Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
μια και δηλώνουμε ολοι εδώ...κι εγω 13-17. κατι μου λεει ότι θα παμε με διαφορετικες εταιρειες όμως...
Ήηηη δεν το πιστεύω Aegean ? Από Αθήνα 16.30 κ επιστροφή 11:00 θα συναντηθούμε ?:lol:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.666
Likes
12.520
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Το θέμα έχει τίτλο "Ταξίδι στη Ρώμη - Ερωτήσεις". Παρακαλώ μην αποκλίνετε από αυτόν στα μηνύματά σας.
 

drakosofi

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
καλησπερα σε ολους.θα ηθελα κι εγω με τη σειρα μου να κανω μερικες ερωτησεις.πριν λιγο εκλεισα με rayn για ρωμη και ειμαι πολυ χαρουμενη.μολις ξεκινησα να ψαχνω για ξενοδοχειο και τα εχω βρει σκουρα.........λοιπον θα ηθελα την γνωμη σας.τι μου προτεινετε;θα ταξιδεψω 31/10/2015 μ3 4/11/2015 και το μπατζετ που διαθετω ειναι 200-250 ευρω για 2κλινο αν γινεται με πρωινο.περιμενω με αγωνια τις προτασεις σας.επισης ποια περιοχη βολευει πιο πολυ για να τα περπατησουμε ολα;;;;εχω μεγαλες προσδοκιες για αυτο το ταξιδι!!!!
 

ulini

Member
Μηνύματα
57
Likes
20
καλησπερα σε ολους.θα ηθελα κι εγω με τη σειρα μου να κανω μερικες ερωτησεις.πριν λιγο εκλεισα με rayn για ρωμη και ειμαι πολυ χαρουμενη.μολις ξεκινησα να ψαχνω για ξενοδοχειο και τα εχω βρει σκουρα.........λοιπον θα ηθελα την γνωμη σας.τι μου προτεινετε;θα ταξιδεψω 31/10/2015 μ3 4/11/2015 και το μπατζετ που διαθετω ειναι 200-250 ευρω για 2κλινο αν γινεται με πρωινο.περιμενω με αγωνια τις προτασεις σας.επισης ποια περιοχη βολευει πιο πολυ για να τα περπατησουμε ολα;;;;εχω μεγαλες προσδοκιες για αυτο το ταξιδι!!!!
Για 5 βράδια θες να βρεις ξενοδοχείο με 200-250 ευρώ,πρωινό και κοντά στο κέντρο ; Το βρίσκω λίγο δύσκολο. Μέσα στο forum αν ψάξεις προτείνουν και ξενοδοχεία και γενικά περιοχές . Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις κοντά στο Termini και να φτιάξεις μια λίστα για να σου απαντήσουμε. Στο booking.com μπορείς να κάνεις αναζήτηση και με τιμή και με περιοχή.
 

drakosofi

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Για 5 βράδια θες να βρεις ξενοδοχείο με 200-250 ευρώ,πρωινό και κοντά στο κέντρο ; Το βρίσκω λίγο δύσκολο. Μέσα στο forum αν ψάξεις προτείνουν και ξενοδοχεία και γενικά περιοχές . Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις κοντά στο Termini και να φτιάξεις μια λίστα για να σου απαντήσουμε. Στο booking.com μπορείς να κάνεις αναζήτηση και μ
Για 5 βράδια θες να βρεις ξενοδοχείο με 200-250 ευρώ,πρωινό και κοντά στο κέντρο ; Το βρίσκω λίγο δύσκολο. Μέσα στο forum αν ψάξεις προτείνουν και ξενοδοχεία και γενικά περιοχές . Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις κοντά στο Termini και να φτιάξεις μια λίστα για να σου απαντήσουμε. Στο booking.com μπορείς να κάνεις αναζήτηση και με τιμή και με περιοχή.
λαθος μου.4 βραδια στις 4 του μηνα αναχωρω.εχω δει καποια αλλα δεν μπορω να τα αξιολογησω.ριξε αν μπορεις μια ματια........ευχαριστω!!!!
Inncentral Guesthouse
Art And Relax Suites
Coulourate Room
Hotel Aniene
Villa Lanusei

 

ulini

Member
Μηνύματα
57
Likes
20
Το hotels.com είναι μια αξιόπιστο απλά εμένα μερικές φορές όταν πήγα να κάνω κράτηση μου έβγαζε άλλη τιμή.
Ξεκινάω με τα πρώτα που έγραψες
Inncentral Guesthouse : Κοντά σε μέτρο και αξιοπρεπές
Art And Relax Suites : Και αυτό κοντά σε μετρό και ειδικά στο Termini που είναι ο κεντρικός και συνδέει όλες τις γραμμές. Ωραίο ξενοδοχείο .
Coulourate Room: Δεν κατάλαβα καν που είναι σαν περιοχή (πολύ μακριά)
Hotel Aniene: Πολύ κοντά στο μετρό και φαίνεται πολύ κάλο.
Villa Lanusei : Το απορρίπτω λόγω τοποθεσίας
Porta Pia Rooms: Μακριά από το μετρό και αυτό το απορρίπτω
Via Cesena B&B: Κοντά σε στάση μετρό και ωραίο.
Σου προτείνω να περιοριστείς σε αυτά που είναι κοντά σε στάση μετρό γιατί θα χρησιμοποιείς συνέχεια. Στη συνέχεια δες και φωτογραφίες και σχόλια που υπάρχουν σε booking και tripadvisor. Και ίσως να θυσιάσεις το πρωινό στο ξενοδοχείο αφού θες κάτι οικονομικό, Συνήθως σε αυτά τα ξενοδοχεία το πρωινό είναι μέτριο.
Ελπίζω να σε βοήθησα κάπως.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.284
Μηνύματα
886.626
Μέλη
38.954
Νεότερο μέλος
panatsitsi123

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom