Ρώμη με 99Ε και Αλιτάλια...

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
22-23/3/2010 Ρώμη με Αιγαίου, 187.00 Ευρουλάκια τα δυό μας, και άσε τους άλλους να ψάχνονται baby :bleh::bleh::bleh:
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
κλεισε και αν δεν πετάξεις η χασεις την βαλίτσα σου ..θαυμα θα ειναι


Αυτο ξαναπεστο! Ειπα κ εγω δεν μου την εχασαν αυτη τη φορα αλλα στην επιστροφη μου τσακισαν ολα τα φερμουαρ, αχρηστη μου την κανανε!
ακομη κλαιω τα 250 που εδωσα για να την παρω.. :klaps:
Δεν παιζονται παντως οι ατιμοι, μιλαμε για πολυ ατζαμηδες!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.414
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
κλεισε και αν δεν πετάξεις η χασεις την βαλίτσα σου ..θαυμα θα ειναι


Αυτο ξαναπεστο! Ειπα κ εγω δεν μου την εχασαν αυτη τη φορα αλλα στην επιστροφη μου τσακισαν ολα τα φερμουαρ, αχρηστη μου την κανανε!
ακομη κλαιω τα 250 που εδωσα για να την παρω..
Δεν παιζονται παντως οι ατιμοι, μιλαμε για πολυ ατζαμηδες!
το ποστ σου είναι φυσικά άσχετο με το θέμα και το μόνο που κάνει είναι να μπερδεύει τα νέα μέλη όπως είδες πιο πάνω..
αν και υπάρχει θέμα με Αλιτάλια και αποσκευές δεν καταλαβαίνω γιατί το αναφέρεις εδώ στις προσφορές. πάντως θα ήταν πιο χρησιμο να μας πεις τις ενέργειες του customer relations που φανταζομαι ότι απευθύνθηκες. γιατί η Αλιτάλια έχει, δεν είναι πειρατική όπως οι "χτεσινές" εταιρείες.
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Tη λαβη την εδωσε ο Χρηστος, samion..

Ομολογω οτι δεν τολμησα καν να απευθυνθω στο αρμοδιο τμημα της εταιρειας,
θεωρωντας οτι ειναι ματαιος κοπος (ασε που ακομα θρηνω τη βαλιτσουλα μου)..
Με συμβουλευεις να το κανω?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.414
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Tη λαβη την εδωσε ο Χρηστος, samion..

Ομολογω οτι δεν τολμησα καν να απευθυνθω στο αρμοδιο τμημα της εταιρειας,
θεωρωντας οτι ειναι ματαιος κοπος (ασε που ακομα θρηνω τη βαλιτσουλα μου)..
Με συμβουλευεις να το κανω?
οκ αλλα αλλο το χιουμορ άλλο η αναφορά γεγονότων που πραγματικά μπερδεύουν όπως είδες πιο πάνω.
φυσικά και έπρεπε να το αναφερεις αμέσως στο αρμόδιο τμήμα
Ζημία ή απώλεια αποσκευής | Alitalia
που παίρνει τα εύσημα κάθε χρόνο για την εξαιρετική λειτουργία του. εδώ απαντά ακόμα και σε κάποιους που νόμιζαν ότι θα πήγαιναν υπεραντλαντικό business με 60Ε και ζητούν και τα ρέστα..αντί να τους ξαποστείλει..
όνομα και μη χωριό..:haha:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.922
φυσικά και έπρεπε να το αναφερεις αμέσως στο αρμόδιο τμήμα
Ζημία ή απώλεια αποσκευής | Alitalia
που παίρνει τα εύσημα κάθε χρόνο για την εξαιρετική λειτουργία του. εδώ απαντά ακόμα και σε κάποιους που νόμιζαν ότι θα πήγαιναν υπεραντλαντικό business με 60Ε και ζητούν και τα ρέστα..αντί να τους ξαποστείλει..
όνομα και μη χωριό..:haha:
Ρε ακατανόμαστε ώρες ώρες μου θυμίζεις τον Christian... ενα πράμα διαλύεται το σύμπαν κι εσύ στον κόσμο σου...

Ποιά εύσημα και ποιά εξαιρετική λειτουργία του ρε συ... ποιό εύκολα σου πέφτει το lotto παρά κάνεις ταξίδι χωρίς προβλήματα με την Αλιταρία...

Οι τύποι είναι τραγικοί... δεν ξέρουν τι πουλάνε και σε τι τιμές το πουλάνε, η μη καθυστέρηση είναι είδηση, συρίκνωσαν ακόμη και το διαβόητο alisnac, η φάση με το χάσιμο της βαλίτσας διδάσκετε στις άλλες εταιρίες σε σεμινάρια προς αποφυγήν... η κατάντια τους δεν έχει τελειωμό...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.414
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ρε ακατανόμαστε ώρες ώρες μου θυμίζεις τον Christian... ενα πράμα διαλύεται το σύμπαν κι εσύ στον κόσμο σου...
Ποιά εύσημα και ποιά εξαιρετική λειτουργία του ρε συ... ποιό εύκολα σου πέφτει το lotto παρά κάνεις ταξίδι χωρίς προβλήματα με την Αλιταρία...
Οι τύποι είναι τραγικοί... δεν ξέρουν τι πουλάνε και σε τι τιμές το πουλάνε, η μη καθυστέρηση είναι είδηση, συρίκνωσαν ακόμη και το διαβόητο alisnac, η φάση με το χάσιμο της βαλίτσας διδάσκετε στις άλλες εταιρίες σε σεμινάρια προς αποφυγήν... η κατάντια τους δεν έχει τελειωμό...
ξέρουν πολύ καλά τι πουλάνε. οι προσφορές της ΑΖ είναι πάντα προσφορές με πολλές πολλές θέσεις και όχι πειρατικές που διαρκούν κανα δυό 24ωρα..όποιος θέλει το επιβεβαιώνει άμεσα.
κατανοώ την πίκρα σου για το χαμένο "εισιτήριο" business που σίγουρα λιγουρευόσουν κι εσύ κι ο taver..δεν ταξιδεύει εξάλλου κάθε μέρα business με την ΑΖ ο καθένας μας..θα σου ξαναδοθεί η ευκαιρία στο μέλλον να έχεις τη μεγάλη τύχη να πας ΝΥ με ΑΖ στη magnifica όπως αρμόζει σε ένα Traveller...
ως τότε απόλαυσε οπτικά το μενού αυτού του μήνα που είναι αφιερωμένο στο αγαπημένο σου Veneto..
http://www.alitalia.com/GR_EL/Images/MENU_Andata_tcm34-36978.pdf
οι υπόλοιποι ευρωπαίοι έχουν πολλά πολλά χρόνια μπροστά τους να φτάσουν τα μενού της ΑΖ. να μη μιλήσω για ισπανικές, ολλανδικές, αμερικανικές..
θα ξαναπώ πάλι εδώ ότι ουδέποτε στις 10-20 πτήσεις που κάνω το χρόνο με ΑΖ είχα το παραμικρο πρόβλημα. τη μόνη βαλίτσα που έχω χάσει ποτέ, την έχασε η ΒΑ...
όποιος έχει εποικωνήσει δε με τα customer relations των ανταγωνιστών τύπου Αιγαίου, ΟΑ, εύκολη ξέρει τη διαφορα με αυτό της ΑΖ. ειδικά του ελληνικού γραφείου. είναι άδικο να μην αναγνωρίζεται η προσπάθειά τους.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Κι εμένα το ίδιο...Υπομονή!!

δεν χρειάζεται υπομονή !!!!!!
απλα καταλαβαν οτι εκαναν λάθος και έκλεισαν τον γενικό των προσφορών :haha::haha:

ασε που θα περιμενουν και τα νεα απο την Α3 και την ΟΑ για να δουν που θα ειναι ο ανταγωνισμός ......

samion και sapienza έτσι όπως τα λετε...στο τελος θα μας πεισετε οτι η ΑΖ ειναι σοβαρή εταιρεία :haha::haha::haha:.

samion στην θεσσαλονίκη με τι εταιρεία άραγε θα πας ??????:haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.414
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
δεν χρειάζεται υπομονή !!!!!!
απλα καταλαβαν οτι εκαναν λάθος και έκλεισαν τον γενικό των προσφορών :haha::haha:
ασε που θα περιμενουν και τα νεα απο την Α3 και την ΟΑ για να δουν που θα ειναι ο ανταγωνισμός ......
samion και sapienza έτσι όπως τα λετε...στο τελος θα μας πεισετε οτι η ΑΖ ειναι σοβαρή εταιρεία :haha::haha::haha:.
samion στην θεσσαλονίκη με τι εταιρεία άραγε θα πας ??????:haha:
δυστυχώς με "ελληνικό κτελ"..
η 5η θέση στην Ευρώπη-μέλη ΑΕΑ και η 2η στους εθνικούς αερομεταφορείς δεν λέει περί τίνος πρόκειται? πάντως όχι για κτελ, πειρατες και λοιπές εταιρείες της μιας νυκτός..κάτι θα ξερουν οι 22 εκατ επιβάτες της.
όσο για τα προβλήματα του σαιτ θα είναι οι γνωστοί χακερ..:haha::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.784
Μέλη
39.003
Νεότερο μέλος
Emalin

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom