...ΣΟΣ....

mpourloum

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει...
Ταξίδι-Όνειρο
όπου υπάρχει θάλασσα....!
Ειμαι νεα στο θεμα camping....θα ηθελα να μου προτεινεται για κυκλαδες κυριως οργανωμένο, πάνω απ όλα καθαρό και κοντά σε παραλία και να μην είμαι πάνω στον γείτονα της διπλανής σκηνής :)...χα! ζητάω πολλά ε? έχω ψάξει κάποια και στάθηκα περισσότερο σε αυτά στην Κέα, Αντίπαρο και Σέριφο (Coralli) θα θελα την γνώμη σας.!
 

taxidiara!

Member
Μηνύματα
170
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ CAMPING.....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΓΕΙΤΟΝΑ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΣΚΗΝΗΣ...!!!XA ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ Ε?? ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΗΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΟ CAMPING ΣΤΗΝ ΚΕΑ, ΣΕΡΙΦΟ (CORALLI) ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΡΟ!!ΘΑ ΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...!!!:rolleyes:
καλωσηρθες!!δεν εχω κατι να σου πω πανω σαυτο που ζητας μονο να βγαλεις τα κεφαλαια γιατι απαγορευονται!!!!!!!:haha:
 

mpourloum

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
θα δειξει...
Ταξίδι-Όνειρο
όπου υπάρχει θάλασσα....!
ωχ ναι ε...sorry..! ευχαριστω παντς
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ CAMPING.....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΚΥΡΙΩΣ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ, ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΝ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΓΕΙΤΟΝΑ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΣΚΗΝΗΣ...!!!XA ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ Ε?? ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΗΚΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΟ CAMPING ΣΤΗΝ ΚΕΑ, ΣΕΡΙΦΟ (CORALLI) ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΡΟ!!ΘΑ ΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ...!!!:rolleyes:
Το korali ειναι καλό, διπλα σε ζωη αλλα οχι μεσα (800μ)
Ο maragas επίσης, στην Νάξο (Αγ. Αννα) φανταστικη θαλασσα!!!
Η santa Maria στην Πάρο καλλίστη και mast!
Το faraout στην Ιο τρελό, αλλα για ξεφάντομα μοναδικο λεμε
όλα καθαρά και με σωστές προδιαγραφές
μπροστά στην θάλασσα
Τα υπόλοιπα κυκλαδίτικα, έχω να τα δω πάνω απο 6 χρόνια οπότε δεν ξέρω πως έχουν γίνει
:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom