σας ευχαριστώ πολύ παιδιά! ναι λίγο ακριβό (80 ευρω) αλλά δεν έβρισκα τίποτα πιο οικονομικό κοντά στο κέντρο!
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.013
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom